Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty się lepiej na prezentacji skup. Żonglerkę już ćwiczyłeś?
0
Podobno twoi agenci mają się spotkać z Liverpoolem i uzyskać zgodę na fichado. Kwota 120+30. Tylko numer będziesz musiał zmienić.
0
Średnie, ale do przetrawienia.
https://www.google.pl/search?client=firefox-b-ab&biw=1252&bih=604&tbm=isch&sa=1&q=barcelona+trzeci+str%C3%B3j+11%2F12&oq=barcelona+trzeci+str%C3%B3j+11%2F12&gs_l=psy-ab.3...35814.38223.0.38441.12.12.0.0.0.0.98.1004.12.12.0....0...1.1.64.psy-ab..1.0.0.QWSH7lBs__w#imgrc=2uab_nSktW2B0M:
Za to ten to jest jakiś dramat i patologia wysokiego formatu.
1
Nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi. W tym przypadku jeśli ktoś powie tak jest głupolem do kwadratu.
0
Mam tak samo. Jak te z sezonu 11/12 bodajże. Obrzydlistwo.
1
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5339339.html
No to już można otwierać szampany.
1
Spoko kolego, nie mają połowy składu z zeszłego sezonu. Gdyby nie brak Coutinho i Dembele, to o wynik byłbym spokojny :)
2
Ale była jazda na Lucho. Jak raz napisałem, że trener wie lepiej od nas i ma swoje powody, żeby nie wystawiać Vidala, to mnie ludzie zlinczowali i stwierdzili, że Enrique się uwziął na niego i jest gotów poświęcić wyniki zespołu dla własnych widzimisię.
1
Paco pod koniec sezonu grał świetnie, Ernesto niepotrzebnie kombinował z tym LS. Zobaczymy co na dzisiaj wymyślił.
0
Ja to bym obu wywalił, na Rakiticia też patrzeć nie mogę, ale Gomes zagrał kilka dobrych meczy. Z City na wyjeździe, z Atleti w CdR, z Espanyolem w lidze, z Realem, a pod koniec sezonu było widać, jakby odzyskał luz. W żadnym wypadku go nie bronię, po kilka meczy przy 30 słabych to za mało i na takiego Seriego to bym go bez mrugnięcia okiem zamienił, ale na pewno stać go na więcej.
4
Popracuj nad składnią zdania.
0
Ernesto znowu odwala dobry szajs.
0
Enrique nie jest idiotą, ten Gomes rzeczywiście może mieć talent, którego nie wykorzystuje. Jak stwierdził w jednym z wywiadów "Andrzej wykorzystuje 30 % potencjału". Jakby się tak zastanowić to on ma wiele dobrych cech. Od takiego Rakiticia jest lepszy technicznie, szybszy. Podanie też posłać potrafi. Mi się wydaje, że on ma problem z głową. Jednocześnie nie można go trzymać za sam talent, on musi dobrze grać. Jeszcze jakbyśmy mieli jakiegoś cracka, to możnaby było kombinować, a tak kupa. Gomes, Rakitić, Paulinho, za dużo tych kłod.
Reasumując z jednej strony chciałbym, żeby zaistniał w Barcy, ale z drugiej za późno na ogrywanie go. Na pewno zamieniłbym go na Seriego i jakby go sprzedali to bym nie płakał, a jak się nie uda to zobaczymy co dalej...
0
13 mln euro.
0
Alena za Rakiticia.
0
"Choruje"
1
Nie mylisz się kolego.
4
Tak, chociaż moje pokłady takowości się już prawie wyczerpały, to jeszcze tak.
1
Nie. Żona Suareza ma włoskie obywatelstwo, on nie jest zarejestrowany jako typ spoza UE. Jak przyjdzie Coutinho, to Marlon może zostać.
0
Uwierz że nie. Wczoraj była masa komentarzy o treści "Nie damy sobie zamydlić iczu, BartomeuDimiteYa.
21
Kolego, ładna profilówka :)
0
15 kwietnia czy jakoś tak
3
Chciałbym, żeby ktokolwiek będzie zarządzał Barcą(oby nie Bartek) miał jaja i przemeblował pomoc tak jak należy. Iniesta pewnie odejdzie i nad tym ubolewam, ale już nie ten wiek i forma. Rakiticia trzeba sprzedać. Nie wiadomo co z Gomesem, być może odejdzie teraz być może nie, ale jeśli zostanie, to musi zaliczyć progres na poziomie Roberto. To jest Barca, tu miejsca na półśrodki nie ma. Rafinhę bym sprzedał, wiecznie kontuzjowany,w dodatku nie ten poziom. Szkoda chłopaka, bo zanim ten cholerny Nainggollan czy jakoś tak mu rozpierdzielił nogę, to prezentował się całkiem dobrze, ale starszemu bratu już nigdy nie dorówna(a jakby dorównał, to bym się bardzo mocno zdziwił). Emerytów jak Turan najlepiej byłoby sprzedać do Chin, szkoda, że się zapiera rękami i nogami. Na razie wypożyczenie do Galata(oby) i może kiedyś się uda. Uważam, że trzeba 3 piłkarzy wątpliwej jakości albo wiekowych(np. Rakitić, Gomes, Iniesta) wymienić na 1-2 cracków, a braki uzupełnić wychowankami albo jakimiś młodymi talentami. Trzeba zmienić ten emerycki trend. Chciałbym za rok zobaczyć pomoc z takimi piłkarzami jak Coutinho, Eriksen, Seri(jeden lub 2 z nich), a do tego jakiś młody talent(Alena, Vitinho). Jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie Coutinho czy z podkulonym ogonem wrócą po Seriego czy jeszcze jakoś inaczej, ale tych Rakiticiów i Gomesów to trzeba wywalić.
PS.Nie dajmy sobie zamydlić oczu Coutiniami i Dembelami.
#BartomeuDimiteYa
0
Nie, bo mamy Paulinho, Gomesa i Rakiticia. Widziałbym za to Keitę z Lipska.
7
Kolego, żarty maja to do siebie, że szybko się "zjadają", także tego...
0
No bo go nie skreślam, ale jednocześnie nie uważam, żeby byłby to dobry czy potrzebny transfer. Ob byłby dobry, gdyby rzeczywiście brakowało takiego piłkarza, ale o wiele bardziej brakuje rozgrywającego.
0
Bo ma 29 lat, przychodzi z Chin, w europejskiej piłce średnio mu poszło, w kadrze to Krzysiek Mączyński też dobrze sobie radzi, a dodatkowo nie pasuje stylem. Nie skreślam go, jako uzupełnienie składu wydaje się dobry, ale nie oszukujmy się-pierwszego składu to on przy Roberto nie powącha.
Na jego temat napisano dziesiątki komentarzy i myślę, że wiadomo o co chodzi. Nie ten zawodnik, nie ten profil, nie ta jakość.
3
Trochę ogarnęły mnie wątpliwości co do transferu Coutinho. Czy warto wydawać 120 czy cholera wie ile baniek za tego piłkarza? Ofensywnie to najlepszy możliwy pomocnik, ale jak poradzi sobie z organizacją gry w defensywie. Możnaby przejść na 4-2-3-1 i odciążyć go od obowiązków w defensywie, ale zarówno Rakitić jak i Paulinho, a tym bardziej Gomes nie nadają się na pierwszy skład. Czy Roberto poradzi sobie z organizacją gry na 6? Myślę, że tak, ale nie wiem czy ogarnie w defensywie, mając przed sobą bardzo ofensywnego Coutinho. Sam Brazylijczyk jest świetnym piłkarzem, ale po prostu nie wiem czy tyle ofensywnej siły poradzi sobie z defensywą. Przeszłość nauczyła, żeby nie kupować piłkarzy, którzy nie są kompletni. Organizacja gry Rakiticia+technika Turana=brak zawodnika do pierwszego składu. Najlepiej byłoby połączyć cechy tej dwójki, sprzedać ich i kupić kolesia, który ma zarówno technikę, jak i organizację gry. Na szczęście Coutinho jeśli przyjdzie nie będzie walany na rozegranie jak Turan i dadzą go na nominalną pozycję. Mimo wszystko czułbym się spokojniej mając w zespole takiego Seriego. Roberto jest świetny, ale trochę brakuje mu twardości i ma za duży talent ofensywny, żeby grał na pivocie. Znając jego wszechstronność i tak sobie poradzi, ale nie pokaże pełni umiejętności. Reasumując uważam, że kupno Coutinho jest dobrym posunięciem, ale martwię się o organizację gry w defensywie i trochę szkoda Seriego(ze względu na to, że przydałby się, no i zwyczajnie szkoda kolesia).
1
Za co?
1
Ciekawe, ale nie.