Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baj baj Varane. Ciekawy mecz się zrobi.
27
Oj pamiętam jak robili z Messiego przestępcę najgorszego kalibru. Nagonka była bardzo duża. Ciekawe czy z CR będzie tak samo. Nie sądzę...
12
Zdecydowanie Rafinha. Nic sobą nie reprezentuje, zaryzykuję stwierdzenie, że to najgorszy zawodnik kadry.
0
Nie rozpatrywałem go w kontekście transferu, pytanie było jak napisałem wyżej z czystej ciekawości.
0
Kilka razy spotkałem się z opinią, że Barca powinna klepnąć Renato Sanchesa. Pomijam kwestie sportowe, chciałbym spytać z ciekawości jakiego typu to pomocnik? Rozgrywający, ofensywny, ogólnie ujmując środkowy czy jeszcze inny?
0
Wezmą Seriego.
1
No i dobrze. Może w końcu Braida do czegoś się przyda.
0
Ziomek nie spinaj się. Ci co nie są za transferem stanowią bardzo mały procent, a jak juz im nie pasuje to cena, a nie zawodnik.
0
Fajne jest śmieszkowanie z tego fisiado. Słowo idealne do żarcików.
0
Chodzi o charyzmę i mentalność kapitana, które to cechy Pikej posiada dużo lepsze niż Andres. Iniesta powinien być pierwszym kapitanem ze względu na wiek i staż w zespole, ale na drugiego-dlaczego nie. Moim zdaniem byłby lepszym kapitanem niż Messi i jeśli Leo to jakoś nie przeszkadza Gerard powinien być kapitanem nr 2.
0
Niestety bliżej mu było do DNA dna.
0
Tego skwituję kropeczkami ..., ale swoją drogą wybieram z tej dwójki Gomesa. Jest lepszy technicznie, młodszy i pod koniec sezonu dał iskierkę nadziei, że się wyrobi.
22
Busquets był średni, ale Rakitić... To było dno dna.
0
Gomesz za Rakiticia i jest pięknie.
2
Wszystko fajnie, ale spójrz na to z innej strony. Jak nie postawimy teraz na młodszego kolesia, to za rok zostaniemy i bez następcy i bez Iniesty. Dla mnie sprawa jest prosta:gra ten kto jest obecnie w lepszej formie. Roberto i Iniesta szczególnie są w klubie dużo czasu, także problemu z adaptacją nie będzie.
1
Di campli to agent Verrattiego.
39
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5339339.html#comment-5339360
Panie magiku, a potrafisz powiedzieć czy będzie Verratti fichado? Albo ktoś inny?
0
Mi się on też od dawna podoba. Szczególnie symboliczny był dla mnie mecz 2 lata temu, gdy Xavi z Verrattim walczył o piłkę. Najlepszy rozgrywający XXI walczył ramię w ramię ze swoim następcą(chodzi mi tu o styl gry).
33
Proponuję zrobić ankietę pt. "Powody, dla których przeglądasz La Ramblę". Strzelam, że coś ponad 60%(w tym ja) zaznaczyłoby "Czekam na Verratti fichado".
1
http://freehdsport.is/free10i.html
Na takim ruskim streamie.
0
Przecież to właśnie napisałem :) "Tylko" odnosiło się zarówno do Juve, jak i do Barcy.
11
Według mnie tylko Barcelona albo Juventus. Pieniądze to nie wszystko, a u nas i tak dostanie dużo hajsu, czyli Chelsea odpada. Co do Realu, to nic się o tym nie mówi: ani o jego transferze do Realu, ani o odejściu Modricia. Bayern z kolei sprowadza prawdopodobnie Tolisso, mają tego Rudego klepniętego, jest Sanchez, jeszcze Kimmich, mówiło się też o Jamesie. Za dużo bardziej prawdopodobnych opcji, żeby jeszcze Verratti się w to wmieszał.
3
David Silva ładuje na 1-0 po ładnej akcji Andresa i Jordiego.
1
Ohoho tutaj to już w ogóle dziwnie to wygląda.
0
Wieczorem ma samolot do Barcelony i będzie jutro przyklepywał razem ze swoim agentem transfer.
1
Jak oglądam w jednej drużynie Iniestę z Ramosem to mam mieszane uczucia...
0
Najgorsze od kilkunastu lat to były te karakany 12/13 i 15/16 z powodów oczywistych. Różne są gusta, ja osobiście do nowych nic nie mam. Na początku mi się nie podobały, ale jak to zwykle bywa na piłkarzach wyglądają o wiele lepiej i się do nich przekonałem.
1
Nawet pan nie czuje, jak pan rymuje panie Mateuszu.
5
Trochę to paradoksowe. Kapitan i chyba obecnie najlepszy zawodnik( na pewno jest TOP3) Barcy B Palencia, do tego Bellerin, który z wychowanków "nowej generacji" razem z Thiago zrobił największą karierę, był Montoya, a najsłabiej obsadzoną pozycją jest prawa obrona. Na lewej Alba, potem Grimaldo, a teraz Cucurella zapowiada się bardzo dobrze. Dobrze by było jakby ten ostatni zastąpił Jordiego.
0
Zgadzam się. Rakiticiowi powinniśmy podziękować.