Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liczymy na Coutinho, Dembele, wcześniej na Verrattiego, na dymisję zarzadu, ale poza tym ja liczę na ...Halilovicia. Takiego talentu jeszcze nie widziałem(no może Dembele). Niestety talent nie zawsze idzie w parze z dobrą grą, ale jeżeli się w końcu obudzi będziemy mieć z niego wiele radości.
9
Nie, nie i jeszcze raz nie. Seri to powinien przyjść zamiast Paulinho, teraz to już po ptakach, a Coutinho to urodzony Iniesta. Brakuje mu szybkości na skrzydło.
1
Coutinho to w tej chwili priorytet. Myślę, że ci kret... chcą ściągnąć Filipka jutro po ewentualnej porażce z Realem na osłodę, a Dembele i tak przyjdzie, tylko później. Ponoć nie mogą dogadać się co do ceny.
2
Bodajże koszulki Palmeiras.
4
Kurde to była moja nadzieja. Przecież powinni klepnąć Martineza. To świetny obrońca. Marlon to mógłby zostać, jakby Masche nie był stary i często kontuzjowany, ale nie w innym wypadku. Dawać Inigo tępy zarządzie!
9
Pewnie razem z Paulinho, żeby Bartka na taczkach nie wywieźli.
1
Rakitić wśród powołanych.
0
No i dobrze. Wysłali Sampera na wypożyczenie, a Marlon jest mniej doświadczony. Niech się zgrywają, a klub powinien kupić Inigo. Lepszego obrońcy za ten hajs się nie znajdzie.
1
Dobry jest ziomek. Za rok jeśli Iniesta odejdzie to Denis za Iniestę, a Vitinho za Denisa na skrzydło. Tym wejściem w środek przypomina Neymara.
8
Wie ktoś może cokolwiek o Benedito? To cule z krwi i kości czy po prostu chce być prezydentem dla samego prezydentowania?
5
I Benedito ma rację. Niech zrobi to wotum i wywali zarząd Bartka na zbity r.. Dosyć mam tych wynalazków jak Paulinho czy Douglas.
1
Nie. To jest koleś bez wartości. Rok temu chciał wyciągnąć Messiego z Barcelony.
5
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Arda zwleka z odejściem, jakby w Hiszpanii kebaby były o 50% tańsze. Rafinha nie może się wyleczyć, a Vermie strasznie zależy, żeby kolejną partię bierek popykać w szpitalu. Szkoda mi ich, ale chociaż pomogą wywalić zarząd.
2
Gadałem wczoraj z wujasem-fanem Arsenalu i PL. Koleś jest normalnym kibicem, ale nie znam drugiej osoby, która oglądałaby tyle meczów. Nie wiem czy się zna, ale na pewno dużo widział. Zapytałem go o piłkarzy w kontekście transferu do Barcy i nie tylko:
Bellerin-to dobry piłkarz, w ofensywie nawet bardzo dobry, ale nie wybitny. Czasem zdarzy mu się coś spierdzielić. Mógłby przejść do Barcy, ale byłby jednym z gorszych zawodników jedenastki. Nie ma tego czegoś, nie ma tych cech, które wyróżniają najlepszych. Taki Oezil to od razu widać, że klasa sama w sobie. Bellerin tego nie ma.
Coutinho-ten to do Barcy pasuje idealnie. Ma drybling, technikę, wszystko. Końcówkę sezonu miał rewelacyjną. Większość meczu gra w pomocy, grafika przedmeczowa to tylko grafika.
Eriksen- nie ten poziom. Tottenham jest idealny dla niego, ale w większym klubie go nie widzę. Takie są Totki. Mają fajny równy zespół, ale nie mają wielkich gwiazd. Np. Lukaku jest dużo lepszy od Keane'a. Najlepszym zawodnikiem jest Dele Alli i tylko jego widzę w jakimś wielkim klubie.
13
Szkoda, że po meczu z Malagą go nie zawiesili. Gość nam nie uznał bramki Pikeja i nie gwizdnął 2 ewidentnych karnych.
33
Oby tak. Rakitić musi odejść.
0
Kiedy pracujesz przy gówn*e to musisz się ubrudzić.
0
Jest to realne.
0
Tyle myślenia, szukania rymów i innych karakaństw, a tutaj wyskoczył ziomek, walnął raz, a porządnie i dużo lepiej mu wyszło :)
0
Nie wiem co jest jego celem, ale przy jego realizacji robi fenomenalną robotę. BarcaInfo to ty szanuj.
4
Za chwilę wyskoczą ortografowie i powiedzą, że nie można być kontuzjogennym, tylko podatnym na kontuzje, ale ja nie jestem jednym z nich. Pisz jak chcesz, ja chciałem, żeby oni nie mieli satysfakcji.
4
77
JEST! Wrócił nasz bohater!
0
Wolę, żeby go wypożyczyli, a potem sprzedali do Chińczyków. No ale ci geniusze pewnie na to nie wpadną. Pytanie co z samym Ardą, ale skoro pobierać dobry hajs w nic nie znaczącej lidze, to czy liczy się jak bardzo ogórkowa jest ta liga? Oby dla niego nie. Niech idzie na wypożyczenie, a za rok zabierze ze sobą Paulinho do Chińczyków.
3
Niestety prawda. Xavi to masakrował Rakitcia, jak wszedł to od razu gra lepiej funkcjonowała, a w takiej formie jak jest teraz Iniesta, to już wolę chyba Denisa Suareza.
8
A co ja mam powiedzieć?
0
Jakich zwolenników? Ich jest tylu co ładnych Niemek, o których kolega niżej żart walnął.
0
0
Wypierdzieliłbym dwóch ostatnich i dodał tego Sancheza. Chodzi mi czysto o umiejętności(bez spiny o Asensio, wiem, że jest królem La Rambli, ale takie moje zdanie).
0
To by sugerowało transfer Inigo. W końcu Marlon jest mniej doświadczony.