Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt się specjalnie nie wyróżnił, brakuje tego przyspieszenia, tej truskawki. Najbardziej to mi skrzydłowego brakuje, także wpuściłbym Vidala, ale za Rakiticia i Roberto do pomocy. Potem Denis za Iniestę i Paulinho można tak na ostatnie 20 minut, jakby Barca prowadziła, żeby dobić rywala z rożnego czy coś.
1
Seydou Doumbia
0
Koleś jest niezły. Doznać urazu podczas symulki :p
0
Dołączam się do prośby.
1
Wkurza mnie, że zawsze przekręcają pozycję na boisku Rakiticia i Iniesty. Nie dość, że nieprawdziwe, to jeszcze nielogiczne. Swoją drogą Rakitić na pozycji nr 8 wyglądałby co najmniej zabawnie.
0
Ale nie dzięki niemu. Solidny element układanki i nic więcej, potem to on nawet solidny nie był. Jak na box to boxa to on nie jest zły, ale pomocnik na jego pozycji w Barcelonie to powinien grać pierwsze skrzypce, a nie 10. Nie ten profil, nie te umiejętności.
0
A ja nie oglądam meczu, także nie wiedziałem, ale nie zmienia to przekazu. To, że Bartra nie gra to pewnie też wina Florka.
0
Florek powiedział Bartrze i reszcie, że jak będą tak grać, to skontaktuje ich z górą, która sprawia, że Casemiro jeszcze nie dostał czerwo i dostaną w zamian jakąś przyjemną skrzynkę z niespodzianką.
#macki Pereza
#Florek posmarował
3
Chociaż nie lubię tego XD, to tutaj idealnie pasuje.
0
Griezmanna, Seriego, jakiegoś obrońcę. Kogo się uda to brać.
0
Ja to bym chętnie zobaczył taki jak napisałeś. Rakitić w pierwszym składzie to pomyłka, gra tylko dlatego, że nie ma lepszych. Z nim w składzie Barca nigdy nie będzie grała jak powinna.
2
Najlepsze w Arsenalu jest to, że prawie nikt ich nie lubi i można robić śmieszki bez obrażania ziomków.
0
To jakieś ploty były, z Paco eswidentnie jest coś na rzeczy. Jak nawet Gomes w takim natłoku w pomocy łapie się do powołanych, a Paco nie to wiedz, że coś się dzieje.
0
Może jakoś przeżyjesz, ale jakby do tego korniszona dodać...nawet nie chcę myśleć do czego doprowadzi taka kombinacja :)
3
Teraz nie, ale jak jest mecz PSG, jak była afera z Cavanim, jak Neymar wrzuci coś na insta to jego temat wraca jak bumerang. Myślałem, że jego odejście to już zamknięty temat, ale nie.
Dajmy na to Żunior lutuje bramkę. Komentarze: ooo brawo Bartomeu, takiego piłkarza puściłeś. Odpowiedzi:ja tam się cieszę, że odszedł. Odpowiedzi odpowiedzi:ja się cieszę, że pozbyliśmy się Neymara Seniora. Ciąg dalszy na meczu z Bayernem.
I tak mniej więcej wygląda cotygodniowa dyskusja.
5
Ponieważ Bartomeu.
12
Nie wiem czy będą chcieli odejść, ale to bez znaczenia, bo i tak ich Nasser nie puści. W każdym razie będzie śmiesznie :D
0
Nie widzę problemu w takiej sytuacji :D Mamy Iniestę, jak będzie dużo odpoczywał, to da z siebie to co najlepsze.
1
Rudy wali prosto z mostu :D
0
O tak jest. Wziąłem się za Wielkie Testy i też pokrawczykowałem :D
2
Jak ja szanuję takich kolesi jak ty. Nawet drużynę rezerw masz dobrze ogarniętą. Super te podsumowanka o byłych graczach. Nic co w Barcelonie nie jest ci obce :)
1
O to to. Kurde jak ten koleś mnie denerwuje tym swoim brakiem techniki i ociężałością. Piłkarz nie jest zły, ale ultra niebarceloński. Okropnie się na niego patrzy.
21
*Na środę.
Żeby potem nie było, że czekasz na mecz a tu leci Wielki Test o warzywach i owocach czy co tam puszczają w środę :D
0
Oj nie byłbym taki pewien tego Vitinho. Moim zdaniem Alena i Palencia za rok, Cucurella nie wiem, a Vitinho raczej nie. Na jego pozycji grają Iniesta, Denis i główny cel transferowy Coutinho(uważam, że po niego wrócą).
0
Ależ to jest dobre :D
0
Z Benedoto jest dziwna sytuacja. Z jednej strony wydaje się, że ma mało podpisów, a z drugiej on sam twierdzi, że jest lepiej niż zakładał. Być może mówi tak, żeby ludzie uwierzyli, że to ma sens, ale nie wiemy też czy ludzie, którzy wzięli karty do domu je oddali. Koniec zbierania podpisów też nie jest do końca wiadomy. Ja już nie wiem co o tym sądzić.
0
A nie wiem, na fejsbuczka też wrzucił, ten link był obok.
3
Jak powiesz teściowej, że była atrakcyjna 20 lat i 40 kg temu, to będziesz miał spokój z imprezą :D
14
https://www.viktre.com/davidvilla/campnou60?utm_content=buffer140df&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
A tutaj wpis od Davida Villi. Jak widać nie zapomniał o Barcy :)
0
Możesz podzielić na jakieś 2 kategorie typu wychowankowie i kupieni. Do 25 lat i starsi. Coś w tym stylu.