Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszy nie Pikejoramosowy stoper La Liga. Szybki, dobrze wyprowadza piłkę, potrafi gola strzelić, bardzo dobry zawodnik.
2
Poszedł stosowny przelew.
0
Jak odejdzie do Realu za kilka lat(szejk go nie puści, ale załóżmy) tez będzie pierniczył, że to był "głos serca"?
0
Dobry śmieszek. Powody widzę 3-brazylijska kolonia, kasa i "wyjście z cienia Messiego". Kolonia się w 2 lata rozleci, bo większość to emeryci, kasy tu też miał dużo. Warto opuszczać taką drużynę dla "wyjścia z cienia"? Gość jest niepoważny. Jak woli zdobywać co roku tytuł najlepszego piłkarza Ligue-ligi ogórkowej i pławić się w hajsie kosztem budowania swojej legendy w najlepszym klubie świata(a na pewno najbardziej podziwianym) i mając w perspektywie rolę następcy najlepszego piłkarza w historii to proszę bardzo.
0
Przede wszystkim drużyna nie ma słabych punktów, a posiadanie dużej ilości graczy może sprawić, że ci, którzy nie chcą odejść wylądują na trybunach lub na końcówce łwaki rezerwowych i tym samym odejdą(mam tu na myśli głównie Ardę oraz Rakiticia, jeśli inni wywalą go ze składu).
0
Tylko, że koleś marzy o Barcy, a za 4 lata Messi będzie już powoli schodził ze sceny. Według mnie to transfer na większość kariery.
0
100 mln :D.
0
Dawać mnie tu tego Davinsona :)
1
A ja bym najchętniej wziął obu. Wskrzeszenie Xaviego i Iniesty.
1
Porównywanie Lewego do tych dwóch czołgów jest średnie. Siłowo Lukaku i Suarez biją na głowę wszystkich innych napadziorów.
0
Już kilka twoich postów pokazało, że jesteś słabo poinformowany, także odsyłam do komentarzy niżej i zamiast szkalować weź coś poczytaj.
2
Ja to bym chciał Thiago.
0
Dokładnie. Teraz tylko, żeby Arda, Gomes i Rakitić zostali i jedziemy z tematem.
0
Będzie chciał odejść tak jak teraz, a tu TAKI WAŁ. Nie puszczę cię, nie masz klauzuli ziomek.
1
Spoko, możesz sobie mieć, ale ja mam do niego ogromne pretensje.
0
No nieźle
0
Ładne słowa, ale niesmak pozostaje.
0
Mnośtwo piniendzy
0
Odchodzi godnie i z honorem, nie mam ABSOLUTNIE nic do zarzucenia.
Puknij się w głowę koleś.
1
Skoro Barca wychodzi na drogę sądową to zapewne prawnicy dokładnie sprawdzili wszystkie kruczki. A 26 baniek piechotą nie chodzi, starczy na nogę Coutinho.
1
28-07, zaledwie 6 dni temu.
0
Jakby Neymar chciał, to by narobił dymu i też odszedł, pewnie za jeszcze mniejsze pieniądze. U nas jest tak zapewne dlatego, że największa gwiazda Messi jest wychowankiem i nie przyszła żadna wielka gwiazda jak CR, żeby mu mld dawać. Jedyne co mogli zrobić to dać mu trochę większą, np.300 baniek, ale nie od razu mld. Nie da się wszystkiego przerobić z ich na nasze.
1
Stracił 200 stówy i ucierpiał na honorze. Nie obdzierajmy go z godności :)
Podobno koleś dostał bana, teraz pewnie czyta te niusy i łapie się za głowę. A odnośnie głowy podobno ktoś zakładał się, że zetnie się na łyso i wstawi filmik. Ciekawe czy się doczekamy :)
4
Dobrze, że koniec tej szopki, ale jak sobie przypomnę smutnego Pedro to się aż płakać chce :(
A Neymar lutuje z Man Utd, cieszy się jak gdyby nigdy nic, śmieszkuje z Pogbą, oprócz komentarzy do Messiego i Suareza, że będzie tęsknił gość nawet się nie określił porządnie. Brak słów.
0
Teraz przyjemności-zakupy. W rękach Bartka i Robcia razem z obecnym budżetem i uwzględnieniem sprzedaży Rafinhów i Munirów blisko 300 mln. Aż strach pomyśleć co zrobią z taką kasą :)
9
Co do Neymara w PSG, to koleś jest głupi delikatnie mówiąc. Jedyne argumenty dla mnie to kasa, kasa, kasa, Alves i spółka oraz posiadanie statusu największej gwiazdy. I teraz tak. Połowa tych Brazylijczyków to emeryci. Po dwóch latach zostanie mu tylko Marquinios i Lucas Moura(chyba że odejdą). Znając jego charakter nie poradzi sobie z presją. Tutaj miał Messiego, Iniestę, grubego Suareza. Jak drużynie nie szło, to za bardzo nie było do niego pretensji(a były ku temu podstawy, niebotyczna ilość strat i ślepota na boisku). A teraz kał. Wszystko co złe będzie spadało na jego barki, no bo 222 mln na ulicy się nie znajdzie. Podobna sytuacja była u nas z Gomesem. Kosztował dużo piniondza i krytyka na niego była dużo większa niż na np. Denisa Suareza.
Tak to widzę. Tym ruchem zabił swoją karierę. Na pewno już po zakończeniu kariery będzie widziany jako wielki zawodnik, ale nie tak wielki, jak byłoby to po spędzeniu większości kariery w Barcy. Kolonia brazylijska się rozejdzie, z presją lidera sobie nie poradzi i zostanie tylko kasa.
Zasmucił mnie też Alves. Zawodnik przegenialny, ale poza boiskiem wariat w złym tego słowa znaczeniu. Nie wierzę w jego tłumaczenia, na pewno namawiał Neymarka na PSG. O ile chciał dobrze dla swojego ziomka, powinien radzić mu pozostanie. Fajnie posiedzą razem rok czy dwa u szejka, tylko przy Neymarze na zawsze pozostanie negatywna łatka. Tak samo w przypadku odejścia z Barcy. O hurdur Bartek zły, przez kłótnie z zarządem odszedłem. Na pewno nie był bez winy w całej sytuacji.
1
On Manolas lub Sanchez. Najbardziej podoba mi się opcja nr 3.
1
Masz rację, za dużo powiedziane, ale zaliczyła spory regres, mimo potencjału, o którym inne zespoły mogły marzyć. Myślę, że Real czeka to samo.
0
Też bym tym przedszkolem nie pogardził i dopóki było ich 3-4 to facetka dawała sobie jakoś radę, ale tylu chyba nie ogarnie :)
0
Fajnie poukładane, ale nie sądzę, żeby dało się teraz wywalić Turana. Alena i Ortola muszą być zarejestrowany w drużynie rezerw, żeby cyferka 25 zawodników się zgadzała.