Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomoc i ogólnie cały zespół jest do "wyleczenia" szybciej, niż mogłoby się wydawać. Trzeba tylko i aż mądrego zarządzania kadrą, czego Bartkowi nieraz brakuje.
0
A w poniedziałek podawał, że transfer prawie niemożliwy. W tym popierdzielonym okienku nawet Gerardowi nie można ufać.
2
Douglas odejdzie, żaden szpital oprócz barcelońskiego nie ma na tyle hajsu, żeby leczyć Vermę, więc pewnie zostanie, Rafinha do Milanu, Arda na wypożyczenie do Galata(szkoda, że nie chciał do Chin), Munir odejdzie, ale cholera wie gdzie, a Gomesa pewnie wypożyczą do Juve. Jeśli Gomesz odejdzie to ciekawe czy Valverde się nie podoba czy za dużo pomocników w drużynie.
1
11 dla Coutinho, który nawet założył stronę na fcbarca.com. Dla Dembele będzie 7.
0
No nie miał, ale popatrz się na tych kolesi wypożyczanych w Realu.
Asensio-kupiony z drugiej ligi.
Llorente-rezerwy z trzeciej ligi.
Carvajal-tak jak Llorente.
Vallejo-tego nie wiem skąd kupili, ale też bodajże z jakiejś zadupiastej ligi.
No tak, jak widzisz, wszyscy ci mieli niższy statut, niż Debele, jak odchodził do Borussii. Wypożycza się właśnie takich kolesi, Dembele to była trochę za wysoka półka na takie zabawy.
1
Nie wiem czy lepiej, ale Król jest zawsze na pierwszym miejscu :)
0
Najlepszy U-21 piłkarz w Europie(subiektywnie), do tego bardzo przypomina Neymara i jeszcze jak dodadzą do tego Coutinho, to ta dwójka na spółkę z Messim swoją wszechstronością zrobią przeciwnikom jesień z du*y średniowiecza.
3
Czemu ta pewność odnośnie Coutinho? Przegapiłem coś? Jak na razie wiemy tyle, że rozważa oficjalne oświadczenie i że Barca po zakontratowaniu Dembele rusza po Coutinho, a czy im się uda-zobaczymy.
1
Kot. A Cristiano coś niewyraźny ;)
8
Trochę na siłę. Wolę po prostu MSD.
0
Porównujesz tutaj piłkarzy o innej charakterystyce. Seri nie jest magikiem techniki jak Isco, żeby jednym czymśtam odmienił losy meczu. To klasyczny rozgrywający. Dobrze wyprowadza piłkę, duży wachlarz zagrań, ale jak nie ma komu i gdzie podać, to sam meczu nie pociągnie.
0
Mądry Polak po szkodzie. Raczej nie praktykuje się wypożyczania tej klasy piłkarzy, takie transakcje dotyczą głównie kolesi za grosze o niskim statusie(jasne, koleś może być uznawany za wielki talent, ale typów za 15 banieczek zwykle się nie wypożycza).
5
On tam grał w Rennes, nie musi się przyzwyczajać. Niezwykle wszechstronny zawodnik. Jeszcze jakby Coutinho kupili... Trójka Dembele-Coutinho-Messi swoją kreatywnością i wszechstronnością wysyłałaby przeciwników na kompilacje faili na youtube. A za nimi najwszechstronniejszy piłkarz świata-Roberto. Może trochę się rozmarzyłem, ale obiecująco to wygląda
0
Ja uważam, że zawodnicy młodzi, których pozyskujemy(a raczej pozyskalibyśmy) za mały hajs powinni grać w Barcy B jak Vitinho, dlatego bardzo się cieszę, że rezerwy grają w drugiej lidze.
3
Pierdzielisz trochę. Skreślanie gościa po jednym meczu jest nie w porządku. Sam miał zbawić to Nice. Messi czasem nie daje rady, a co dopiero taki Seri. Ja żałuję, że nie przyszedł, bo na pewno byłby lepszy od Gomesa czy Rakiticia. Sam Xavi go bardzo pochwalił, to musi coś znaczyć.
0
Co za kot. Kluczowe podania i wykreowane sytuacje szczególnie robią wrażenie.
0
Postarać to się na pewno postarają, tylko nie wiadomo czy im wyjdzie. Nam tylko nadzieję, że jak nic z tego nie wyjdzie, to odpuszczą sobie Di Marię i wezmą Seriego czy kogoś tam.
0
Sądzę, że brakuje w nim Roberto i Coutinho :) A poza tym tylko zmieniłeś ustawienie, więc nie mam za dużo do sądzenia.
0
Nie, po prostu ludzie skupili się na losowaniu, a komentarzy o nagrodzie dla Ronaldo jest bardzo niewiele. Jest zasłużona, ale nieważna, więc ramblowicze nie zwracają na nią uwagi.
9
A kto tu się spina?
5
Dobra Barto, jedź od razu do Liverpoolu, a potem na Kamczatkę i wszyscy zadowoleni.
0
No i grupeczka bardzo fajna.
0
Jak mnie ktoś nadepnie, to nie wyglądam jak koleś, który potrzebuje błyskawicznej pomocy chirurga.
0
No bo tacy już są. Przykład AmigoBlancos. Czasem do rzeczy coś powie, ale nigdy nie widziałem, żeby napisał o Barcy coś pozytywnego.
0
A nawet jeszcze bardziej.
0
Mógłbym poprosić i linka do tej piosenki?
4
Akurat w robieniu takich filmików gość jest mistrzem. Problem u niego jest z tym, że równa klub, któremu ponoć kibicuje z gów*em, żeby nabić wyświetlenia, podlizać się fanom Realu czy cholera wie o co mu chodzi.
6
Ale będzie burza na La Rambli. Jedyny plus tych przedłużających się negocjacji, to fakt, że nie jest nudno, ale wolałbym, żeby było nudno z Coutinho i Dembele klepniętymi 2-3 tygodnie temu. A dla samego Coutinho szacun. Chłop ma jaja i walczy o transfer, jednocześnie nie odwalając jakiegoś wielkiego szajsu.
1
Ciekawe czy zrezygnowali z niego na rzecz Coutinho czy jakiś inny powód, bo jak nie ściągną ani jednego ani drugiego, to La Rambla robi delegację do Barcelony, wyposażona w kominiarki i kije baseballowe.
1
Raczej na pewno tak, ale ty to chyba najlepiej powinieneś wiedzieć. To jak wydajesz to oświadczenie czy nie?