Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cechy, które wymieniłem powinien mieć może nie każdy, ale na pewno barceloński pomocnik, a te od ciebie są rodem z haladzieci.
Złote Piłki jak na razie są na korzyść Messiego, Mistrzostwo Europy i prawą nogę przemilczę, a reszta cech jest przypisana do roli na boisku. Messi nie musi być silny ani dobrze grać głową, bo nie jest mu to do niczego potrzebne. A czy Rakitić, no i w ogóle pomocnik powinien mieć dobrą technikę i zdolność do gry kombinacyjnej? Przydałoby się.
Porównanie kompletnie z d*py.
1
Rakitić wykorzystuje w grze obronnej swoją siłę fizyczną i może wyglądać tam dobrze, ale uważam, że lepszy w grze obronnej jest Roberto. W końcu gość rozegrał cały sezon na PO, Rakiticia sobie tam nie wyobrażam.
0
Subiektywne porównanie Roberto vs Rakitić
Technika-Roberto
Zwrotność i mobilność-Roberto
Drybling-Roberto
Gra kombinacyjna-Roberto
Kreatywność-Roberto
Inteligencja boiskowa-Roberto
Parę innych rzeczy, o których zapomniałem Roberto
Siła fizyczna-Rakitić
Nie mam pojęcia co Chorwat robi jeszcze w pierwszym składzie.
0
Mnie to zirytował samymi komentarzami na La Rambli. Meczu nie oglądałem, ale jak zobaczyłek komentarze, to wiedziałem co się tam dzieje.
2
Może to dziwne co powiem, ale technikę ma bardzo dobrą. Jak na ten wzrost, to naprawdę rzadko spotykane, żeby zawodnik był tak zwrotny, szybki i techniczny jak on. Posiada wiele zalet, to że pokazuje je raz na ruski rok to już inna sprawa. Dla mnie to jest idealny zawodnik do rotacji. Młody, waleczny, z dobrą techniką. Tylko musi te zalety na dłuższą metę pokazywać, bo jak będzie taki spięty jak w zeszłym sezonie, to nic z tego nie będzie.
2
Tak, tylko nam był potrzebny za Neymara gość jak Dembele. Szybki, przebojowy skrzydłowy. Coutinho też by się przydał, ale na inną pozycję
9
1.Wszystkiego najlepszego kolego :)
2.*truskawką
0
W co?
1
Też uważam, że odejdzie, ale niezbadane są wyroki zarządu i nie wiadomo na kogo postawią :)
Przydałby się jakiś półnapastnik-półskrzydłowy, jak np. Griezmann, mogą kogoś w typie Suareza jak Werner, albo nikogo nie ściągną. Jedno jest pewne. Będzie ciekawie.
0
Takie jak filmikach, Midrange i Zoo są teraz w topce czy jakiś inny typ?
0
Enrique kiedyś powiedział, że Roberto technicznie jest lepszy od Iniesty i Messiego. Nie wiem czy aż tak, ale miał dużo racji. Sergi fantastycznie prowadzi piłkę, ale nie zmienia tempa jak Iniesta, nie ma tej umiejętności wejścia w środek z piłką i dryblingu, którą posiada np. Denis. Ma duże umiejętności, ale one są jakby nie do pary i ciężko go ustawić. Myślę jednak, że najlepiej wyglądałby w środku na pozycji Rakiticia.
0
Ciężko stwierdzić, bo pierwszy gra w pomocy raz na ruski rok, ale chyba Roberto jest lepszy. Ma lepszą technikę i organizację gry, daje więcej zespołowi w pressingu.
0
Witam koledzy.
Wróciłem ostatnio po dość długiej przerwie do Hearthstone'a, tak patrzę na deczki u mkra i jakieś cuda niewidy, gra zupełnie inaczej wygląda. Mógłby mi ktoś polecić jakąś przyjemną talię(oprócz Keleseth Rogala) do wbijania rangi i podrzucić jakąś stronkę ze statystykami, żebym mógł popatrzeć co teraz gra? Z góry dziękuję.
1
No nie powiedziałbym, że Rakitić zapewnia odpowiednią jakość.
5
A ja nie :p.
2
Do tego ma świetny wiek, żeby powoli wchodzić w buty Suareza. Bartek nie będzie mógł się tłumaczyć, że nie ma miejsca w kadrze.
2
A jak człowiek napisze, że nadal wolę Seriego od Paulinho to ponoć się nie zna :P
Moim zdaniem Barca powinna po prostu powrócić do korzeni i stawiać na zawodników, którzy pasują stylem. Ten ziomek pasuje idealnie, a w dodatku był niedrogi. Jakoś jego niedoszły transfer się "rozszedł po kościach", ale będę to pamiętał Robertowi...
0
Będzie jakieś podsumowanko od ciebie?
Ciekawi mnie jak się spisała linia obrony. Szczególnie Cuenca.
0
Nie za dużo słowa "genialny" :D?
0
Podryw na puszyste koteczki w piwnicy.
1
Ja się z tobą kolego w ogóle nie zgadzam. Suarez niezasłużenie, bo "irytuje" i strzela bramki na 4-1?, a Benzema zasłużenie za robienie tego co w twojej ocenie robi Suarez, tylko marnując przy okazji jakoś 5 razy więcej setek i irytując jeszcze bardziej. Ten sam Benzema, który w co drugim meczu kopie się po czole. I zanim powiesz, że wygrał trofea, to według mnie trofea ze ZP mają niewiele wspólnego. To nagroda indywidualna. Nie rozumiem twojego toku myślenia.
0
Samper tak dobrze grał w presezonie, a im jak zwykle nie pasowało. Moim zdaniem on ma wielki talent. Tak wiem możnaby powiedzieć, że jakby miał talent, to doszedłby dalej, ale on zaliczył dopiero jeden sezon poza Barcą.
Najlepiej podsumował to Xavi. Powiedział jakoś tak:"Najważniejsze jest to, czy zawodnik pasuje do stylu, jest to ważniejsze od całokształtu umiejętności". Samper jest stworzony do gry w Barcelonie i gadanie, że w canterze nie ma odpowiednich zawodników to głupota. Bo był taki jeden...
2
Jak już wspominasz... Ale bym Plebanię obejrzał. Intrygi Tracza, szajsy z jakimi ludzie przychodzą do proboszcza, poczciwa babcia Józia, definicja polskiej przekupki w postaci Grzybowej. To był dobry serial :)
5
A takie pytanko.
Jesteś zwolennikiem opozycji, bo nie lubisz PiSu czy jesteś zwolennikiem opozycji, bo propsujesz którąś/któreś z partii.
1
Moim zdaniem świetny pomysł. Messi Suarez Dembele Griezmann i Deulofeu/inny skrzydłowy. Jakość a nie ilość. Mógłby grać za Messiego i za Suareza. Właśnie kogoś takiego brakuje. W ogóle to jest dobry schemat. Obecny model to jakby 2+0. Rakitić, Gomes, Paulinho. Średniaki. Lepiej mieć dwóch i zmienić schemat na 1+1. Jeden to crack, a zmiennik jest albo jakimś młodym talentem, albo dobrym zmiennikiem, który da coś od siebie. Wywaliłbym Rakiticia i Gomesa, a w ich miejsce ściągnął sztosa. I tak samo w ataku. Paco, Vidala i Turana zamieniłbym na Griezmanna. Tak to powinno wyglądać. Ograniczyć kadrę, dziury uzupełniać młodzieżą, a na ławce trzymać kolesi, którzy dadzą coś od siebie coś nowego.
0
Od kiedy Liverpool gra tak samo z Coutinho i bez? W tym sezonie im się udało, ale przeciwnicy nie byli wybitni, a i tak przewalili z City. Na zeszły sezon sobie popatrz. Coutinho zabrakło i grali tragicznie na początku roku(kalendarzowego).
7
W ogóle nie czytać. Strata czasu. Najlepsze są streszczenia na ostatni dzwonek. Po szczegółowych wiadomo więcej niż po przeczytaniu książki.
1
Hajto to jest taki ziomek, że albo się go kocha albo nienawidzi. Ja cenię sobie dobrą zabawę i śmieszki, dlatego jestem w tej 1 grupie :) Ta truskaweczka na koniec mistrzowska. Będzie mi brakowało tych wariatów :D
0
Rzeczywiście ciężko się było domyślić...
3
No nie ma lepszego nauczyciela niż Gomes :D