Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Coś czuję". Bartkowi pali się stołek i dlatego puści go za takis hajs? Przecież to jest nielogiczne.
0
To i to by mi nawet pasowało :) Ale nie wierzę tym paryskim dziennikom, można bardzo różnie interpretować informacje dotyczące Neymara, ale prezydent opublikował zdjęcie "Zostaje", rzetelne katalońskie media od dawna nic nie piszą o Neymarze, ostatnio pisali, że prawdopodobnie zostaje i temat się skończył. Dodatkowo 3 spotkania zarządu ze starym Neymara. Już nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale na moje Neymar i tak zostanie.
2
Też tak uważam.
1
Kto by się spodziewał :)
0
Z tej czwórki tylko Dembele, ale nie sądzę, żeby Neymar odszedł.
1
To jest jak to się mówi pier***enie o Szopenie. Niby od czarnej roboty, ale nie zwalnia go to od techniki, mobilności i kreatywności. Roberto go zje w przyszłym sezonie, może ktoś drugi, Ivan będzie mało grał i odejdzie za rok. Oby. Tu ma hajs, świetny zespół. Tylko brak gry skłoni go do odejścia. Nie widzę takiej możliwości teraz, ale jak nie będzie grał może odejdzie za rok.
3
PoVerrattim moje największe marzenie transferowe to sprzedaż Rakiticia za rozsądne pieniądze.
2
Chyba cię pokrawczykowało. Klepanina jest dlatego, że pomoc, a szczególnie Rakitić jest niemobilny. Zobacz stoper mógłby podać do Rakiticia, ale on w gąszczu zawodników zaraz straci piłkę. Nie potrafi się z nią odwrócić, zagrać coś nieszablonowo. Brakuje nam rozgrywającego, jak Verratti, który zamiast stoperów rozegra tę piłkę, a dzięki dobrej technice utrzyma się przy piłce. Mówienie, że Rakitić jest od biegania, to usprawiedliwianie go na siłę. Roberto go zje w przyszłym sezonie. Może sobie Rakitić być tym box to boxem, ale nie zwalnia go to z posiadania dobrej techniki, zwrotności i jakby to powiedzieć wybiegania. Brakuje mu elementarnych umiejętności i nie zasługuje na grę w Barcelonie.
1
Chyba inne mecze w zeszłym sezonie oglądaliśmy... Nie wiem jaką rolę Lucho dał Rakiticiowi, nie znam się na taktyce. Jednakże inni też się znają, więc jak mogą pisać o jego roli na boisku typu zabezpieczenie tyłów. Jak znasz się na taktyce to świetnie. Ja mogę go ocenić po tym co robi z piłką i ewentualnie jak mi moje mierne umiejętności taktyczne pomogą co robi bez niej. Oceniam i stwierdzam, że koleś jest fatalny. Brak techniki, drewniany, mało mobilny. Może do Anglii by pasował, ale koleś wyjątkowo nie pasuje do Barcelony. Grał tylko dlatego, że Gomes był jeszcze gorszy. Młody Alena wczoraj mu pokazał, że można dobrze przyjąć piłkę i odegrać z pierwszej. To on może być bardziej przydatny dla zespołu. Jest 10 lat młodszy, pobiera duuuużo mniejsze pieniądze i może się pięknie rozwinąć. To taki koleś powinien stanowić uzupełnienie składu. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę, że filar. Ktoś lepszy technicznie, mobilny i młodszy też mógłby być filarem. Co do Turana jest niezłym piłkarzem, ale jeżeli przyjdzie Coutinho(oby) Arda musi odejść, nie będzie dla niego miejsca. Jeżeli Valverde znajdzie dla niego miejsce to ok, ale to nie jest profil skrzydłowego ławkowicza, jak Deulofeu. Brakuje mu szybkości i przebojowości. Lubię kolesia, ale wolałbym, żeby odszedł i zrobił miejsce młodszym. I tak niewiele wnosi do gry.
1
Wiesz to nie są jakieś pierdołowate błędy ortograficzne, ale naprawdę smutne, poważne tematy, także im wcześniej poprawiłeś pomyłkę, tym lepiej.
0
Bardzo rozsądne podejście, ale myślałem, że prezydent wyjaśnił sprawę tłitkiem. Co prawda powiedział, że to tylko obserwacje, ale żadne katalońskie źródła nic nie pisały o odejściu. Ostatnie info było, że zostanie i tyle. Nie wierzę, że rewelacje parisiena mogły tak wszystko pozmieniać.
0
Zawodnik sam decyduje czy odchodzi. Według niektórych to oznacza transfer na 100 pro.
0
To też ale wywiad był godzinę temu, a spotkałem podobne posty przed wywiadem.
8
Chyba buźka w złą stronę....
2
Wyjaśni mi ktoś czemu znów jest gównoburza z Neymarem w roli głównej i komentarze typu "Teraz to już jestem pewien, że Neymar w P$G".
3
Tak.
1
Pierdu pierdu. Co jeszcze mieli zrobić z Verrattim? Porwać go? Wyciągnięcie go od szejka okazało się niemożliwe. Marco sam sobie sprawę utrudnił podpisując 2 kontrakty. Nawet jakbyśmy zaproponowali 222 mln szejk by odmówił. W przypadku Bellerina on nie był na tyle priorytetowy. Myślę, że jakby chcieli daliby 60 baniek, ale w pewnym momencie odpuścili, bo nie warto przepłacać za gościa, który sam odszedł i miał słaby sezon. Transfery Robertowi nie wychodzą za dobrze, ale przykłady trochę z tyłka. Najbardziej naszejkowana drużyna na świecie, a my staraliśmy się o jej najlepszego zawodnika. Szczerze mówiąc myślałem, że jak narobi się dużo smrodu o paryskim więzieniu szejk nie będzie chciał robić sobie złej reklamy i odpuści. Myliłem się. Skoro on tak stawia sprawę, to naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby kogoś było ciężej wyciągnąć(może poza CR).
0
Powiem więcej. To jest najlepsze źródło. Wyżej są tylko oficjalne konta Barcy na tłitku.
6
Spinasz się jak baba w ciąży. Jeśli chodzi o mecz to zagrali wrzutkami, tym razem nieskutecznie.
6
Na wstępie zaznaczam, że dla mnie Neymar nigdzie nie odchodzi. Prezydent wyjaśnił sprawę wystaczająco, a te karakaństwa, które wypisuje Parisien można między bajki włożyć. Nie należy też wyzywać Cope i Rac1. Temat Neymara był na pewno. Moim zdaniem w pewnym momencie był bardzo bliski odejścia, ale coś go przekonało. Ziomeczki, potencjalny transfer Coutinho albo jeszcze coś innego. Wszystko wydaje się w miarę logiczne.
Coutinho to dla mnie bardziej Iniesta, a nie Neymar. Powinien występować w pomocy na pozycji nr 8. Brakuje mu szybkości skrzydłowego. Tak wiem, że Coutinho występuje obecnie na skrzydle, ale jakby ktoś nie pamiętał Iniesta też tam grywał. Gra tam dzięki umiejętności dryblingu i dobrej technice, ale myślę, że dla niego lepsza jest pozycja pomocnika. Teraz jest idealny balans pomiędzy skrzydłami. Messi trochę wolniejszy, kreator, a Neymar szybkościowiec, który robi dużo szumu. Dla mnie na zastąpienie Neymara, Dybala odpada od razu. Lewonożny zawodnik na LS nie ma racji bytu. Zmiana ustawienia też nie rozwiąże problemu. Hazard to taki prawonożny Messi. Bardziej skrzydłowy kreator. Świetny zawodnik, ale jego też bym skreślił. Najlepszą opcją jest Dembele. Bardzo szybki, świetny technicznie, młody. Jedyny problem to pozycja. Lepiej radzi sobie na prawym skrzydle, ale na lewym Tuchel też go wystawiał.
0
Też bym tak chciał, ale oddadzą nam Verrattiego tylko w przyapdku, gdyby to FFP miało im narobić porządnego smrodu typu wykluczenie z LM.
4
A ty kiedy w końcu odchodzisz?
0
Diario Gol to taki szmatławiec, że informacje od nich nie pojawiają sie nawet jako artykuły na fcbarca. Tak było w przypadku transferu Isco do Barcy, bo ten się wkurzy jak Hazard wyląduje w Realu i tak było przy ofercie PSG 95 baniek+Verratti za Neymara.
2
Alena bardzo dobrze. Fajnie odnajdywał się w grze na jeden kontakt w środku pola. Kilka klepek z Messim. Samper zbyt krótko, żeby ocenić.
0
Zaraz czy to nie oni podali przed chwileczką, że Neymar ma porozumienie ws. kontraktu? Patologia...
0
Mam nadzieję, że tak będzie. Roberto, Gomes, Alena. Ta trójka jest bardziej mobilna od Rakiticia. Mam nadzieję, że Drewnoivan odejdzie w przyszłym roku, jak Ernseto pośle go na trybuny. Oby nie było gry za zasługi. Jak Valverde będzie widział, że Alena mu bardziej pasuje, to niech powoła Carlesa, a Ivan nie dostaje powołania. Wkurzy się, że mało gra i odejdzie za rok. Gość pobiera dużą pensję i zahamuje rozwój młodych. Nie widzę innego scenariusza do odejścia. Gra w świetnym klubie i dostaje duży hajs. Może jak przestanie grać to się zreflektuje i odejdzie.
0
Semedo poprawnie, tylko w ataku był mniej widoczny. Rakitić jak zwykle "zabezpieczał tyły", w skrócie młody Alena zagrał lepiej od niego.
43
"Neymar zostanie albo odejdzie"-Iwański mistrz
0
Koleś jest mocno pokrawczykowany :)
0
No właśnie. Rakitić to po prostu nie ten poziom i nie ten profil.