0

Tylko czemu obudzili się tydzień przed zamknięciem okienka? Albo poszedł jakiś lewy przelew, albo to ma związek z Coutinho.

0

Tak jest.

0

Jeżeli będzie tak jak mówisz, to z automatu będzie transfer, tyle, że we wrześniu. Transfer zarządu.

1

On gdy był jeszcze w brzuchu mamy twierdził, że Coutinho "se queda".

4

Słowo klucz:jeszcze.

0

Taki Paulinho czy Mina może się przydać i okazać się dobry, ale te transfery nie mają wiele sensu, bo są młodsi i lepsi. Nie zamierzam ich krytykować za wszystko, jak co niektórzy, ale naprawdę obecny składy obron jest cienki, a oni czekają na gościa z Brazylii, który przyjdzie zimą, zamiast ściągnąć na teraz jakiegoś dobrego ziomka.

0

W tym zarządzie najbardziej denerwuje to, że nie uczą się na błędach i nie ma tam żadnej konsekwencji. Alternatywą dla Verrattiego jest... Paulinho, a nie np. Seri. Jeszcze na Coutinho się rzucają, a to zupełnie inny piłkarz(też potrzebny, ale zupełnie inny profil). Wypożyczyli Marlona i co dalej? Chcą zostać z dwoma staruszkami na obronie(a właściwie z jednym) i z Pique w niepewnej formie? Jeszcze ten Mina. Nie wiem, może akurat okaże się dobry, ale gość w 2018 będzie miał 24 lata. Nie lepiej przeczesać rynek francuski czy jakiś inny? Sarr z Nicei czy ten chociażby Upamenco , o którym też mówiono jakiś czas temu. Młodsi o 5 lat. Albo Inigo. 32 bańki za stopera na takim poziomie to nieduży hajs. Tak to powinno wyglądać. Nie kupować 2 przeciętniaków/staruszków za duży hajs(Matje, Verma), ale walnąć kasę na stół za jednego bardzo dobrego, a dziury w składzie załatać młodzieżą. Model obrony 3+1(2 świetnych, 1 troszkę gorszy i jeden młody talent) wygląda dużo lepiej niż 2+2, z czego druga dwójka oznacza średnich i starych. To się tyczy także innych pozycji. Oby wywalili Turanów i Rafinhów, sprowadzili Coutinho i dokonali swojego transferu prosto na Kamczatkę.

2

Ja to bym jego też za głowę złapał. Skreślił Bartrę, wolał Matje, wolał Rakiticia od Kroosa, toczył walkę z wiatrakami próbując zrobić z Gomesa klasowego piłkarza.

0

Jeden ziomek napisał, że Coutinho fisiado, tylko Liverpool poprosił Barcę o dyskrecję, żeby nie przepłacić za następcę. Bodajże YahooSport też coś tam stwierdziło, że się w końcu ugięli.

0

Ostatnio toczyły się dyskusje o następcę Suareza. Znalazłem takiego gościa.

https://www.transfermarkt.pl/abel-ruiz/profil/spieler/340376
Kapitan reprezentacji U-17 Hiszpanii, która zdobyła w tym roku mistrzostwo Europy. Zobaczcie ile meczów w niej natrzaskał. Jeżeli jest tak dobry jak jego statystyki, to mam nadzieję, że ktokolwiek będzie zarządzał Barcą(daj Boże nie Bartomeu) nie zmarnuje jego talentu.

0

No idealnie pasuje do 4-2-3-1. Razem z Messim i Dembele mogliby załatwić przeciwników wymiennością pozycji.

3

O to to...Na szczęście ten kabaret się już jutro kończy.

0

Mi się właśnie wydaje, że zawodnik o profilu Ardy(taki fałszywy lewoskrzydłowy) dobrze wkomponowałby się w 4-4-2 w Monaco. Ale to tylko pod względem profilu. Sportowo też, ale 5 lat i 15 kg temu.

0

Wszechświat sprzeciwi się głupocie zarządu i sam go wywali. Szkoda, że się tak nie da.

6

Sport: Transfer Coutinho kwestią godzin.
La Rambla: I tak nikogo nie kupią.
Sport: Mahrez alternatywą dla Coutinho.
La Rambla: Ależ ten zarząd nieudolny.
Można odnieść wrażenie, że La Rambla za chwilę wprowadzi nowe określenie. Zamiast różowych będą czarne okulary. Ja się zgadzam, że zarząd nieudolny, ale nie rozumiem dlaczego tylko złe wieści są tutaj wiarygodne.

0

Ja się boję, że w akcie desperacji kupią kogoś megaprzereklamowanego za wielki hajs.

0

Ciekawe ile będzie nas kosztował ten transfer... Żeby się jeszcze nie okazało, że trzeba będzie dopłacać do pensji czy coś.

0

Agent, jak to agent. Swego czasu agenciak Ardy też powtarzał, że Barca liczy na niego i Arda zostaje.

1

Tak długo? Ostatni komentarz z 18 lipca.

0

No właśnie jakiegoś szału nie ma. Ludzie się cieszą, bo czekali na fichado całe lato, ale wiadomo, że jeszcze kadra nie jest kompletna. Miał przyjść PO i Verratti/Coutinho z naciskiem na pierwszego, bo widać lukę po Xavim. Ten drugi jest dla niego alternatwą, bo Roberto gdzie się go da, to się sprawdza.

2

Chociaż pod względem gry go nie znoszę, to dobry meczyk dziś pyknął. Ostatnio też ładnie zagrał. Chyba ta zmiana ustawienia mu dobrze zrobiła.

3

Co się dzieje z LinkiemParkiem? Koleś odwalał niezły szajs i przyjemnie było popatrzeć na jego komentarze. WS966 czy jakoś tak też zniknął z La Rambli. Typek słynął z platonicznej miłości do Rafinhi.

1

Dzbany w tym zarządzie :P

0

Skąd te dziwne pomysły? Nie sądzę, żeby chciał całą karierę na dupie przesiedzieć.

0

Ponoć myślą nad sprowadzeniem Renato Sanchesa i Maxa Meyera.

0

No, nie jest, ale jak czasem patrzę na Rakiticia, to mam wrażenie, że wychował się w lesie u ojca drwala.

4

Oby z tobą miał okazję poklepać :)

9

Kurde, ale ten Denis ma drybling. Może się w końcu budzi. 3 mecz i 3 z rzędu gra świetnie. W zeszłym sezonie tak pokracznie biegał, ale jak na razie wygląda to obiecująco.
Iniesta+Roberto+Coutinho/Seri+Denis jak formę utrzyma i pomoc nie musi być taka straszna jak ją malują.

0

Paulinho na rozgrzewce :)

7

Żałosny to ty jesteś jak mówi klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?