Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po raz kolejny dowód na to, że statystyki nie grają. Co z tego, że 20 bramek? Jest na boisku cały czas to czasem coś wpadnie. Jakby wykorzystywał chociaż połowę sytuacji to miałby tych bramek 40 albo więcej. Do tego masakryczna liczba strat. Niewiarygodny talent, ale w tym sezonie musi się ogarnąć.
0
Ja myślę odwrotnie.
0
Moim zdaniem powinien odejść, żeby zrobić miejsce dla innych. To bardziej skrzydłowy, ale tam są już Messi i Deulofeu. Jako pomocnik wygląda słabo. Nie jest pod grą, nie jest kreatywny ani błyskotliwy. Ratują go tylko liczby i charakter. On nie boi się gry, powalczyć fizycznie, ale to wszystko. Roberto był bezjajeczny, ale okrzepł i teraz gra odważnie. Różnica między nim, a Rafą jest taka, że Sergi jest nominalnym pomocnikiem i bardzo się rozwinął, a Rafinha niestety stanął w miejscu. Życzę mu jak najlepiej, ale nie widzę dla niego miejsca w zespole.
0
No chodź szogunie, będziemy obrażać Jana Pawła 3 i połączymy się z nim w bulu.
0
Całe szczęście. Pewnie i tak nieprawda, do tego gość jest przereklamowany.
0
Wymieniłbym Neymara na samego Verrattiego, pozostała dwójka to tylko dodatek. Pierwszy jest przereklamowany, a drugi to napastnik, a nie skrzydłowy. Nie mam nic do Neymara, ale jego dałoby się jakoś zastąpić, a Verratti na rynku nie ma alternatywy o podobnym poziomie i profilu.
0
A Sanchez 25-30 baniek. 2 lata młodszy, liznął gry w Europie, dużo lepszy zawodnik. Świetnie wyprowadza piłkę, dobry fizycznie i technicznie. Myślę, że te 20 baniek różnicy to nic w perspektywie gry przez ponad 10 lat.
1
Do tej pory zastanawiałem się czemu Barca zawraca sobie tyłek Miną, skoro jest Sanchez, może przez hajs, ale skoro chcą Verrattiego i Pałlinjo, to gdzieś tam hajs mają. Liczę, że zostawią w spokoju kolesia z ligi brazylijskiej i skupią się na Sanchezie.
0
Akurat podstawowy napastnik Cardona to też nie wychowanek. Zależy od tego jakich piłkarzy trener ma do dyspozycji. Np. na pozycji DM duży talent jest zawsze, a napastników po Munirze i Sandro nie widać.
0
W Gijon i drugim zespole Barcy się wyróżniał. Ogólnie koleś to dziwny przypadek.
1
Sam często zadaję sobie to pytanie. Moim zdaniem to najzdolniejszy piłkarz z rezerw Barcy od czasu Messiego. Krzyżówka Leo i Iniesty. Świetnie prowadzi piłkę, potrafi nagle zmienić kierunek. Jego rodak o imieniu Ivan to dokładnie odwrotna sytuacja. Bóg mu talentu poskąpił, ale to on gra w Barcelonie. Może z tym Haliloviciem to mu sodówa uderzyła? Oby zdąrzył się jeszcze ogarnąć.
0
W sensie, że nic z niego nie będzie, bo wyglądał dobrze, ale coś tam mu nie idzie i jest niespełnionym talentem czy nic nie będzie, bo ma złą tzw. "etykę pracy"?
0
Dobra, kładziesz na stół hajs za Verrattiego i możemy się zakładać :)
0
Bzdury. Trzeba być totalnym kretynem, żeby rozpatrywać Pałlinjo i Verrattiego, jako graczy o tym samym profilu.
0
On powinien już teraz odejść i nie bawić się w żadne ultimatum. Nawet nie chodzi, że do nas tylko do Juve czy kogoś takiego. Jeśli Perez bardzo chce Hazarda, to znalazł się między młotem, a kowadłem, ale prędzej Floro odda go za darmo do kogokolwiek, niż do nas za 60 baniek. I tak nie wywalczy sobie miejsca w podstawowym. Na skrzydle biega paralityk z Walii, a środek jest bardzo napakowany. Może za Modricia, ale Real dawno nie miał wielkiego transferu. Prędzej Floro sprowadzi zastępstwo za Chorwata, niż tego nie zrobi.
0
Ale o co chodzi z tymi gierkami, bo nie jestem w temacie? Chodzi o to, że jeszcze kontraktu nie podpisał?
14
Zainspirowany kolegą niżej chciałbym poruszyć temat Halilovicia. Moim zdaniem gość ma OGROMNY talent, na pewno na miarę pierwszej jedenastki Barcelony. Jest świetny technicznie, zwrotny, mobilny, błyskotliwy. Oby mu się udało, ma klauzulę odkupu chyba jeszcze przez 2 sezony.
0
W sumie tak, chyba, że sprzedalibyśmy 4-5 piłkarzy za rozsądną kwotę, co przy umiejętnościach negocjacyjnych zarządu i klasie piłkarzy jest niemożliwe.
3
Wkurza mnie ten Isco. Fan Barcy, gra w Realu, do tego gra świetnie i zgadza się z rolą rezerwowego. O ile Verratti to nowy Xavi, to Isco bardzo przypomina Iniestę. Chętnie zobaczyłbym go u nas, ale to jest transfer z gatunku sf.
Z przymróżeniem oka, tak właśnie zachowuje się Isco :)
0
Dla mnie ten rzekomy Alli to ściema. Coutinho to zawodnik o podobnym profilu i jest o wiele lepszy niż gracz Totków.
EDIT: W tym sensie o podobnym profilu, że oboje są ofensywnymi pomocnikami i gdyby Barca miała ich kupować na klasyczne 4-3-3 to raczej w miejsce Iniesty. Z tym, że oczywiście dużo ich różni. Jakbym miał wybierać, to Kołtinjo o wiele lepiej pasuje, ale obaj nie są zawodnikami, których potrzebujemy.
0
Bardzo fajnie, krótko i na temat.
0
Dokładnie. Jakby kosztowali tyle samo, to nikt by się nie zastanawiał. Różnica w cenie (ok. 20 baniek) naprawdę nie powinna stanowić kłopotu. Jak ich nie stać to niech chociaż zaklepią pierwokup. Nie kupują go jak Metje, to inwestycja na 10 lat i nie wiem jak wyglądają finanse klubu, ale może dałoby się przełożyć hajs z przyszłorocznego budżetu? Ja cały czas liczę, że to porozumienie ws. sprawie Miny było tylko po to żeby wyciągnąć kolesi jak np.Vitinho. Sancheza poza nami i raczej fikcyjnymi plotkami o transferze do Realu nie łączono z nikim innym. Poza tym ten Mina ma wartość 750 tys. Marlon miał 5 baniek jak przychodził. To daje do myślenia. Ja jestem Sanchezem zachwycony. Dla mnie to lepszy fizycznie Umtiti.
4
Sanchez z Ajaxu wciąga dupą Merów, Minów, Vallejów i całą resztę. Idealny dla Barcelony. Może być tak, że się nie znam, ale nie rozumiem, czemu nie chcą go kupić.
1
Jedzie razem z innymi.
0
Na DMie w Barcy talenty się mnożą kak świeże bułeczki. Samper, Sarsanedas, Oriol Busquets i ten koleś. Któryś musi wypalić.
0
Po prostu zobacz na La Rambli komentarz porównujący Rakiticia do Kroosa(jeden z najnowszych). On mówi wszystko. Średnie pojęcie o piłce? Po prostu potrafię odróżnić drewno od megadrewna. Absolutnie nie usprawiedliwiam Gomesa, ale on chociaż potrafi zrobić kółeczko z piłką przy nodze ala Xavi. Może to śmiesznie zabrzmieć, ale 2 razy udało mu się zrobić rabonę(WOW), Rakitić nawet tego nie potrafi. Naprawdę koleś, gdzie ty się uchowałeś? Chcesz Verrattiego, czyli twierdzisz, że pomoc wymaga wzmocnienia, jednocześnie ambitnie broniąc jej głównego architekta. Proszę bardzo, ale to, że 2 LATA TEMU strzelił bramkę Juventusowi i asystował Messiemu w meczu z Bayernem nie czyni z niego cracka.
2
Wkład jest ogromny? Popatrz sobie komentarz wyżej. Ma tak słabe liczby, że nie warto tego komentować.
5
To najmądrzejsze ustosunkowanie się do sensu sprzedaży Rakiticia jakie widziałem.
1
Przecież to on jest najbardziej winny słabej dyspozycji pomocy, bo on grał najwięcej. Jak mówisz, że on taki dobry, to w pewnym sensie chwalisz pomoc, a widząc jak funkcjonowała nikt nie ośmieli się tak powiedzieć. Oczywiście nie tylko on jeden karakanił, ale do niego miałbym najwięcej pretensji. Iniesta stary, Gomes i Denis pierwszy sezon, Arda i Rafinha to nie pomocnicy. Busquets też grał słabiej, ale i tak był dużo lepszy od Rakiticia. On jeden nie ma mocnego argumentu, żeby go usprawiedliwić. Żadne pierdzielenie, że co prawda nie jest Xavim, ale jest solidny. Tu solidność nie wystarczy. Aspirujemy na miano najlepszego zespołu na świecie, na każdej pozycji powinien być zawodnik powiedzmy TOP5 na świecie. Ivan się nawet do 10 nie łapie. Od ręki mogę wymienić kilku lepszych:Verratti, Thiago, Kroos, Pjanić, Eriksen, Herrera. Dodam tutaj, że na obu (Rakitić i Gomes) miejscami nie mogłem patrzeć, ale Gomes jest lepszy technicznie i zwrotniejszy i już mi wszystko jedno który odejdzie. Ważne, żeby klepnąć Verrattiego albo chociaż Eriksena.
0
Zastanawiam się skąd się takie coś bierze. Przecież u takiego Rafinhi np. liczby tak spadły, że szkoda strzępić ryja. Po części można to wytłumaczyć tym, że taki Rakitić nie pasuje stylem do Barcelony, ale nie jestem w stanie zrozumieć, czemu tak spadają udane dryblingi czy intetwencje obronne. Co do kluczowych podań, to boją się wziąć odpowiedzialność. Przydałbym im się dobry psycholog, szczególnie Gomesowi.