Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie on ma grać w takim razie? Z niego pomocnik jak ze mnie baletnica, to jest skrzydłowy, a tę pozycję zajmują już Messi i Deulofeu.
0
Niech idzie. Akurat ten zawodnik jest zbędny w zespole.
0
Jest spora różnica. Verratti do Barcy chciał iść, żeby zdobywać trofea i być w lepszym zespole, a taki Neymar jak odejdzie do szejków, to dla szpanu i hajsu.
1
Nie spinaj tyłka. To aluzja do Bożenki Figo Fagot.
0
Kolego spokojnie. To jest BARCELONA. Większość piłkarzy chciałaby tutaj grać. Jeśli Neymar odejdzie to przynajmniej będzie hajs na dobrych ziomków. No szkoda w ch*j jak to się mówi, ale nie można się załamywać.
1
Raczej się obudzić :)
0
Takie zamieszanie w komentarzach o Neymara jak niegdyś o Verrattiego. Ciężko jest i było wtedy(był jeden konkretny dzień, kiedy to wszystko wybuchło, jakoś na początku czerwca) znaleźć komentarz nie o nich.
0
W życiu nie widziałem, żeby xd złapało tyle zielonych :)
0
Powiem tak. To jest Verratti. Są 2 opcje. Pierwsza to czekać na niego do ostatniej chwili. Uda się lub nie. Druga opcja jest taka, żeby odpuścić go sobie teraz i wziąć kogoś innego, żeby zgrał się z ziomkami. Wiem, że Superpuchar i dobrze by było mieć już kogoś, ale Verratti jest pół półki wyżej od Thiago i 2 wyżej od całej reszty. Mając perspektywę posiadania w zespole takiego zawodnika warto jest podjąć ryzyko.
0
Bo nie ma kolesia, którego byłoby wyciągnąć tak trudno jak Verrattiego :) No może kolesie z Realu i ich ogromnymi klauzulami, ale wiadomo, że taki transfer byłby niemożliwy.
0
Nikt nie zaciera rączek. Może jakieś 10 % całości, potem typ niżej pisze "PSG i tak nie puści Verrattiego" i tyle.
1
Koleś to wielka zagadka. W wywiadzie mówił, że jest lewonożny, ale częściej strzela prawą. Dla niego bez różnicy, jak prowadzi piłkę, to też dziwnie. Odskakuje w jedną, w drugą, też bez różnicy. Jeden z najbardziej obunożnych piłkarzy jacy. W kontekście potencjalnego zastąpienia Neymara chyba najlepsza opcja. Podobnie jak on jest szybki, świetny techicznie i ma genialną dynamikę.
0
To nie przejdzie. Ten Lee to fajny chłopak, ale pisamo już wielokrotnie, że przez bana zatrzymał się w rozwoju i musi grać, żeby coś jeszcze z tego było. Barca B jak najbardziej, ale nic więcej.
1
Rakitić tę podwyżkę to dostał chyba za ładną żonę, bo żaden inny powód przy jego grze nie jest możliwy :)
1
A ja się dziwię. Liczy się przede wszystkim dobro zespołu i trofea drużynowe. ZP i tak w przeciągu najbliższych powiedzmy 3 lat nie dostanie. Jak chce odejść to tylko dla sławy, kasy i tej brazylijskiej kolonii w PSG. W takim razie, jeżeli głupie gazetki z jego zdjęciem na okładce są ważniejsze, to niech sobie idzie. Stracimy wybitnego piłkarza, ale zyskamy 2 bardzo dobrych. Tragedii nie będzie.
6
A ja powrócę do tematu Verrattiego i zmiany agenta. Pamiętacie pierwsze plotki o transferze? Od razu pojawiły się informacje o propozycji nowej umowy, które rzekomo Marco odrzucał. W międzyczasie nie pojawiły się żadne plotki o innym zawodniku. Temat Kotinjo upadł w czerwcu bezpowrotnie, ostatnie info o Eriksenie w kwietniu,@ Seri coś tam się przewinął i to wszystko. Paulinjo to zupełnie inna historia. Nawet zarząd Bartka musi zdawać sobie sprawę, że to inny profil. Jestem przekonany, że Barca nie zrezygnowała z Verrattiego i nie wydaje mi się, żeby sam piłkarz postawił krzyżyk na transferze. Idąc tym tokiem rozumowania zmienił agenta, żeby ten klepnął transfer. Wyszły dzisiaj informacje o nowym kontrakcie. Tylko gdyby rzeczywiście na tym mu zależało(na nowej umowie) musiałby zmieniać agenta? Mógłby po prostu powiedzieć "dobra, zostaję tylko dajcie dużo hajsu". Według mnie ta zmiana agenta jest po to, żeby ten go przetransferował do Barcy. Transfer nadal trudny, ale nie niemożliwy. Kto jak kto, ale Raiola transfery robić potrafi.
1
barcasstuff to podobno troll, prawdziwe jest przez jedno s.
0
Verratti jest genialnym piłkarzem i nie ma innego lepszego na pozycję rozgrywającego. Thiago natomiast to bardzo kompletny piłkarz, który jest w każdym aspekcie bardzo dobry, ale w żadnym genialny. Każdego z nich chętnie bym u nas zobaczył, ale wolę Marco.
0
Chyba ktoś tu był w barze razem z Bartomeu :)
6
A tak jak to leciało? To już koniec. Barcelona umarła. Koleś, przestań już siać ferment, ileż można.
0
Cristiano/Dybala
1
No kto jak kto, ale ten pan jest skuteczny w swoich działaniach. Gdyby Barca odpuściła sobie Verrattiego, to wyszłyby informacje o kimś innym, a tu cisza. Myślę, że zmienił agenciaka, żeby ten go przetransferował do Barcy.
1
Ja cię rozumiem, bo tyle korupcji i piłkarskiej nieuczciwości co w Realu to nie ma nigdzie. Ban, który im się należał i nie dostali, kontakty Pereza z prasą, Tebas, loża VIP na Santiago, liczne błędy sędziowskie(szczególnie dziwne są mecze gdzie bez żadnych specjalnych przerw dolicza im się 5 minut, a w klasyku 2, gdzie praktycznie nigdy nie dolicza się mniej niż 3, zwłaszcza w meczu, w którym ktoś dostał czerwo. Można tak wymieniać bez końca. Gdyby tu był "największy ruch" zaraz zlecieliby się obrońcy z AmigoBlanco na czele. Oczywiście, że korupcja jest wszędzie u nas też, ale na taką skalę i z tyloma podejrzanymi rzeczami jest tylko tam. Kibice dokładnie to samo. Idioci jak idioci, są wszędzie, ale często oglądam rm.pl i tam jest ich 2 razy więcej. Określenia jak Farsa czy Barka są tam w co drugim komentarzu, u nas "Prześcieradła" są o wiele rzadsze. Tak to już jest, ale po to jesteśmy "Mes que un club", żeby identyfikować się z naszym klubem i jego wartościami. Jasne, że łatwiej jest wygrać mecz z nimi bez Marcelo(którego ze wzzystkich piłkarzy na tej planecie nie znoszę najbardziej) czy Kroosa, ale nie należy życzyć im kontuzji. Oni wszyscy jakbyśmy ich nie lubili tak samo jak "nasi" bronią barw swojego klubu i jedyne zła rzecz jaką możemy im życzyć to przegrana w uczciwej rywalizacji. Mnie też madryckie układy irytują, ale nie możemy przez nie życzyć źle piłkarzom.
0
Także tego :)
1
Ostatnio znalazłem niusa(nie wiem na ile jest on wiarygodny), że Zidane twierdzi iż nie potrzebuje napastnika. Zmiennikiem Benzemy ma być Mayoral, takim pomiędzy tym Kostarykańczykiem (zapomniałem jak się nazywa) i Moratą. Niektóre minuty przypadną w udziale CR, a większą szansę na skrzydle otrzyma Asensio. Nawet by się to wszystko kupy trzymało.
0
A co to za konkurencja?
1
Ty to jak coś piszesz, to zawsze mądrze :)
0
Nie sądzę :) Nie pamiętam tego, ale na pewno przy Ronaldinho też tak ludzie mówili, potem przy Puyolu i co? Umtiti czyści wszystko. Xavi ta sama sytuacja co Puyol, tylko trzeba Verrattiego kupić :) Oprócz Messiego nie ma ludzi nie do zastąpienia.
0
Tak wiem prawym, ale akurat dla niego to żadna różnica, jest obunożny. Kilka miesięcy temu transfermarkt twierdził, że jego nominalna pozycja to lewe skrzydło, teraz już prawe.
0
Można śmieszkować :), mogą te moje wypociny śmiesznie brzmieć, ale naprawdę Denis i Rafinha poruszają się jakoś dziwnie :)