Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby Rasiaka łączyli z Barcą to też byś mówił, że możliwe, bo klub nie zdementował? Bądźmy poważni.
1
Nie wpadłeś na pomysł, że to wymysły gazet?
1
Każdy by chciał Thiago(tak mi się wydaje). Nie pogardziłbym też Bartrą, a Alexis dobrze sprawdził by się w taktyce Ernesto.
0
A co to był za ziomek? Po prostu jakiś randomowy z internetu czy związany w jakiś sposób z jakąś stroną?
21
Chcieliście Bellerina i macie?
Nie
Chcieliście Verrattiego i macie?
Nie
Chcieliście Coutinho i macie?
Nie
Chcieliście Di Marię :D i macie?
Nie
Bartek jak zawsze prawdomówny :)
1
Również uważam, że tak.
1
Uwaga:spoiler :D
Pierwsze 2 filmy świetne. Wartka akcja, kolesie nie zagłębiali się przesadnie w przeszłość, była ona tak subtelnie "wtaczana" między poszczególne sceny. Potem w drugiej części idealne przejście z pierwszej części, ciekawie nakreśleni ci poprzedni zwycięzcy, dużo zwrótów akcji, każda postać, a nawet poszczególne przedmioty miały swoją historię.
Co do Kosogłosów...Nie wiem, może nie odpowiada mi taki "mroczny klimat", ale te filmy(głównie pierwszy) były po prostu nudne. Schizy głównej bohaterki i płacze za Piiiiita na przemian przez cały film. Ostatnia część była lepsza, jednoczesna walka o cały świat i powrót Piiiiita do normalności. Świetne przewrotne zakończenie ostatniego filmu. Finał finału taki fajny, odrealniony, może aż za bardzo.
Nie sądzę, że powstaną kolejne części.
1
Super robota kolego. Jak ja marzę, żeby chociaż jeden z tych wychowanków/półwychowanków zrobił karierę w Barcy.
0
Szkoda trochę. Na pewno odpuściłbym tego Minę. Ściągnąłbym z powrotem Marlona, a drugim stoperem mógłby być może Inigo, może Sarr albo jeszcze ktoś inny. De Light też byłby spoko. Na Misia rzeczywiście nie ma miejsca, ale mam wielki sentyment do tego pana.
25
Dlatego w tej jednej jedynej sytuacji jestem w stanie uwierzyć Bartkowi.
1
Właśnie wpłynęło. Nie odgwizdał faulu, poszła kontra i gol.
2
Ja to bym taką trójeczkę z Nicei przytulił. Trio MMM
Marlon-Misiaczek-Malanga(Sarr)
1
Kiedyś Brazole kłócili się z Bartkiem, a teraz z Cavanim:D
2
Nawet jakby chciał, to Szejkinho go nie puści.
1
Wczoraj było ponad 8000 podpisów. Jak jest teraz nie wiem. Ludzie często dają ponieść się emocjom, po cichu liczę, że wkurzą się po kontuzji Dembele. To by był jedyny plus tej nieszczęsnej kontuzji.
0
Gusta i guściki. Asensio nie muszą wszyscy uwielbiać:p
1
No, to jest strasznie irytujące. Przypomina to trochę finał LM z 2014. Po 3 latach już tak dokładnie nie wiem, ale z tego co pamiętam piłkarze Atletico za każdą głupotę dostawali żółtko i wszystkie "styki" na korzyść Realu typek gwizdał.
2
No tak, ale liczy się wynik. My też chociażby w pamiętnym meczu z Intetem cisnęliśmy tych Zanettich cały mecz, a wynik nie był korzystny. Można grać dobrze lub źle, ale liczą się bramki, a druga bramka to największy farfocel sezonu jak na razie :p
0
Kwestia indywidualna. Wiesz jak to jest. Aleix wykurował się 2 miesiące przed czasem, a Rafinha z kolei leczy się już pół życia. W przypadku Dembele poszedł mięsień, który odpowiada za szybkość. Może ale nie musi wolniej biegać. Zresztą nawet jakby miała ta motoryka ucierpieć to i tak będzie bardzo szybki :)
7
Ten samobój to wybitny farfocel. Wyjazd, potem nie wiem jakim cudem wygrana przebitka przez Mayorala, potem dzida do przodu, zwolnienie akcji, potem znowu nie wiem jakim cudem, ale koleś całkiem ładnie ograł obrońcę na skrzydle, a potem... Gość wbił piłkę do własnej bramki, jeszcze na krótki słupek, nawet nie wiem jak on to zmieścił. W dodatku w linii ustawili się trzej kolejni obrońcy, więc gdyby ten co walnał gola się obciął, kolega wyjaśniłby sytuację.
0
Były były :)
Jeden komentarz leciał jakoś tak:
Typowy farfocel, ale najważniejsze, że wpadło.
1
Być może koledze chodziło o to, że przymusowe szczepionki i tak jak to bodajże nazwałaś dbanie do pewnego stopnia o zdrowie obywateli to jest jednak trochę wsadzanie do jednego wora. To jest tak jakby z góry każdego rodzica uważać za człowieka pokroju tamtych ewenementów. Wolności nie da się jednoznacznie rozgraniczyć. Jeżeli człowiek ma prawo decydować o sobie, to raczej w każdym aspekcie, a nie w niektórych. 99% rodziców będzie chciało, żeby ich dziecko zostało zaszczepione, a pozostały 1%... nie jest zbyt rozgarnięty, ale siłą im się dzieciaczka nie zabierze. W końcu jest ich, a nie państwa.
0
Rewelacyjna robota.
0
Mam nadzieję, że jeszcze nasz imiennik zmieni miejsce panowania. Z Barcelony na taczki :)
1
Xavi jak to Xavi. Zawsze ma rację :) Bardzo mądre słowa Generale.
0
Dobrych nie ma, ale za rok będą Ozil i Sanchez.
0
Talent La Masii nie równa się wychowanek.
Największe talenty Ostatnich Lat. Nie kojarzę 2 kolesi z La Masii poza nimi, o których w ostatnich sezonach byłoby więcej słychać.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego.
I od razu uprzedzam odpowiedź. Jest jeszcze Alena, zobaczymy co z niego wyrośnie. Rafinha i Roberto opuścili szkółkę 4 lata temu, więc już stare dzieje. Nie zaliczałbym ich do ostatnich lat.
0
Nosz kurde, ileż można. Samper, Dembele i jeszcze on. Mimo, że nie jest naszym zawodnikiem, szkoda jak swojego :/ 2 największe talenty La Masii ostatnich lat(i przy okazji 2 najbardziej zmarnowane) z ostatnią szansą na uratowanie barcelońskiej kariery. Kontuzje im w tym nie pomogą.
0
Formacja Ernesto jest tak dziwna, że graficy by jej nie ogarnęli :p, więc dają umowną.
0
To chodziło o brak zastępcy czy o co?