0

No chyba cię coś pokrawczykowało. Przy obecnych cenach 30+i papa. Potem będzie szkalowanie, że tylko Real potrafi dobrze sprzedawać. Swoją wartość trzeba znać.

0

Słaby wybór. Wg mnie skrzydłowy jest potrzebny. Ileż razy Lucho wpuszcał tam Paco i to nie funkcjonowało dobrze. Co więcej potrzebny jest konkretny profil. Prawoskrzydłowy(który też może zagrać na lewym), szybki, dobry technicznie, najlepiej prawonożny. Dembele i Deulofeu to i tak dwaj najlepsi kandydaci.

0

Pragnę przypomnieć, że rok temu w okolicach lutego Barca grała tak cudowną piłkę, że nawet skrajni halowcy się zachwycali. Masz słabą pamięć czy jak? Chyba, że ci chodzi o 2 ćwierćfinały z rzędu, ale jak to jest europejskie średniactwo to ja nazywam się Bronisław Komorowski.

0

Kał się znam, ale z tego co kojarzę to ci zawodnicy są już starawi i dobrze, że sobie idą. Np. za Borję przyjdą Bueno i taki argentyńsko-ukraiński stoper z Valencii B. No i gitara :)

0

Samo kibicowanie Realowi być może jest do przeskoczenia. Isco cule, wpierdziela barcelońskie chipsy i jakoś w Realu gra. Z drugiej strony ten Ceballos jest takim "złym chłopcem", szkalował Barcę ostro i nie wiem czy dla kogoś takiego jest miejsce w drużynie.

11

Komentarzy, że ten nius już był było prawie tyle, co komentarzy przytaczających ten nius.

3

No chyba cię coś pokrawczykowało. Kibice tu nie są stronniczy(a już na pewno nie tak, jak napisałeś). Potrafili przyznać, że gdyby nie sędzia, remontady też prawdopodobnie by nie było. Nawet niektórzy cofają się do meczu z Chelsea 8 lat temu. To, że piszą o błędach sędziowskich z meczów Realu wynika z faktu, że ostatnio w meczach Realu takowych błędów było po prostu najwięcej. Nic sobie nie wymyślili, piszą jak jest. Co do VAR-u ja dalej jestem zwolennikiem tego systemu, chociaż myślałem, że da się sprawniej przeprowadzać mecze. W każdym razie te karakany z Kamerunem to był bardziej błąd ludzki i sędzięgo, który rozkminiał 10 godzin całą sytuację.

1

Oceniajmy Gomesza po całym sezonie(który był karakanem), a nie po jednym meczu. Akurat wcześniejsze spotkania w PK miał dobre. Dla mnie to przypadek nieodgadniony. Ze swojej strony powiem tyle, że wydaje mi się, iż drzemie w nim duży potencjał, na pewno większy od np. Rafinhi, tylko za ch**erę nie chce tego potencjału pokazać i ciężko określić jego nominalną pozycję na boisku.

2

Jak określilibyście profil Roberto? Wg mnie to typek na pozycję Iniesty. Świetny technicznie, dobry drybling i fantastyczne wyprowadzenie piłki. Chociaż z jego wszechstronnością na pozycji prawego pomocnika pewnie też by sobie poradził. W każdym razie w hierarchii pomocników niedefensywnych będzie drugi lub trzeci. Pierwszy będzie Nowy i zależy jak będzie wyglądała pozycja Iniesty. Jeżeli chodzi o Rakiticia to Sergi już jest lepszym piłkarzem, a różnica będzie się tylko pogłębiać.

4

No ileż można. Koleś z 3 ligi i nominalny skrzydłowy mają być na PO Barcelony-klubu walczącego o miano najlepszego? Roberto idzie do pomocy i trzeba tak skompletować PO, żeby nie musiał tam wracać.

0

Miałem kiedyś dyskusję z ziomkiem(fanem Realu) i powiedziałem, czy nie uważa za choć odrobinkę dziwne mieć dzieci z surogatkami. Dodam tutaj, że jest on przeciwnikiem podobnych praktyk. On mi na to, że to jego prywatna sprawa, nam nic do tego, a CR i tak jest super :)

0

Ja bym go dał do pierwszego składu, koleś ma naprawdę duży talent. O grę w pierwszym składzie Rakiticia się nie boję, bo jak będzie dalej taki słaby, to nawet Gomesz go wywali.

1

Dokładnie. Szczególnie dzięki postawie Hernandeza Hernandeza i Klopsa Gomesa. Transfery tych 2 cracków szczególnie pomogły Realowi w tych sukcesach.

2

http://www.fcbarca.com/77673-marca-jakim-typem-zawodnika-jest-marco-verratti.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Tak się zastanawiam, co Marca chciała osiągnąć zamieszczając taki artykuł. Verratti ma lepszy drybling od Xaviego i jest lepszy w defensywie, jest za to mniej kreatywny(chyba nie da się być bardziej kreatywnym od Xaviego, jak ktoś niżej napisał). Jednak samym stylem gry Włoch bardzo przypomina nieodżałowanego Generała. Głębokie cofanie się do rozegrania, świetna technika, typ zawsze wie co zrobić z piłką i ma fantastyczny wachlarz zagrań: długie, krótkie, po ziemi, górą- nie ma to dla niego znaczenia, wszystko z niezwykłą precyzją. Nie kojarzę innego kolesia, który byłby tak podobny do Xaviego, więc artykuł trochę dziwny. Może chceili poddać w wątpliwość przydatność Verrattiego dla Barcelony, albo uspokoić fanów madryckiego Realu :"Spokojnie, nawet jak do nich przyjdzie ten mały, to pasuje do nich, jak do nas potrójna korona :)". Nie wiem, ale zdaniem, żeby dać Verrattiego na DM i przesunąć Busquetsa wyżej tylko się skompromitowali.

0

Były ploteczki o zainteresowaniu ze strony obu Manchesterów, Bayernu i PSG. Pojawił się artykuł pt. "Barca uspokaja Rakiticia" i to by było na tyle. Ja uważam, że będą chcieli wyciągnąć Verrattiego za wszelką cenę i jeśli niezbędna będzie sprzedaż Rakiticia, to go opchną.

0

Verratti to TOP5 pomocników na świecie obecnie. Nie wyobrażam sobie lepszego kandydata, mamy w pomocy duży problem i płacenie 100 baniek za zawodnika, który ZAPEWNIA ZAKŁĄDANE CELE powinno je rozwiązać.

0

Wejdź ziomek na La Ramblę. Wszyscy piszą jaki fajny itp., ale jednocześnie słaby i lepiej zarobić na nim teraz niż za rok połowę mniej wziąć.

2

Czy ja wiem. Sytuacja jest inna niż Isco chociażby. Sandro tak szarpał z Realem ostatnio, jest wychowankiem, otwarcie ich hejtuje, naprawdę nie wierzę w tego niusa i daję mu 5% szans na powodzenie. Jeśli te 5% pykłoby dla Realu to Sandro byłby na mojej najczarniejszej liście razem z Ramosem i Marcelo, wylądowałby u pani i uczyniłbym z niego tarczę do strzałek :) Zdając sobie sprawę z fatalnej reklamy dla wychowanków( tak jak piszesz, klauzula jest śmieszna) już prędzej Barca go odkupi.

6

#Verratti in
#Rakitić out
Marzenie

3

Tak jest. To ten właśnie.

2

Zgodzę się w przypadku Mbouli, ale tutaj ziomek ma 16 lat. W pierwszym zespole zadebiutowałby za jakieś 3 lata, więc nie odchodzi z powodu braku szansy. Typek ma 18 lat, widzi, że wychowankowie nie dostają wielu szans, kręci się w okolicach Barcy B, no ok, ja go rozumiem, ale tego Garcii nie rozumiem(w sensie myślę, że nie odchodzi z powodu braku szansy, bo jest za młody, żeby o takowej myśleć).

3

Oprócz uniwersalności wyróżnia go też brak techniki :) Z całym szacunkiem, fajny z niego gość, ale na jego grę nie mogę patrzeć.

0

Jakaś opinia jak najbardziej, ale np. wczoraj był koleś, który o wyścigu wstawił chyba 15 komentarzy(w poszukiwaniu Verratti fisiado wchodzę tu co 20 min, także posty śledziłem dokładnie). Myślę, że wiadomo o co chodzi. Opinia ok, jak najbardziej rozumiem, ale po jakiego grzyba "komentować" formułę na stronie o Barcy, skoro można komentować formułę na stronie o formule?

3

Taka rozkminka. Zauważyłem, że mamy na stronie wielu fanów tenisa i formuły. La Rambla jest od wszystkiego, ale czemu te ziomki piszą komentarze o Wawrinkach i Vettelach tutaj, a nie na odpowiedniku tenisowym i formułowym? Pytanie jest z czystej ciekawości, strasznie mnie to nurtuje, bo ja np. nie wchodzę na skrabelchatow.pl czy tym podobne, żeby napisać o La Liga.

1

Nie do końca wiem po co ten Saul. Możnaby 4-2-3-1 razem z Roberto. Dwóch pracusiów i najbardziej uniwersalnych piłkarzy jakich znam. Tylko Barcelona potrzebuje lidera, a obaj ci goście takowymi nie są. Nawet nie do końca sobie to wyobrażam. Cała barcelońska filozofia jest oparta na kontroli piłki w środku pola z jednym wyraźnym liderem, którym był Xavi. Zastanawiam się czy takie 4-2-3-1 bez naturalnego lidera dałoby radę grać "po barcelońsku". Chodzi mi tu głównie o obecność w składzie kolesia do którego podajesz piłkę, jak nie wiesz co zrobić. Kiedyś Xavi, teraz Messi, jak mogłaby wyglądać gra bez nich albo piłkarzy o ich profilu i czy dalej wyglądałoby to jak Barcelona?

0

Chyba mi nie powiesz, że ta trójeczka jest dobra technicznie :)

15

A potem płacz, że nie ma zmienników i hajsu na nowych... Też wolałbym Dembele, ale lepszy Żerard, niż nikt.

1

Kluczowy był, to fakt. Nie zmienia to jednak faktu, że drewniany.

3

Nie dziwię się, że Chelsea zabiega o Sandro i Bakayoko. Matić i Alonso to większe drewna od Rakiticia, a to już sztuka. Technika na bardzo niskim poziomie.

0

Nie mam pamięci do tych sędziów. Którzy robili te słynne wałki? Chodzi mi tu głównie o karakański mecz z Malagą 0-0 i meczyk w CdR z ekipą Bilbao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?