13

Do Liverpoolu też by mogli wysłać, a nie jakieś oferty z dupy.

0

Mistrz Anglii kupił Kante z dupy :) W dodatku z Francji.
https://www.transfermarkt.pl/ngolo-kante/profil/spieler/225083

0

Hehe.

1

Pewnie koledze chodzi o to, że będziemy mieć gościa z dupy, który w rok zrobi karierę.

1

Ale to by mi pasowało. Tylko takim dyrekturem nie może być np. Puyol, ale starszy ziomek. Taki, który nie zna się z zawodnikami.

0

?

1

No to tak. Za rok powinni wpłacić klauzulę za Antoniego, przy tym Paco będzie musiał odejść. Suarez pogra jeszcze ze 4 lata, a Antek będzie zmiennikiem jednocześnie jego i Dembele :). A jak Gryzoń odejdzie, to mam kilku kandydatów.

Gabriel Jesus, Dolberg, Andre Silva, a na pewno jeszcze kilku dojdzie. W Barcy widziałbym napastnika o profilu Suareza. Siła fizyczna, dobra technika, zdolność do gry kombinacyjnej. Zobaczymy czy taki się pokaże. Na razie Silva jest moim faworytem.

1

Podobno to białe forum ma zostać na dniach zrekonstruowane. I tak od 2 lat.

0

Co się spinasz?

0

Pasowałby nie równa się będzie pasował.

0

Bardziej chłopko albo jeszcze inaczej :)

0

A właśnie, że jest. Komentarze typu "Przestałem czytać po czymś tam co jest na samym początku" to ocenianie książki po okładce.

0

Ale ten zarząd jest tępy. Jak już chcą emeryta z Madrytu, to Ozil jest 10 razy lepszy, ale oni kak zwykle odwrotnie.

0

W tym okienku wszystko oprócz Semedo wychodzi źle, także Di Maria fichado jest możliwe.

18

Szkoda mi Sampera. Duży talent, a niestety zawsze odrzucany. Mam nadzieję, że jeszcze zrobi karierę.

2

Kwestia godzin. Naprawdę, bez żartów. Dziś ma rozegrać ostatni mecz dla Nicei. Nie wiadomo tylko jaka będzie forma płatności. Być może w operację zostanie włączony Marlon, Samper lub obu. To by nawet była dobra opcja(wypożyczenie oczywiście). Myślę, że jutro, a najpóźniej w czwartek będzie fisiado.

0

Nie wiem czy CatRadio to podawało, ale jest to na tyle wiadome, że w tym momencie info jest zbędne.

10

Internet Explorer?

0

Kto by dię spodziewał?
Chyba większość trzeźwo myślących ludzi.

0

Dziękuję za informacje. Na ile rzetelnym jesteś źródłem?

3

Właściwie to żadna informacja nie jest oficjalna, ale wczoraj Romero i wiele innych źródeł mówiło o 100+30, więc nie sugerowałbym się tym 150.

0

Wydaje mi się, że z zawodnikami na takim poziomie się takich praktyk nie stosuje. Raczej z młodszymi, którzy mają niższy status od Dembele, ale zgadzam się. Raczej się o tym nie słyszy, a powinno.

0

Nie. Po co kolejny Rakitić?

0

Apeluję do wszystkich piłkarzy, którzy czytają La Ramblę. Nie podpisujcie 5-letnich kontraktów, mając świadomość, że większy klub się po was zgłosi.
Eriksen-koleś za rok bedziesz miał 2 lata kontraktu, może go nie przedłużaj jak coś? Sam mówiłeś, że jak Totki będą wygrywały to zostaniesz, a jak nie to odejdziesz "szukać nowych wyzwań". Ponoć jesteś cule. O ile tylko Bartek(oby ktoś inny) się po ciebie zgłosi, nie sądzę, żeby były jakieś wielkie problemy. Złożysz TR, będziesz miał 2 lata kontraktu-szef cię puści, pewnie nieźle hajsu wyciągnie, ale myślę, że puści.
Ozil-ty koleżko mógłbyś przyjść już teraz, masz rok kontraktu. Może też go na razie nie przedłużaj? W sumie to cię nie za bardzo chcę, ale jak Coutinho nie do wyciągnięcia i o ile taki ofensywny koleżka jest potrzebny, to wolę ciebie niż brać typa od szejka. W końcu jak jesteś w formie, to świetny zawodnik z ciebie.
Di Maria- po prostu tutaj nie przychodź. Proszę i z góry dziękuję.

Dobra tak na serio to pomoc jest do odbudowania szybciej, niż się może wydawać. Nie musimy kaleczyć tej formacji przez lata. Dobrze przepracowane okienko transferowe, porządni skauci i już za rok pomoc może odzyskać świetność. Jest już za mało czasu, rynek ograniczony, alternatywy za późno rozpatrzone, ale może jakoś ten rok dociągniemy, a na sezon 18/19 to naprawdę może wyglądać dobrze.

Busquets(Paulinho)
Seri(Alena)-Roberto(Coutinho/Eriksen/Keita/Ozil/Gomes?)
Naprawdę można to fajnie zbudować.
Przede wszystkim trzeba sprzedać Rakiticia. Gość będzie za rok niepotrzebny. Włączyć Alenę do pierwszego zespołu, wychowankowie muszą powrócić. Myślę, że Iniesta odejdzie za rok, więc trzeba znaleźć mu zastępstwo i można to rozwiązać na kilka sposobów. Jeżeli przyjdzie Coutinho, to super, jak nie, można postarać się o niego za rok albo znaleźć inne opcje. Tak jak napisałem wyżej. Eriksen będzie miał 2-letni kontrakt i sprowadzenie go nie będzie wyglądało jak wyciągnięcie więźnia z Alcatrazu(jak w przypadku Verrattiego). Ozilowi kończy się kontrakt. Nie jestem jego wielkim zwolennikiem(w końcu stary i z Madrytu), ale jak ma formę to piłkarz świetny. Keita z Lipska ma mieć klauzulę 48 baniek bodajże. Bardo dobry zawodnik. Może nie ta technika co u Coutinho, ale lepsza organizacja gry. Zobaczymy jeszcze co z Gomesem. Jak go teraz sprzedadzą spoko, jak nie, to zostaje i zobaczymy co pokaże. Jak dalej będzie karakanił to definitywnie odchodzi za rok.
No i apel do Bartka i Roberta.
Wy dzbany, zabierajcie się za transfery wcześniej, niż w sierpniu i nie mówcie, że się nie da. Taki Keita sam mówił w wywiadzie, że chciałby zagrać w wielkim klubie jak Barca. Płacicie klauzulę i tyle. Wystarczy się tylko umówić z zawodnikiem(to wam chyba dobrze wychodzi)i klepnąć go wcześniej, niż tydzień przed końcem okienka.

0

Nie

1

Wypożyczenie Marlona-dobre.
Niekupienie Inigo-złe.

1

Nikt go nie chce..., a jak go wypożyczą, to jest jakaś nadzieja, że do Chińczyków pójdzie.

2

Fajnie, że ich obserwują, ale muszą odstawić to na przyszły rok.
Jeżeli Goretzka jsst podobny do Rakiticia, to z miejsca można skreślić jego kandydaturę, ale Keita to niezły dzik. Za rok w miejsce Iniesty jak najbardziej.

0

O i nr 3 to mi się podoba. Teraz nie da się tego całkowicie ogarnąć, ale za rok przy lepszym zarządzaniu naprawdę kadra może odzyskać świetność. Właśnie takich piłkarzy trzeba wyszukiwać. Lopez i Keita to bardzo dobrzy i młodzi zawodnicy.

0

Ciekawy pomysł, ale teraz mały ruch. Zapytaj jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?