Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://transfery.info/101860,barcelona-zaoferuje-100-milionow-za-verrattiego
No to gazetki będą miały o czym pisać.
2
Eriksen to Rakitić 2.0.
Tak na serio to ja bym go sobie odpuścił. W zastępstwie Iniesty jest Roberto. My potrzebujemy półprawego pomocnika. Przede wszystkim Eriksen nie ma dobrego dryblingu. Od Rakiticia lepszy technicznie, młodszy, szybszy, ale poza tym dostrzegam dużo podobieństw między nimi, więc skoro Rakitić u nas gra źle(dobrze to on grał 2 lata temu, ten sezon miał fatalny), to nie wierzę, że wejdzie podobny profilem koleś i odmieni naszą grę. Chociaż z drugiej strony jak z Verrattim nie wyjdzie i nie Eriksen to sam nie wiem kto. Seri pasuje idealnie, ale czy to jest ten poziom... W każdym razie jak dalej ma Rakitić regularnie grać to ja już wolę Gomesa i Denisa. Całej tej trójce można zarzucić mnóstwo rzeczy, ale perełka z Portugalii i Hiszpan przynajmniej mają jakąś technikę. Chorwat kopie się po czole.
1
Myślę, że brak transferowych konkretów wiąże się z tym, że są u nas duże wynagrodzenia. Może naruszyć się drabinka płacowa. Jak odejdzie Rudy i pewnie Arda(którzy swoją drogą zarabiają pokaźne sumki), to myślę, że wtedy zobaczymy jakieś fichado.
1
Thiago rozegrał w sezonie 12/13 1900 minut. Odszedł nie do końca z tego powodu.
1
To też efekt tego słabego sezonu. W niektórych meczach chyba bali się odpowiedzialności. Na początku sezonu mecze nie wyszły, ziomki bali się ryzykować w następnych, co nie zawsze wychodziło na dobre, a jak już zobaczyli, że trzeba grać odważniej było za późno. Moim zdaniem największy problem jest taki, że nie mamy naturalnego lidera. Kolesia, który będzie zawsze wiedział co zrobić z piłką.
"Kochany Xavi, w każdej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie".
0
95 to kwota bardzo duża, ale przy jego klasie nie powinna odstraszyć. I tak wiadomo, że jak będzie fichado, to Marco przebije hajs za Neymara.
PS. Oczywiście na nic się nie nastawiam, to tylko gdybanie.
0
Dla mnie to była symulka tego kolesia i czysta interwencja Palenci. Sergi wybił piłkę wźlizgiem, a na "wźliźniętym" już kapitanie wywalił się ten typ.
0
A czy w te ponad 100 mln wliczyli Ardów i potencjalnych Rafinhów czy są to pieniądze z klubu bez żadnych transferów?
0
No i karny dla Cartageny. Powtórki wskazują, że wydrukowany.
0
Uważam, że skrzydłowy jest nam potrzebny, dlatego jednak liczę, że będzie Deulofeu fichado. Co prawda opublikował list pożegnalny do kibiców Milanu, ale jednak za mało konkretów ostatnio i do tego dzisiejszy nius. Dembele chyba lepszy, ale będzie dużo kosztował, a w przypadku Deulofeu hajs nie stanowi problemu.
0
Też odnoszę takie wrażenie.
0
W niedawnym wywiadzie Xavi stwierdził, że Verratti jest w piątce najlepszych pomocników świata(pomocnicy spoza Barcy). Jesteś ograniczony, skoro nie potrafisz zauważyć jakości tego zawodnika.
0
Co Lloris odwalił :)
19
Dobre jaranko chyba było dzisiaj :D
1
Łysy Cristiano na 2-0.
0
I Cristiano ładuje bramę na 1-0. Dobre dośrodkowanie Andre Gomesza.
1
Jeden duży transfer i inicjatywa padnie.
12
Nie wiedziałem, że tu jest tylu fanów tenisa.
0
*42,5mln, także ten.
0
To odwiedź sobie komentarze po finale LM. Są to głównie wypowiedzi typu :"Trzeba Realowi przyznać, że to i to" albo "Muszę przyznać, że Real zasłużenie wygrał".
8
Wchodzę na madrycką stronę czasem, mam ziomeczka, który często tam zagląda szczególnie po finale LM i poziom komentarzy nie jest zbyt wysoki delikatnie mówiąc. Jak ulubiony zespół wygrywa, to powinno się z tego cieszyć, a tam jest masa komentarzy szkalujących Barcelonę, no Pikeja to w szczególności. Mam nadzieję, że poprawni politycznie na mnie nie naskoczą, ale na La Rambli poziom merytoryczny jest dwie półki wyżej. Jak tu ktoś pisze o madryckim Realu, to w większości z szacunkiem i na dobrym poziomie. Kibicom Realu mogę powiedzieć, to co wczoraj napisał użytkownik PieN(bardzo przepraszam za "plagiat", ale tutaj dobrze to pasuje):
"NIE WASZ CYRK, NIE WASZE MAŁPY"
2
Dokładnie, do tego dojdzie jeszcze Francja, z której pochodzi co drugie nazwisko uchodzące za wielki talent :)
0
Wracając do tematu skrzydłowego i formacji atakującej. Uważam, że powinno być 5 nominalnych napastników. MSN wiadomo i teraz tak. Suarez jest nie do ruszenia, nawet w trakcie meczu raczej nie zmienia się napastnika. Dałbym więcej pograć Paco i mamy świeżego Luisa oraz w miarę zadowolonego Paco. No i szkszydłowy... U Turana najbardziej brakowało mi błyskotliwości i szybkości. To nie jest koleś, który wejdzie i zmieni obraz gry. Na ławkę też się nie nadaje, bo Neymar ma dopiero 25 lat i świetną wydolność, nie opłaca się trzymać Turana po prostu. Nie powinno być dwóch skrzydłowych rezerwowych, bo na ławce zrobi się ciasno.Uważam, że klub powinien szukać prawonożnego młodego skrzydłowego. Musi być szybki, dobrze grać 1 na 1 i mieć dobre zejście do środka. Szukałbym bardziej zmiennika dla Messiego, przede wszystkim dlatego, bo ma już 30 lat. Neymar nie powinien mieć zmiennika, czyli nie powinno być gościa, który gra na 100% jak nie ma Neymara. Na jego pozycji może zagrać skrzydłowy o ww. profilu lub Denis np. To był ze zmiennikami największy problem. Sandro na skrzydło się nie nadawał, Turan nie ma błyskotliwości, w tym sezonie Lucho też nie miał kogo wpuścić i wrzucał na skrzydło Paco, ale to nominalny napastnik. Myślę, że najwyższy czas to zakończyć. Wolę jednego pewnego kolesia niż dwie "zapchaj dziury"( jako zapchajdziury rozumiem trójkę Paco-Munir-Sandro, którzy grali na skrzydle z konieczności).
0
To jest tak niewiarygodne, że nawet zarząd Barcy nie mógł tego wymyślić.
0
Ależ spina Cuadrado z Albą.
0
Ostatnio bardzo ucichł temat Coutinho. Plotki plotkami, ale informacje o zainteresowaniu Verrattim pojawiają się ciągle, do tego dochodzi Seri. Wskazywałoby to, że Ernesto chce grać 4-3-3.
7
Wszystko fajnie, ale z jakiej paki Modrić jest 2 razy droższy od Iniesty :)?
1
2 ostatnie są prawdopodobne, ale to pierwsze... Przecież Auba idzie za 70(podobno). Na pewno w razie transferu podniosą cenę przez "hajp" na Mbappe, ale nie na 90 baniek, bez przesady. Dopiero co dzisiaj w artykule była mowa o 30.
1
Bardzo podoba mi się twój zamysł. Tylko ci pomocnicy, to ja to widzę tak, że Verratti/Gomes PP i Roberto/Iniesta LP. Verratti to typowy rozgrywający,a z dwójki Roberto i Gomes Sergi ma lepszy drybling, więc powinien być na lewej. Też bym tego Rakiticia opchnął. W tym sezonie taktyka była taka, że Messi schodził do środka, a Rakitić go asekurował na skrzydle. Nie ma dryblingu, nie ma techniki, nie ma szybkości, a jak już wracał do pomocy to nie brał udziału w grze. Barcelona to przede wszystkim technika, szybkość i technika jeszcze raz. Z tych dwóch "drągali" stawiam na Gomesa, bo jest szybszy, lepszy technicznie i młodszy. Niestety obawiam się, że Rakiticia nie sprzedadzą. Żeby on w ogóle myślał o odejściu to musiałby regularnie na ławce siedzieć. Niestety często grał, bo portugalska perełka była "niedysponowana", a jak już się obudził to było za późno, żeby Rakitić na ławce posiedział. To jednak jest Barcelona i ciężko(przynajmniej tak mi się wydaje) wyciągnąć z niej piłkarza, a już zwłaszcza z podstawowego składu.
3
Ależ trafiłeś w punkt. Leci "okejka", naprawdę szacun za ten tekst. Dla mnie Złota Piłka nic nie znaczy, aż dziwię się, że takie emocje wzbudza. Indywidualnie wiadomo kto jest najlepszy, ale przez ostatnie sukcesy Realu to nawet jakby Krystiano złamał nogę i nie zagrał minuty meczu w sezonie 17/18, to balona dostanie. Na szczęście dla tych co ZP obchodzi za rok mundial, a koleś, który zakończy 2018 z balonem powinien się tam dobrze zaprezentować, a żeby Portugalia mundial wygrała to cuda musiałyby się stać(tak wiem, wygrali Euro, ale drugi raz to nie przejdzie).