4

Jak tak rozkminiam, to te wszystkie madryckie talenty zostały sprowadzone w większości w podobnym czasie. Tutaj upatrywałbym naszą szansę. Jasne, że ci kolesie mają talent, ale pojawili się na przestrzeni 2 lat. Perez buduje zespół jednowymiarowo. Obrał bardzo dobrą taktykę, ale ma ona jedną wadę. Przyjdzie taki moment, że nikt więcej się tam nie zmieści(a może już przyszedł). Dembele może być lepszy od Asensio, Tielemans od Ceballosa, Sanchez od Vallejo, ale oni już ich nie kupią, bo po co? Perełek jest wiele, np. u nas w szkółce, tylko ten nieudolny zarząd nie potrafi ich kupić.

1

Zrobił to bardzo dobrze. Nie liczyłem, ale z 20 tego było.

0

No właśnie, 2 komentarze. Rozumiem, żebyś miał wonty jakby ten memik był tu po raz 20, ale nie przegląda się strony co 5 sekund.

5

Kurde, ale bym takiego Coutinho pooglądał na prezentacji.... Albo Marka Verrattiego.

8

Coutinho i Dembele mogą pomoć, ale wszystkich problemów nie załatwią. W pakiecie z Serim i Inigo to by dużo lepiej wyglądało. No ale te czopki kupują 29-latka z Chin.

5

Tylko bez iks de na końcu. Tu naprawdę nie ma z czego śmieszkować.

2

Pomyśleć, że naszą jedyną nadzieją są umiejętności negocjacyjne Roberta...

4

Taki składzik
MAtS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Roberto-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
Bardzo dobry wg mnie. Gorzej z ławką, ale jest tam np. Iniesta. Enrique w pierwszym sezonie też bez ławki tryplet wygrał. Oprócz Xaviego i Pedro nie było tam nikogo inreresującego.

0

Nie przeczytałem, ale pewnie masz rację.

4

Chyba Verratti, po co ten Żao?

0

Chyba Lucho, a nie kilku. Chciał go, to kupili.
I jakiego presezonu. Napisałem wyraźnie, że opieram się na całym sezonie.
"Oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz. Powtarzaj:zostałem powołany, choć nie było lepszych..."

1

Nie żebym komuś źle życzył, ale po cichu liczyłem na kontuzję stopera. Może wreszcie przejrzą na oczy i wpłacą klauzulę za Inigo.

0

Człowieku, a ty kiedy go widziałeś jak robi coś kreatywnego? Dwumecz z Realem słaby, w prezesonie to go młody Alena zjadł, a poprzedni sezon to tragedia u niego. Oceniam po ostatnich meczach/sezonach i nie sądzę, żeby mu się poprawiło.

0

Myślę, że ci głupoty przychodzą do głowy. Kapitan nigdy nie opuszcza tonącego okrętu.

9

Za zasługi to mu można zdjęcie na Camp Nou wywiesić, ale powinniśmy oceniać zawodników po tym jak grają. A on gra.... No właśnie.

0

Jaką kurde różnicę? Jest wolny, technicznie słaby i w ogóle szkoda gadać. Fakt, ma świetną organizację gry, ale brak mu elementarnych umiejętności.

0

Kolego, tu jest mowa o meczowej 18, a nie wyjściowej 11.

0

Święta prawda
Za Gomesa możnaby Alenę i pewnie by lepiej było.
Za Paco(akurat do niego nic nie mam) Sandro.
Turan...
Vidal jest spoko, ale wolałbym zobaczyć na PO duet Semedo-Palencia. A Barrek niech nie mówi, że się nie da, bo tych piłkarzy ma lub miał za darmo.

2

Myślę, że to odejście Neymara załamało chłopaków. Nie lybię typa, ale kurde brakuje mi go. Tej magii, dryblingu, kreatywności i nawet tego głupawego uśmieszku.

0

No to ich kupcie wreszcie. Semedo+Dembele+Coutinho+Roberto to nasza nadzieja. Za rok sprzedać Rakiticia i innych kołków, wyjąć jakiegoś pomocnika typu Eriksen czy Thiago a ewentualne dziury załatać La Masią.

3

Dowcip na dobranoc. Jakoś 2 tygodnie temu szkalowałem Rakiticia zanim to było modne. Jeden koleś stwierdził, że nie znam się na piłce, a Ivan w 14/15 to był 3-4najlepszy piłkarz w drużynie :)

0

Skąd masz takie informacje?

0

Alba, Umtiti, Pique, Messi, Suarez. 5 już mam. Brednie ten Ćwiąkała wygaduje.

0

Jakim najsilniejszym? Plan tych nieudaczników jest taki, żeby skład wyglądał tak:
MAtS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Roberto-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
Trochę dzielę skórę na misiu, ale tak to powinno wyglądać.
Także dzisiejszy skład z tym zamierzonym miał niewiele wspólnego. Nawet bez transferów dzisiejszy składzik nie był najsilniejszy z możliwych.

0

Benedito powinien wypierdzielić Bartka cudzymi rękami. Najlepiej by było jakby jakiś piłkarz się wypowiedział(nie jakiś ważny, żeby smrodu sobie bie barobił), np. Samper, że go olali i nie szanowali( bo taka jest prawda). Głupie transfery, brak szacunku do klubu, rozwalenie pieniędzy. Barto dał argumenty wręcz podane na tacy. Powiem tak. Niech ściągnie Cou, Dembele i Inigo, a jako transfer nr 4 wyjazd do pierdla za wałki transferowe.

9

Nie. Ja wierzę, że Coutinho+Roberto w pomocy uratują ten klub.

0

Wyobrażam:
City-PSG-Bayern-Juve

2

Bo to jest crack, Ernesto wydobędzie z niego wszystko co najlepsze.

0

Wydaje mi się, że Ernesto kombinuje defensywnie, może chce coś walnąć ze stałego fragmentu, a potem nawpuszcza Denisów i Vidalów.

0

Spokojnie. Paulinho na niedzielę będzie już do dyspozycji Ernesto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?