0

Nie bylbym taki pewien. To co wiemy na tę chwilę, to fakt, że Barca chce Paulinho i Verrattiego, więc ktoś musi odejść. Odrzucili już 3 oferty za Gomesa, Roberto na 100% zostaje, do tego Iniesta, Busquets. Myślę, że z tych wszystkich kolesi to Rakitić poleci, żeby przyszedł Verratti. Wtedy pomoc wyglądałaby tak
Busquets(Pałlinjo)
Verratti(Gomes)
Iniesta(Roberto)
Trzeba też pamiętać, że Denis zarzekał się, że zostaje, więc jest już 7 i tyle wystarczy. Verratti to gość na pozycję Rakiticia i Gomesa. Za drugiego odrzucili dobre oferty, może Alena dostanie szansę. Moim zdaniem to wszystko wskazuje na to, że będzie w przypadku transferu Verrattiego będzie Rakitićout.

0

Zamieniłbym Rakiticia na Verrattiego bez sekundy zastanowienia. Ja nie rozumiem jak ludzie mogą pisać, że jest dobry, bo strzelił bramkę w klasyku i w Berlinie.

0

Szacunek tak, ale nie można go za to w pierwszym składzie trzymać. Sezon miał fatalny.

0

To moje największe marzenie.

2

Jakby się tak zastanowić, to podejrzewam, że zarząd wie kogo sprzedać i kupić tylko czeka na tego Verrattiego. Do tej pory myślałem, że Paulinho to plotki, ale sam potwierdził, no coś jest na rzeczy. To "wzmocnienie" na pozycji DM. Do tego w pomocy są pewniacy, jak Sergio, Iniesta i Roberto, więc razem z Pauliną mamy już 4 kolesi. Denis zarzekał się, że zostaje, za Gomesza są oferty, a oni go nie sprzedają, to już 6. Ardy nie liczę, bo nawet jak zostanie, to i tak będzie na skrzydle grał. Do tego ten wyczekiwany Verratti, albo jakiś Eriksen czy Seri i wystarczy. Nie może być więcej, bo pomoc będzie "przeludniona". Myślę, że chcą sprzedać Rakiticia i Rafinhe. Pierwszy przy Verrattim będzie zbędny, a dla drugiego braknie miejsca po przyjściu Deulofeu i "transferze" Roberto. Myślę, że to jest obecnie plan A, wskazywałyby na to ploteczki. Na takiego Verrattiego trzeba zarobić hajs, a sprzedaż tej dwójki to może być ok. 80 baniek.

3

Kompletnie nie rozumiem takich ludzi. Jeszcze, żeby to lubili, ale zapewne palą te szlugi tylko dla szpanu. Jak ktoś pije/pali jego sprawa, ale szpanowanie ile to się nie rzygało i jarało jest śmieszne. Jak byłem pod koniec gimnazjum na wyciecze 2 lata temu(nie wiem czy ta moda już przeminęła czy jeszcze nie), w pokoju ciężko było znaleźć osobę, która nie jarała e-szluga. Nawet parę osób wciągało po 2-3 naraz. Skąd oni biorą na to hajs?

0

Wszystko się rozstrzyga na osobie Marlona. Jeżeli stwierdzą, że ma już umiejętności potrzebne do gry na najwyższym poziomie to ok. Masz rację z Masche-koleś jest świetny i niech jeszcze pogra, ale jak dajmy na to dostanie kontuzję, to nie wiem czy Marlon da radę na dłuższą metę. Za mało widziałem go w akcji, ale te 2 meczyki w końcówce sezonu obiecujące. Natomiast bardzo sprzeciwiam się przyjściu Miny. Niby jest w kadrze narodowej, ale filmiki z nim mnie nie przekonują, wydaje się mieć za słabą technikę i wyprowadzanie piłki też do poprawki. Do tego ma 23 lata, to nie jest już młodzieniaszek. Nie wiem, czy warto jest opierać się na transfermarkt, ale gość jest wart tylko 750 tys. Kolesie z Barcy B są więcej warci, a Marlon miał 5 baniek jak go wypożyczali. Kompletnie nie rzoumiem zainteresowania nim, mając 2 lata młodszego i dużo lepszego Sancheza. Rozstrzał w cenie 20 baniek, a jaka różnica klas. Mam nadzieję, że to rzekome porozumienie z Palmeiras jest tylko po to, żeby się zakumplować i wyciągnąć od nich takich kolesi jak Vitinho.

2

Ci którzy pisali, że nowe koszulki na zawodniku będą wyglądały dużo lepiej nie mylili się. Semedo całkiem do twarzy w naszych barwach :)

0

Nie do końca moim zdaniem. Pique-Umtiti to jest sztos, ale ani Masche, ani Marlon to nie jest zawodnik, który zagra i będzie pewny. Javier miał dużo kontuzji, a Marlon z tej całej ekipy jest najmniej doświadczony. Nie wiem, może Masche jeszcze sezon pociągnie na pełnej, a Marlon nie będzie potrzebował dużo czasu, ale wg. mnie stoper jest potrzebny. Byłbym całkowicie usatysfakcjonowany, gdyby udało sie wyciągnąc Verrattiego powiedzmy za 100 baniek i stopera za 30. Na tego drugiego hajs jest z budżetu, a na pierwszego jakby wysprzedawać Rakiticiów, Rafinhów i Munirów powinno wystarczyć. Oczywiście na nic się nie nastawiam, ale wg. mnie hajs się znajdzie.

0

Ze wszystkich piłkarzy na jakimś poziomie Verratti i Seri najlepiej pasują do Barcy.

0

Też prawda, ale chodziło mi tu bardziej o pomocników niedefensywnych. Nie wiem jak to tam dokładnie wygląda, ale chyba Kovacić ponad 50% zagrał na DM. Teraz te minuty przejdą na środek pomocy. Do tego Asensio będzie więcej grał i tak jak napisałem Isco również zasłużył na więcej. On dużo rozegrał na skrzydle, ale Bale w końcu się wyleczył. O jeden most za daleko ten Ceballos. Jak nikt w poszukiwaniu gry nie odejdzie po sezonie i obędzie się bez konfliktów to uznam Łysego za wybitnego rotacjopsychologa czy jak to tam nazwać.

0

Wolę Semedo, natomiast zgadzam się co do ŚO. Potrzebujemy jeszcze jednego stopera. Manolas lub Sanchez byliby świetni.

0

Dużo prawdy w tym co mówisz, ale pomocnik jest potrzebny. Co do Roberto, to Eusebio powiedział swego czasu, że gość jest tak inteligentny taktycznie, że może zagrać praktycznie wszędzie.

0

Uważam podobnie. Odszedł James, który i tak mało grał. Dużo więcej minut powinien otrzymać Kovacić, Asensio, Isco też się należy. Dziwię się, że obyło się bez większych problemów i spin, ale obstawiałbym, że ten Cebujos to jeden pomocnik za dużo. Z jego niewyparzoną gębą całkiem możliwe, że popsuje atmosferę.

0

Dokładnie. Jeden dobry pomocnik i nasze once de gala jest lepsze(już teraz nie wygląda źle). Co innego z rezerwowymi, ale i tam nie ma tragedii. Mamy Cilessena, Vidala, Digne, Deulo, Paco się rozkręcił pod koniec sezonu, może Gomesy i Denisy się w końcu obudzą, jak przyjdzie ten wyczekiwany nowy Xavi(oby) to ktoś z dwójli Roberto/Iniesta pójdzie na ławkę. Naprawdę jest w czym wybierać. Osobiście kupiłbym jeszcze stopera, np. Manolasa lub Sancheza. Marlon będzie najmniej doświadczonym w całej kadrze, a Masche często łapał kontuzje.

1

Bardzo prawdopodobne, ale kwota 25 już wygląda lepiej. Naprawdę 20 baniek to za mało na niego.

3

Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Ta klauzula jest śmieszna. Rozumiem, że być może odejdzie za rok i bez sensu byłoby dawać wysoką, ale tylko tyle? Jego cena w obecnych czasach powinna wynosić 30-35 baniek. O ile potrafią czasem kupić za rozsądne pieniądze, to sprzedawanie bardzo nie wychodzi.

0

No piszczela mu poskrobał. Ale co tam robi ta klecha z Plebanii?:)

4

Można różnie podchodzić do klubu i transferów, ale od tego Verrattiego to już mnie boli brzuch. Gdybym tylko mógł przywiózłbym go na taczkach:)

1

Tymczasem fangol podkradł jednemu z tutejszych śmieszków karakany o rzekomej umowie Barcy i Benfici w sprawie Matje. Albo odwrotnie :)

3

Taki to Real. Nie potrafi wygrywać i przegrywać zresztą też.

0

Witam po długiej przerwie :) Kim były te 3 priorytety? Gomes, pewnie Pogba i który koleś trzeci?

0

Rac dzisiaj podawał, że Bartek nie może dogadać się z szejkiem w sprawie kwoty. Nieścisłość wynosi 20 baniek. Zobaczymy co się wydarzy. Na pewno klub ma na radarze Seriego, podejrzewam, że jest on w hierarchii wyżej niż np. Eriksen. Jakby go odpuścili to już dawno poszedłby do tej Romy.

0

Chyba szczęście :)

9

Jakoś dziwnie data konferencji zbiega się z ostatnimi informacjami o "bombowym transferze" i informacjami od Raca :)

10

Pewnie powie coś takiego:"Witam wszystkich, jak wiecie jeden ziomek powiedział że do końca tygodnia Barca ogłosi bombowy transfer. Pewnie myślicie, że to Semedo lub Pałlinjo. Otóż nie. TO JA! Spierdzielam do słonecznej Katalonii. Pozdro dla Ahmeda, że dał się przekonać Bartkowi(i La Rambli). Liczę na udany etap w Barcelonie. Na dobry początek Matje zostawił mi paczuszkę szlugów.

0

No fajnie, ale czemu?

0

Nie uważam, żeby piłkarze się sprawdzali lub nie z powodu narodowości. Trochę jak statystyki w skokach. To, że na jakiejś skoczni zawodnikowi wychodzi lub nie musi zależeć od tego czy mu ta skocznia "leży", ale bardziej od aktualnej formy itp. Zresztą Deco był kupiony z ligi portugalskiej, także tego :)

0

Problem był w tym, że Roberto schodził do pomocy, Messi też(w niektórych meczach, np. z tego co pamiętam, że mecz 5-0 z Celtą Sergi rozegrał praktycznie w pomocy), a ich asekurował Rakitić... Można o nim powiedzieć różne rzeczy, ale na pewno nie to, że jest wybiegany:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?