Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tym pressingiem to akurat nie byłoby problemu, bo robi to dużo lepiej niż taki Rakitić.
Nie wiemy jaki jest potencjał Rakiticia, Seriego czy Gomesa, ale stylem Seri pasuje do Barcy 23 razy lepiej od tej dwójki.
6
Jakoś tak się smutno robi na tym filmiku. Misiaczka nie da się nie lubić.
20
XD
Z tym Rafinhą to dowaliłeś.
1
Obyś miał rację, ale za rok to nie wiem. Keita z Lipska będzie miał klauzulę. Na takie valverdowe 4-3-3 płynnie przechodzące w 4-2-3-1 Coutinho jest idealny, ale na pepowe nie wiem. Może powiem tak. Wolę Keitę za 48 baniek(taką ma mieć klauzulę za rok) niż Coutinho za 120 czy więcej. Cou jest genialnym piłkarzem, ale musi nauczyć się gry w pressingu. Keita ma lepszą organizację gry.
1
Ja to oprócz Sampera bym ich wszystkich wywalił, Rakiticia zresztą też. W Barcelonie pomocnicy powinni nśmigać aż miło, a ci są niekreatywni, nietechniczni i w ogóle karakany.
2
Nie sądzę, że z miejsca. Rozpatrujmy piłkarzy po ich pozycjach. Ceballos to bardziej Iniesta, w obecjej formie pewnie Realowiec jest lepszy, ale chyba zapomniałeś o Roberto, którego nie zamieniłbym na Ceballosa. Co do Rakiticia, to Kovacić jest lepszy i jego bym chętnie u nas zobaczył.
15
Tylko Kovacić. Weź się tak nie zapędzaj.
0
On będzie miał klauzulę 48 baniek bodajże za rok i jego szef nie ma nic do gadania.
A co do Goretzki: "No i co z tego, że na promocji, jak ja tego nie potrzebuję."
4
Ale on do nas nie pasuje. Keita byłby idealny dla Barcy i będzie miał klauzulę odejścia. Z Bundesligi to nim powinni się zainreresować.
1
Za rok.
0
Dobrze, że chociaż z nim nie będzie problemów. Jest młody i nie ma kontraktu na 30 lat.
17
Ja to bym się najbardziej cieszy, jakby ciebie w ten transfer włączyli.
0
Proszę cię, skończ te brednie wypisywać. "Prawnie nie jest zakazane", no i co z tego? Podpisywanie 4-5 letnich kontraktów jest odgórnie przyjęte. 2-letni kontrakt(o ile taki istnieje) mówi wprost, że koleś chwilę posiedzi i pójdzie gdzie indziej, więc dla pracodawcy jest to niekorzystne i podejrzewam, że nigdy nie zgodziliby się na takie warunki, tylko wzięli kogoś innego.
Zaprzeczasz logicznym faktom.
"Ponoć Dembele umówił się z nimi, że nie będą robić problemów. I co? Robią bardzo duże."-przeczytałeś ten fragment? Bo jak patrzę na twoją odpowiedź, to raczej nie.
4
Internet Explorer?
0
No bo takie już są realia. Jeszcze nie słyszałem, żeby kontrakty podpisywało się na 2-3 lata, to jest oznaka tego, że już w chwili podpisywania kontraktu zawodnik uważa, że odejdzie. Jak by to wyglądało w oczach pracodawcy? Można tam zawrzeć jakąś dżentelmeńską umowę, ale z drugiej strony jest TR, który mimo, że jest to niepisana zasada, powinien być respektowany. To BVB i LFC świrują pawiana, Barto też, ale oni jeszcze bardziej. Ponoć Dembele umówił się z nimi, że nie będą robić problemów. I co? Robią bardzo duże, podwyższają kwotę po sprzedaży Neymara o nawet nie wiadomo ile. Co do Coutinho, to LFC na siłę próbuje udowodnić światu, że potrafi zatrzymać zawodników. Filip wkurzony, kibice wkurzeni, a ci żadnej oferty nie przyjmują. Rozumiem, że odrzucili tę śmieszną ostatnią, ale mogliby krzyknąć jakąś konkretną kwotę, ale jak oni mówią, że za 150 go nie puszczą, to jest już absurd jakiś. Nie lepiej byłoby przytulić duży hajs, kupić tego Van Dijka, jakiegoś pomocnika i fajnie wzmocnić zespół zamiast trzymać w zespole wkurzoną gwiazdę?
5
Kogo?
0
XD.
2
Nie rozumiem dlaczego. Z Dembele sprawa jest w miarę klarowna. Bartek placi hajs i Dembele jest nasz, gorzej z Coutinho. Nie można stwierdzić dlaczego tak się to przedłuża, w końcu to Bartek, nie wiemy co oni tam kombinują, ale wydaje mi się, że plan był/jest taki, żeby najpierw zakontraktować Coutinho, bo gość jest więcej wart. Zapłacimy za niego powiedzmy te 110/120+30 i jest jakiś argument dla Borussi, żeby zbić cenę: "Koledzy, za dużo hajsu chcecie, zapłaciliśmy za gościa, który od kilku lat gra na wysokim poziomie 120, za Dembele tyle nie damy".
0
Czemu?
0
Na poprawę humoru. Teraz jest kałowo, można powiedzieć, że większość ludzi śmieje się z Barcy, ale wierzę, że to wszystko może się szybko odwrócić. Piłka nożna jest zmienna jak kobieta w ciąży, a ludzie zwracają uwagę tylko na obecną sytuację. Na dowód fakt, że dwóch meczach w Superpucharze większość twierdziła, że w tym sezonie nic nie wygramy i pewnie nadal tak twierdzi, ale myślę, że wystarczą 3 transfery i sytuacja może się zmienić na naszą korzyść: transfer Dembele, transfer Coutinho/Seriego, a najlepiej obu i na końcu transfer Barto prosto do Alcatrazu.
1
Uff..
0
No bo tak to mniej więcej wygląda. Dymisja/odwołanie Bartka=Laporta nowym-starym prezydentem.
8
Ale dzbany w tym zarządzie. Keita do Barcy o wiele lepiej pasuje.
0
Ja to bym chciał takie barcelońskie Getafe. Samper niech się z HaliloviviHaliloviciem zgrywa.
0
Nie no to już jest jakaś patologia....
2
To przez jednego spamowicza? Bo jak tak to chyba za mało żeby tak stwierdzić.
Co do reszty ludzie są po prostu sfrustrowani transferami. Jedno duże zwycięstwo i wszystko wróci do normy. Mam tu na myśli kupno 2 cracków, dymisję zarządu lub po prostu dobrą grę zespołu. Oby się udało.
1
Czy to nie ty robisz te fajne skróciki z Barcy B? Ten jest równie dobry.
0
To, że będzie lepszy od Rakiticia jest pewne. Pytanie jak lepszy, ale jestem dobrej myśli. Sam Generał go bardzo mocno pochwalił. Myślę, że będzie takim barcelońskim Kante. Koleś z dupy, ale mimo to sztosik.
1
Marzy mi się jakiś dobry meczyk, bramka Messiego w ostatniej minucie. Leo zdejmuje koszulkę i pokazuje napis pod spodem #BartomeuDimiteYa. Bartek by sam wotum podpisał.
9
Drogi Milanie, pragnę wam przekazać kulturalne, ale stanowcze NIE. Bierzcie ziomka, ale tylko transfer definitywny. Na innych wam nie szkoda było.