9

Szkoda, że Thiago nie szykuje sobie "terenu".

5

Ramos, Marcelo, CR to pierwsza trójka i jak tak rozkminiam kto razem z nimi najdłużej tam siedzi, to zgaduję, że nasz tajny agent Benzema :)

0

Jeżeli chodzi o Juve obstawiam następujący skład:
Buffon
De Sciglio-Rugani-Barzagli-Sandro
Matuidi-Pjanić
Bernadeschi-Dybala-Costa
Higuain
Wie ktoś co się dzieje z Marco Pjacą? Chyba dostał jakąś kontuzję w zeszłym sezonie i już prawie zapomniałem, że istnieje.

0

Ogólnie się zgadzam, ale Rakitić jest jak Bartek. Jeden dobry występ/transfer nie zamydli mi oczu. Rakitić/Gomes/Paulinho to nie są zawodnicy dla Barcelony.

15

Ja wiem, że mają umowę z Realem, ale to już naprawdę jest przesada co tam się dzieje.

0

Kolego, fajnie, że poruszasz ten temat, ale dziwny ten komentarz. Mówisz, że chcesz pisać o Gomeszu, a następnie krążysz wokół tego tematu i nic konkretnego nie powiedziałeś(w kwestii Gomesza).

6

Nie jestem zwolennikiem tego typa. Są kolesie, którzy biorą się właściwie nie wiadomo skąd, ale grają i to świetnie(np. Semedo albo Seri), ale naprawdę jak mamy wzmacniać ławkę jakimś młodym obrońcą, to wolałbym jakiegoś młodszego z Europy. Byłem wielkim zwolennikiem Sancheza, szkoda, że do Totków poszedł. Jego ziomek z Ajaxu byłby spoko opcją. Albo kolega Marlona z Nicei-Sarr. Na pewno potencjał większy od Miny. Jak nie oni, to możnaby Laportę nabyć. Możliwości jest wiele i myślę, że wszystkie, które podałem są lepsze od Miny. Nie chcę mu ujmować w umiejętnościach, bo po prostu ich nie znam(tyle co z youtube), ale koleś będzie miał 24 lata w przyszłym roku. Powiem krótko-są lepsi, a na pewno bardziej perspektywiczni.

1

2/3 wszystkich, którzy będą głosować. Frekwencja min 10%. Te 17000 nie będzie miało znaczenia później. Po prostu ci siedemnastotysięczni zagłosują w swoim czasie na tak i tyle.

65

Oglądam sobie Familiadę i pytanie takie:Podaj europejskie morze.
Babeczka odpowiada:Atlantyk. Brawo dla tej pani.

0

Ziomek wrzucisz podsumowanie z Barcy B?

0

Znowu ta sama sytuacja, bo Ernesto raz nie powołał Vidala? No bez przesady.

1

Jeden ziomek już stwierdził, że po co Verratti, skoro mamy Gomesa... Najgorsze jest to, że chyba nie żartował.

0

Biorąc pod uwagę drybling i technikę, to Messi i Neymar są lata świetlne przed wszystkimi innymi piłkarzami, więc CR nie może mieć do mnie pretensji :) CR- zawodnik jako całość-klasa. CR-porównując pod względem techniki i dryblingu do Neymara-no może tartak to za dużo powiedziane, ale nie może z nim konkurować na tej płaszczyźnie.

0

No w porównaniu do Neymara, to z całym szacunkiem, ale CR to tartak.

24

Zwycięstwo zwycięstwem, dobra gra dobrą grą, ale Bartek nadal ten sam.
Tak dla Barcy, nie dla zarządu.
#BartomeuDimiteYa

0

Czekam na wypowiedź Florka odnośnie sędziów :)

0

Różnica polega na tym, że u nas jest kogo wymieniać, a tam do wypierdzielenia to jest chyba tylko duet B&B.

0

No gdyby się chodziło tylko do Biedry na zakupy to nie powinno być naciągania, ale jak ktoś od czasu do czasu, załóżmy raz na 2 tygodnie, bo ma daleko czy coś to jakieś naciąganie tam jest na pewno. Choćby drobne rzeczy, ale domyślam się, że chcą dostać świeżaka jak najszybciej.

1

Świeżak, a raczej Gang Świeżaków-zbiór pluszowych maskotek o wyglądzie warzyw , które można dostać, zbierając określoną liczbę punktów. Punkty z kolei dostaje się za robienie zakupów. Dzieciaki naciągają rodziców kup to i jeszcze to, jest jakaś tam określona liczba pkt i dostają maskotkę.

0

Nie wiem skąd ten Denis. Zgadzam się co do 16/17, Lucho go zaniedbał, ale w ostatnich meczach w każdym zaliczył występ. Może nie jakiś dłuhi, ale raki Gomes np. nawet z ławki nie wstał.

Co do reszty pełna zgoda. Taki Montoya zawsze jak grał prezentował się nieźle. Bartra też. Wybitni to oni nie są, ale obaj(szczególnie chodzi o Bartrę) byliby wartościowymi zmiennikami.

0

Czy to ty jesteś tym ziomkiem, który miał parę lat dziewczynę, potem ona coś się niefajnie zachowała i takie rozkminki miałeś co dalej robić? Jak ci się to wszystko ułożyło kolego? Z góry życzę szczęścia :)

0

Stare dobre czasy :) Ja miałem tak samo, oglądaliśmy z tatą Zagubionych i mama się wkurzała.

2

Ale mam śmieszki z tych ludzi, co tak szkalują. Ludzie szczęśliwi po "wyjściu na wolność", a w odpowiedziach już nakręcana napinka. No cóż w tym złego, że się o końcu bana napisze? Dla mnie nic.

0

Powiem ci, że 2 i 4 to takie "kosmetyczne zmiany", może by się to przydało, ale nie jest bardzo potrzebne. Opcja nr 3 ciekawa, ale La Rambla jest jak rynek. Musi żyć własnym życiem. Rozumiem, żeby zmniejszyć liczbę komentarzy, które były już z pierdyliard razy, np. pytania "Co Marek Verratti na konferencji powiedział" albo "Jaką klauzulę ma Coutinho?", ale w innym przypadku nie widzę problemu. Opcja nr 1 jak najbardziej na plus. Ja wprowadziłbym jeszcze jakieś połączenie między La Ramblą, a artykułami. Nie chce mi się czytać wszystkich tamtejszych, bo większość to szkalowanie zarządu itp, ogólnie jeden podobny do drugiego. Możnaby np. wziąć 3 najwartościowsze i gdzieś w widocznym miejscu to umieścić.

21

Uważam tak samo, tylko odwrotna kolejność.

0

Dobrze, że wspomniałeś :) Tam była 11 kolesi, których wszyscy lubią.
Buffon
Zanetti-Puyol-Maldini-Lahm
Pirlo-Xavi-Modrić
Henry-Ronaldo-Ronaldnho

0

Kolego nie wrzucaj mnie do innego wora z innymi. Akurat ja pisałem, że jest dobry, ale wolę go sprzedać, bo i tak za dużo nie pogra, a można dużo hajsu za niego dostać i pomocnika kupić. Jak nie wierzysz to sprawdź sobie komentarze. Jeszcze mnie ludzie pod tym obszkalowali pisząc Arda sztos :)

0

http://www.fangol.pl/galeria-view/topTen/postsgallery-other-24h/5/top-ten
Iniesta za Xaviego lub Modricia(bardziej za Modricia ;)) i chyba wszystko by pasowało.

0

To był niegdyś bardzo dobry, żeby nie powiedzieć świetny piłkarz. Takiego Rakiticia, Gomesa to zjadał na śniadanie, ale teraz się strasznie zapuścił. Brak ambicji, brzuszek, kontuzje mięśniowe(które zwykle wynikają ze złego prowadzenia się). Chciałbym, żeby miał swoją rolę w tym wszystkim, ale obawiam się, że jemu jest wszystko jedno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?