0

Nic specjalnego od niego jak na razie nie oczekuję, właśnie przez to, że jest z ligi chińskiej. Jeżeli chodzi o opinię, to wybacz, ale trzeba czasem przygeneralizować. Ty nie, ale inni, którzy go hejtowali, teraz go uwielbiają. Ja będę utrzymywał swoje zdanie. Ten transfer był niepotrzebny. Gdybyśmy mieli Thiago Alcantarę czy Marco Verrattiego w składzie, to bym się zastanowił, ale mamy Rakiticia i trzeba było ściągnąć piłkarza o innej charakterystyce.

2

Mnie co innego denerwuje. Te głupie przepuszczenia, darcie się na sędziego, złe decyzje. W formie najlepsza 9 na świecie, ale kurde czy tak trudno uderzyć na bramkę czy podać koledze z bliska na czystą pozycję? Nie uczy się na błędach. Już w zeszłym sezonie z tych przepuszczeń nic dobrego nie wynikało i pewnie kilka bramke przez to stracił. Teraz zamiast przylaczkować powiela te same głupie błędy.

1

Jeszcze Coutinho :D Kolego, wszystkich od razu nie wymienimy. Denisa i Masche chętnie zobaczę, ale uważam, że w każdej formacji powinny być 1, maksymalnie 2 zmiany. Zamiast Paulinho Roberto, a Vidal jako zmiennik.

0

Większość...

Raz ci napisałem, że nieładnie tak poprawiać ludziom proste pomyłki, bo piszą na telefonie i już większość, już czepianie, już złośliwość. Nie będę się jakoś rozwodził, ale jeżeli chodzi o czepianie, to sam się bardzo często czepiasz. Trochę hipokryzją zalatuje ten komentarz.

0

Przecież oprócz tej bramki nic specjalnego nie pokazał. Nie wierzę, jak opinia może się łatwo zmienić. Naprawdę nie mam nic do samego Paulinho, to dobry zawodnik, ale na dłuższą metę nie pasuje do Barcy. Solidny rzemieślnik, jak Rakitić, a nam potrzeba rozgrywającego. Seri byłby lepszym wyborem. Jeszcze tak z ciekawości spytam:popierasz wotum nieufności?

0

Bo się jeszcze nie zaktualizowało albo coś. Nie jesteś pępkiem świata.

1

Jak wskazuje nick trochę pitolisz. Paulinho może okazać się dobrym zmiennikiem, bardzo się cieszę, że lutnął gola, ale jego transfer nie miał większego sensu.

0

Paulinho co za crack. Bartek co za prezydent :)

7

Panie i panowie, oto najlepszy sędzia ubiegłego sezonu :P

0

To jeszcze Umtiti czy już Puyol? :D

0

Epika, liryka, Borbalan.

0

Jak mnie wkurzają te przepuszczenia Suareza. Zamiast lutować to się bawi w jakieś balety.

0

Denis jak przylutował :O

1

Podpisuję się pod twoim podpisaniem.

0

No dokładnie. A ty znowu inna profilówka. Widzę, że na "drugim planie" niezła patologia się rozgrywa :)

0

No właśnie. Przebadali go, puścili info do mediów i to wszystko 15 minut :P A Dambele cały czas na ławce siedzi, ci lekarze są jakimiś geniuszami, że go na siedząco obejrzeli.

0

Nie musisz, jesteś dobrze "słyszalny".
PS.Polecam czarne.

0

Nie musisz w każdym komentarzu dawać wykrzykników!

0

Pique

0

No i Roberto byłby lepszy od Rakiticia. A Maszczerano nikt nie chciał na DM.

0

A Masche na ławce spokojnie gładzie się po brodzie :)

0

Ja nie rozumiem, czemu to takie negatywne emocje budzi. Człowiek zadowolony po "wyjściu na wolność" a ty już szkalujesz.

0

Widać po składzie, że Ernesto nie chce kombinować jak zespół jest na fali, a rywal...nieco upierdliwy. Szkoda, ale trudno, mam nadzieję na rotacje z Eibarem.

0

Nie wiem i nie chcę wiedzieć co siedzi w tej estermadurczykowej głowie :P

0

Uważam tak samo.

2

No zgadzam się, ale skoro jeden trener go odstawia, drugi też, to zastanawiam się co on tu jeszcze robi. Zmiennikiem dla Semedo powinien być nominalny PO, a nie Roberto z Vidalem. Liczę na Palencię w pierwszej drużynie w niedalekiej przyszłości.

0

Zgodzę się w tej kwestii, dawno nie widziałem tak dobrego Rakiticia, ale to po prostu nie ten poziom. Jak gra tak jak teraz jest dobrze i nie mam mu nic do zarzucenia, ale taki Thiago, Kroos czy Verratti nie zagraliby dobrze, ale bardzo dobrze. Właśnie o to mi chodzi, on jest dobry, ale są jeszcze lepsi.

1

Musimy zaufać trenerowi. Też nie chcę nigdy więcej zobaczyć Roberto na PO, no ale trudno. Bardziej mnie zastanawia rola Vidala w drużynie. To on powinien być zmiennikiem dla Semedo.

0

No Semedo przecież gra często ostatnio, ale każdy musi odpocząć. Pytanie powinno brzmieć raczej:''To od czego w takim razie jest Vidal''. Też nie chcę nigdy więcej zobaczyć Roberto na PO, ale trzeba zaufać trenerowi.

2

Braki w technice, słaba mobilność, mała kreatywność. Erni "uratował" Rakiticia, teraz jego gra wygląda o wiele lepiej, ale to nigdy nie był i nie będzie zawodnik na odpowiednim poziomie dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?