Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No mogliśmy, ale gdy mleko jest rozlane, to nie płacze się nad nim jakie było dobre, tylko ściera i szuka następnego.
0
Chodzi o brak przyszłościowego myślenia. Zawodnicy w Barcelonie powinni posiadać cały zespół cech wielkiego piłkarza. Iniesta ma wszystkie. Skąd mogę wiedzieć kto będzie następcą? W 100% nie da się tego stwierdzić, ale taki Iniesta miał 20-21 lat i już się o nim mówiło. Już był wysokiej klasy zawodnikiem. Thiago też taki był, a Rafinha taki nie był i już na 99% nie będzie. Gdy szukamy następcy nie powinno się szukać zawodnika jak najbardziej podobnego do Iniesty, bo to nie ma większego sensu. Każdy jest inny. Powinno się patrzeć na cały obraz gry piłkarza, a szczególnie na "barcelońskie cechy", czyli np. moim zdaniem Rakitić powinien być z miejsca skreślony. Świat się zmienia, piłka się zmienia, ale technika piłkarska za 50 lat nadal będzie techniką piłkarską. Mobilność, kreatywność i wiele innych cech też. Jeżeli nie masz ich na odpowiednim poziomie, to nie powinieneś tu trafić.
A odpowiadając dokładniej na pytanie. Pewnego razu był sobie Maradona i był wielkim pilkarzem. Myślano, że już nikt nigdy nie osiągnie jego klasy. Wtedy pojawił się Ronaldinho. A później Messi. A później Neymar. Itd, itd. Nie ma ludzi niezastąpionych(no może Leo) i nie wolno tak o nikim myśleć, bo można się potem mocno rozczarować, jak przy Xavim. Zamiast forsować Iniestę, bo jest najlepszy, można ściągnąć jakiegoś wyróżniającego się piłkarza(ze szkółki lub spoza niej) i powoli wprowadzać go do drużyny.
1
A ja to już nie wiem co z nim zrobić. Samym potencjałem licząc ze wzoru Tomka Hajty jakieś 2-3 półki wyżej od Rakiticia, ale co z tego, jak nic nie pokazuje. W jego przypadku jestem pewien, że chodzi o psychikę, tylko jak te demony wypędzić? Jedyny plus tego burdelu jaki się teraz zrobił, jest taki, że powinniśmy dostać ostateczną odpowiedź, kto się nadaje, a kto nie.
W Valencii zawodnik udowadniał, że potrafi to, to, to, dobrze się ustawiać.
No i tak to wygląda. Ten koleś jest przedziwny. Najlepsze mecze w Barcelonie rozegrał na PO i DM, więc chyba potrafi dobrze się ustawiać, skoro ogarnął 2 różne pozycje, ale jednak nie potrafi się ustawiać...
0
"Xavi jest fantastyczny, nie ma drugiego takiego jak on. Jest pierwszym wyborem trenera niezależnie od wszystkiego"
3 lata później:"Nie mamy następcy Xaviego, który powinien być w składzie już kilka lat i pełnić rolę zmiennika".
I twoje myślenie jest takie samo, jak w przypadku Xaviego, a potem budzimy się z ręką z nocniku. Po prostu nie wolno postrzegać jednego piłkarza, jako tego najlepszego i sadzającego wszystkich na ławce. Lepiej zakupić następcę szybko, żeby się ogrywał, legendzie w miarę sensownie zregulować minuty, żeby był zadowolony, a nie grać samym Andresem i potem pluć sobie w brodę 5 lat.
0
Palencię oglądałem z 2 razy i pozostawił bardzo dobre wrażenie. Busquetsa znam tylko z filmików i super wygląda ten zawodnik. O tarinie natomiast mało słychać i nie sądzę, że zrobi karierę.
1
Jest to nierealne i się nie wydarzy.
1
On wszędzie grał.
2
Czyli w skrócie Bartek powiedział, że Paulinho przyszedł za Verrattiego i Coutinho, więc nie ma się czym martwić. Oj Bartuś, Bartuś... Mylisz się w zeznaniach. Skoro chcieliście Verrattiego i Coutinho, to znaczy, że byli potrzebni a zespół niekompletny. Nie ściągnęliście ich, więc teraz twierdzisz, że zespół jest... kompletny. Mistrz logiki.
2
No, podsadził się, cieszą zwłaszcza te kluczowe podania, w zeszłym sezonie to liczba była na wstydliwej wręcz statystyce 0,8. Ernesto mu dobrze rolę w drużynie ogarnął. Biega w środku jak trzeba, a nie jakoś pokracznie przy linii bocznej jak za Lucho. Chociaż w tym powiedzeniu statystyki nie grają jest ziarnko prawdy. Taki Iniesta notuje ostatnio gorsze liczby, niż kiedyś, ale jednak widać klasę. Rakitić notuje lepsze i tej klasy nie widać. Może to przez technikę albo styl poruszania się.
Telenowela z Verrattim dawno się skończyła, ale jego jakoś nie mogę odżałować. Nie braku transferu, bo to od początku było trudne, ale że podpisał ten głupi 5-letni kontrakt. Nie kojarzę piłkarza, który by miał takie "DNA". Szkoda też Misia, ale Marek to jednak półka wyżej.
2
AntyPolska? To chyba nie widziałeś komentarzy w trakcie dzisiejszego meczu.
1
No ciekawa, ale pod względem czysto sportowym mam 2 faworytów. Griezmann i Icardi.
1
Weltklasse spieler xd
0
Ja tam lubię. Chociaż się pośmiać można.
0
Agresor jakby po wódzie mu się załączył:)
1
Tomek:Kluczowa dla pomocnika jest ta szybkość nóg. Ach gdyby Rakiticie i Gomesy to miały.
3
Hajto: Kamilowi brakuje tej truskawki..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam lepszy pomysł. Zablokujmy ilość komentarzy takich kolesi jak ty do 2 tygodniowo. Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Kto by to nadzorował i po co w ogóle. Twitter jest ważnym źródłem informacji, wydarzenia pomeczowe, "zakulisowe", plotki transferowe. To jest duża część komentarzy i nie zmienisz tego. Jak ci się nie podoba, to nie czytaj. Dotychczas nikt z twitterem nie miał problemów, gdyby było w tym coś złego, to ktoś by zareagował, jak np. z dowcipami.
0
O to to, bardzo dobrze powiedziane.
0
*Drugi, a może trzeci. Najpierw pomocnik, potem stoper i wtedy można klepać.
0
Szkoda chłopaka. W tym Las Palmas są moim zdaniem 2 największe talenty ze szkółki ostatnich lat, z ostatnią szansą na powrót do Barcy. Szkoda, że nie zostali swego czasu włączeni do pierwszego składu. Na pociąg o nazwie Barca zwykle jest tylko jeden pociąg. Pierwszy im uciekł, ten będzie drugi i pewnie ostatni.
0
Gdybym miał stwierdzić obserwując sytuację to jak najbardziej tak, ale pamiętajac, kto jest u sterów Barcy, nie wiem czy się wyrobią.
0
Największy rywal dostałby 150 baniek i byłoby to bardzo upokarzające. Poza tym to zawodnicy na podobnym poziomie. Isco jest lepszy technicznie i w dryblingu, ale za to często podejmuje złe decyzje. Coutinho jest bardziej błyskotliwy i ma lepiej ułożone w bani. Jego ostatni występ z Ekwadorem(wiem jeden mecz to nic, ale dobrze pokazał w nim swoje najmocniejsze atuty) to poezja. Miesiąc przerwy od grania, a on tak napędzał akcje i rozdawał cukierki kolegom, że hoho.
8
Ten ziomek grał w szkółce, tylko chyba odszedł przez tego głupiego bana. Ponoć jesteśmy faworytami do ściągnięcia go z powrotem. Oby.
6
Jeden z kandydatów do zastąpienia Suareza w przyszłości.
1
Cieszymy się że jeszcze żyje, ale jak w ogóle zagrał?
1
Ja poza Barcą oglądam mało meczów, tylko przy naszym zespole czuję podekscytowanie przed meczem i oglądam z wielką ciekawością. Oczywiście lubię popatrzeć na inne, ale to nie te same emocje.
0
Jakich lepszych? Thiago obok Isco jest najlepsxym pomocnikiem w kadrze. Roberto z kolei nie dostał powołania, ale myślę, że niedługo je otrzyma. Musi tylko regularnie grać.
0
Ciekawie kombinujesz, ale za dużo DM i za mało doświadczenia. Ja bym to widział tak:
Busquets(Samper)
Seri/Lopez(Alena)-Coutinho/Eriksen(Roberto)
A ten Torreira to co za zawodnik? Jak mógłbyś go opisać?
4
Za rok widziałbym u nas 2 nowych pomocników z czwórki Eriksen, Coutinho, Lopez i Seri oraz Samper jak będzie się wyróżniał. Sam Coutinho na pewno odejdzie. Do nas lub do szejka.