Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dobrze, dawać tu Coutinho i jedziemy z tematem.
1
No nie wiem. Może po to, żeby oszczędzić nerwów kibicom klubu, ktory tyle mu dał?
0
Co? Zaledwie wczoraj ten sam kanał(to jest bodajże prywatna telewizja szejka) podał, iż Neymar chce odejść i transfer praktycznie 100%. Patologia
0
Szanujemy kontrakty? Szejk nieźle poleciał. Jakoś przez ostatnie 2 miesiące mu nie przeszkadzały kontrakty. Z drugiej strony tego brakuje zarządowi Bartka. Oni nie idą jak po swoje. Chcieli klepnąć Verrattiego pokojowo, a tymczasem nie ma Marka, a kłótnia z szejkiem jest.
0
Zgadzam się. Verratti, fajny napastnik(też chcę Dembele, ale jakaś zmiana ustawienia i Dybala np. też byłoby spoko). Na Coutinho hajsu już teraz powinno wystarczyć. Problemem byłaby nadmierna liczba zawodników, ale może Ardy i inne karakany po przyjściu takiego Coutinho jak zobaczą, że nawet na ławce nie ma dla nich miejsca to się zreflektują. W ogóle to co się dzieje już podchodzi pod patologię. Już sierpień, a dalej nie ma pomocnika, rozwiązanej sytuacji Neymara, sprzedaży Munirów. Szkoda strzępić...
0
Pewnie jedno i drugie :)
0
Niezbyt to przyjemne, ale na spułę z żulikami starsze panie w sandałach też odwalają niezły szajs...
1
Kolego, on wyraźnie "zasugerował", że chce odejść. Zdjęcie z katalońską gazetą, balowanie razem z agentem i podpis "Tylko jedna rzecz", zdementowanie wywiadu, w którym rzekomo mówił, że zostanie pod warunkiem dużych transferów, agent i Sirigu mówiący, że jest więźniem szejka. Niby nic od siebie nie powiedział, ale w moim odczuciu dał wystarczające sygnały. Pewnie myślał, że Ahmed się w końcu ugnie, a tu psikus. Tymczasem Neymar nie zrobił absolutnie nic, nieudolnie pobił Semedo i to wszystko. To tu jest najgorsze, to milczenie.
0
Ter Sztegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Verratti-Alena
Messi-Suarez-Dembele
2
Wiadomo, że Neymarowie na kasę lecą jak mało kto, ale ja Sportowi nie wierzę. Ostatnio wypisują takie głupoty, że szkoda strzępić...
0
Już byli Dybala, potem Griezmann, przed chwileczką Mbappe, a teraz Dembele :)
1
Dokładnie tak :) W dzisiejszym chorym rynku transfermarkt trochę stracił na wiarygodności z tymi cenami piłkarzy. Jedyne co fajnie oddaje, to różnicę pomiędzy zawodnikami.
0
W sumie też prawda. W takiej sytuacji mielibyśmy atak nie na kilka, ale na kilkanaście lat :)
2
https://www.transfermarkt.pl/kylian-mbappe/profil/spieler/342229
Ocena Mbappe według transfermarkt.
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/profil/spieler/288230
A tutaj Dembele.
Odpowiednio 19 i 20 lat. Dwa "najgorętsze" młode nazwiska w Europie wśród młodych piłkarzy(no może jeszcze Alli). Nie mam wątpliwości co do tej dwójki. Szanse na to, że nie zrobią dużej kariery są bardzo znikome, także dla mnie to nie są "koty w worku". Taki Dembele grał w Rennes, skupił na sobie uwagę Barcelony. Podkupiła go Borussia i ani trochę nie spuścił z tonu. Fajnie by było jakby taki gościu(chociaż z tej dwójki zdecydowanie wolę Dembele) przyszedł do nas w kontekście odejścia Neymara.
0
Naprawdę nie chcę za bardzo szkalować Bartka, cała sytuacja jest bardzo trudna, ale jeżeli ściągną droższego Mbappe zamiast Dembele tylko po to, żeby utrzeć nosa Perezowi, to nie będzie miło. No chyba, że uznają Mbappe za lepszą opcję, ale naprawdę nie wydaje mi się.
0
Nawet ktoś tu pisał, że zarząd Liverpoolu to jacyś Żydzi z Ameryki... Także tego.
1
Po Barca-Inter miałem taki ból du*y, że schowałem się pod stołem, żeby nie było widać, że płaczę :(
Atletico nam wiele zabrało w ostatnich latach, ale ich lubię i szanuję.
Chelsea nam podpierdzieliła LM w 2012, ale też "nic do nich nie mam".
Nawet ostatnie sukcesy Realu jakoś mnie bardzo nie zasmuciły.
A z tym Interem to jest tak, że minęło już 7 lat, Puyol, Eto, Sneijder, bracia i Milito i pewnie wielu innych zdążyło już zniknąć ze świata piłki, a ja wciąż nie lubię Interu.
0
A ja odejdę od Xavich i innych Puyolów(choć tęsknię za nimi, szczególnie za Generałem), mój sklad marzeń wygląda tak:
Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets
Verratti-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
I ławeczka
Cillessen
Vidal-Sanchez-Mascherano-Digne
Samper
Roberto-Gomes
Deulofeu-Paco-Denis
A w obwodzie jeszcze Alena.
0
Nie gorszy rok(a dla uściślenia 15/16 też nie był najlepszy, dal jeszcze większego uściślenia dla mnie, mimo trypletu itp. to nigdy nie był gość do pierwszego składu). Po prostu jemu brakuje elememtarnych umiejętności.
0
Kurde Neymarom :) Brzmi to jakby Żunior ze starym byli jakimiś gangsterami :D
0
Skoro Roberto nie jest rozgrywającym(tu się zgodzę) to co powiedzieć o Rakiticiu? Chorwatowi brakuje techniki, zwrotności, o dryblingu nie będę wspominał. Te cechy u Roberto są 2 półki wyżej. Bronienie Ivana na zasadzie "byli gorsi" jest bez sensu. To tak jakbyś dostał dwóję w szkolę, ale co niektórzy dostali pałę, więc nie ma tematu.
0
Ten sezon pokazał nie tylko jego słabą grę, ale także brak elementarnych umiejętności jak technika czy mobilność. Myślę, że spokojnie Roberto wywali go z podstawowej 11. Rakitić i tak teraz nie odejdzie, ale jak ktoś z dwójki Gomes/Alena będzie się dobrze prezentował to baj baj Ivan. Po prostu nie warto trzymać takiego gościa na ławce. Pobiera dużą pensję i blokuje miejsce młodszym. Także jeżeli udowodni, że coś jeszcze potrafi to ok, ale nie spodziewałbym się tego.
4
Rakitić lepszy od Iniesty? Bez obrazy, ale to jedna z głupszych rzeczy jakie przeczytałem na tej stronie.
0
Ja już sportu nie biorę na poważnie, ale wolałbym, żeby Mou zawinął Rakiticia.
0
Skąd ta agresja? Wyglądasz mi na jakiegoś prowokatora. Już dzwonię na komisariat.
0
Właściwie drugie rozpadło się rok temu. Bejl zamiast grać woli grać w bierki razem z Vermą.
2
Polecam. Najlepsze w niej jest to, że wydarzenia są opisane od drugiej strony. Nie tak jak to Pan Leszek widzi z zewnątrz, ale jakby wszystko obserwował od środka i był ziomkiem zawodników. Wiele szczegółów, których nawet za La Rambli się nie wyciągnie.
0
Neymar pewnie też zamiatał ulicę, ale nie za darmo :) Jeden lód Kaktus za minutę zamiatania
0
Problem jest w tym, że koleś "grandzi" jak nikt. Myślałem, że prezydent Pique wyjaśnił sprawę, wszystko ucichło. Potem gwiazdorek nakopał Semedo, Bartek zmiękł w wywiadzie i wszystko się poprzewracało. Nie wiem jak ten transfer ma być dopięty do jutra, skoro rzekomo FFP ma dobrać się szejkowi do d*py. Naprawdę nie mam pojęcia co o tym wszystkim sądzić, ale straciłem do gwiazdorka ostatki szacunku. Po meczu z Realem była taka scenka, że Messi z Suarezem patrzyli na karakana jak na śmierdący kał i ostatkiem dobrej woli mu rękę podali(a przynajmniej tak to wyglądało). Jest to tak popierdzielona sytuacja, że sxkoda strzępić... W tej chwili jestem już tym tak zmęczony, że skończenie całego cyrku jest dla mnie ważniejsze od tego jak się skończy.
0
Jak to nie widać? Przez większą część sezonu kopał się po czole. Statystyki udanych dryblingów chyba wylądowały na minusie, słaba skuteczność, dużo strat i wszystko inne też gorzej. Potem lutnął w LM kilka goli(w tym wiele ze spalonych :D) i robi się z niego dobrego jak wino.