Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Po meczu La Liga Promises ziomki z La Masii pocieszali kolesi z Realu. AmigoBlancosy mogą sobie wstawiać fakulce Alby i mówić, że nic nie jest czarne ani białe, ale pod względem fair play Barcelona wciąga tyłkiem Real(oczywiście nie chodzi mi tylko o ten mecz, barcelończycy wiele razy pokazywali się z dobrej strony).
0
Odpowiedzi udzielił kolega niżej. Wiem, że ten i tamten transfer nie wyszedł, ale taki ziomek to nie jest byle jaki Janusz z ulicy i wiedzę o piłce z pewnością posiada.
2
Ja rozumiem, że można czuć obawę przed transferami, bo słaby zarząd itp., ale ileż można. Fernandez i tak zna się na piłce lepiej, niż my, taki Paulinho nie będzie głównym transferem, jak już to drugim po kraku. Każdy kibic widzi co się dzieje, a zarząd miałby nie widzieć, że Iniesta stary, a Rakitić słaby? Do tego słaby sezon i smród wokół zarządu. Bartek byłby idiotą gdyby nie ściągnął klasowego zawodnika. Poza tym jest sezon ogórkowy i plotki się mnożą. Żeby nie było-też nie podoba mi się kierunek, w którym poszedł klub, ale nie szkalujcie zarządu za pierdoły, które wypisują gazetki.
0
No to jakby co sprzedadzą Rakiticia i hajs się znajdzie.
1
Pytanie dla ziomków oglądających Atletico. Jakim typem pomocnika jest Saul Niguez? Jarali się nim ludzie na ostatnich meczach i " podobno" jest alternatywą dla Verrattiego. Atletico nie oglądam, więc nie wiem.
9
Chodzi tu bardziej o to, że na mecz z nami będą spinać d*py, a z Realem "rozłożą nogi". Niestety, ale pewnie tak to będzie wyglądać. Ze względu na przeszłość barcelonismo nie przepada za Getafe, tak jak za Portugalią. Na pocieszenie my będziemy mieć Gironę.
0
Chyba coś pomiędzy środkowym, a ofensywnym. Nie będę tu robił za eksperta, mało go w akcji oglądałem, ale chyba bliżej mu do Iniesty niż Xaviego. Jest silny fizycznie i lewonożny, w barcelonńskim 4-3-3 ustawiłbym go po prawej stronie.
0
Na szczęście "Bellerin fisiado" jest o wiele bardziej prawdopodobne.
7
Chciałbym poruszyć wałkowany tutaj na potęgę temat... Verrattiego.
Ktoś tu niżej napisał, że Marco potwierdził, iż wywiad jest sfałszowany. Już widziałem wypowiedzi "W związku z coraz bardziej nieprawdopodobnym przejściem Verrattiego do Barcy, kogo widzielibyście zamiast niego?" Powiem jak Jaglak- "Skąd to zwątpienie?" Szykuje się taka telenowela, że wg. mnie musi pojawić się kilka artykułów pod rząd, żeby było coś na rzeczy. Na razie przypomina to walkę Verrattiego z szejkiem na oczy- kto pierwszy mrugnie, ten przegrywa i żaden nie chce odpuścić. Na pewno Barca z Verrattim uzgodniła jakiś plan działania, myślę, że wzięli pod uwagę wiele ewentualności i nie ma co pisać, że nie przejdzie po jednym, w dodatku sfałszowanym wywiadzie. Np. ta wypowiedź Di Campliego sprzed dwóch tygodni "Juventus jest bardziej atrakcyjny od PSG". Chyba dzień później La Rambla huczała "Verratti odchodzi i to do nas ma najbliżej". Jak na razie nic nie wskazuje, żeby Verratti poszedł do Juve i tu pojawia się pytanie dlaczego powiedział o atrakcyjnym Juventusie, a nie o atrakcyjnej Barcy, tylko po to, żeby potem pojechać na Ibizę i omawiać transfer właśnie do Barcy. To tylko wskazuje jak bardzo to wszystko będzie pokrawczykowane. Podsumowując ja zachowuję względny spokój. Transfer bardzo ciężki do przeprowadzenia, ale Verratti na pewno chce do Barcy. Pozostaje czekać i liczyć, że to szejk pierwszy mrugnie. Szykuje się megatelenowela i mam nadzieję, że ze szczęśliwym finałem.
0
Bo koleś dostał dużo lajków, a pod spodem większość komentarzy negujących autora.
1
Podpisuję się rękami i nogami. Strasznie dziwi mnie to, że mimo twoich lajków ta wypowiedź jest mocno kwestionowana niżej. Można sobie Real pochwalić, ale mi się nie podoba to, że niektórzy spuszczają się nad nimi jak Michniewicz nad Asensio. Czasem aż się nie chce wierzyć, że takie wypowiedzi piszą kibice Barcelony. Bardziej to przypomina ukrytych fanów Realu.
0
No to tak, na pewno Verratti i kto drugi? Bejerin, dlatego, że alternatywny PO kosztuje 40 baniek, a alternatywny skrzydłowy 12. Reasumując wolę zestaw Verratti+Bellerin+Deulofeu, niż Verratti+Dembele.
1
Neymar wciąga Paulo dupskiem. Zgadzam się z opinią Pele. Dybala jest przereklamowany.
0
Takie uroki sezonu ogórkowego. W dodatku skoro wzięli Douglasa jest obawa, że na Paulinho też się skuszą. Ciężko odróżnić pierdoły od rzeczywistości.
1
Dokładnie tak. Wolałbym kogoś innego, ale kogo nie wiem. Chyba nie ma obecnie lepszego kandydata. W dodatku koleś jest bardzo młody i może się jeszcze poprawić.
0
Nawet jakby ten Lucas przyszedł to tylko jako uzupełnienie składu. Aż ciężko uwierzyć w ten transfer, wczoraj dowiedziałem się,że istnieje taki koleś. Jak dla mnie jeżeli on przyjdzie to tylko po to, żeby coś tam dziugnął i został sprzedany 2 lata później. Bardzo kontrowersyjny ruch, tym bardziej, że Alena to gracz o podobnym profilu.
2
Williams co za dzik.
2
Denis ładnie pierdyknął. Mało brakowało.
0
Stokrotne dzięki.
0
Jestem na komputerku.
0
Było już wiele takich pytań, ale mimo wszystko ponowię. Miałby ktoś strima, tylko prosiłbym o linka o ile ktoś ma, a nie odpowiedź, że wejdź na meczyki, bo tam wszystko zacina.
3
Komentarz usunięty
0
Te infa są tak absurdalne, że tylko pamiętne słowa Zbysia Stonogi mogą je skwitować. Niedawno gazetka pisała, że Barca zgodzi się na ofertę nieznacznie przekraczającą 20 baniek. To jak w końcu jest?
1
Te rzeczy były konsultowane z trenerem. To Lucho chciał drewno Rakiticia i Gomesa, to on chciał Rudego, to on przesunął Roberto na PO. Nie można wszystkiego zrzucić na Bartka.
0
Oboje zawodzą, z tym że Denisowi jakieś podanie wyjdzie od czasu do czasu. Na pewno Rafinhę bym wywalił, różni ich to, że Denis może się jeszcze rozwinąć, a Rafa nie wydaje mi się. W życiu nie widziałem objawu jego kreatywności.
0
Gumbau to chociaż jakiś przerzut wyjdzie od czasu do czasu.
9
Kownacki skwitował mecz soczystą ku*wą.
3
Ostatnio oglądałem sobie Ranczo i szanowna pani Solejukowa powiedziała, że ludzie nie są zadowoleni z życia, ale jednocześnie boją się zmian, więc wszystko jest po staremu. Paradoks
0
Ten Kimmich to taki niemiecki Roberto. Stylem gry jest mocno podobny do naszego zawodnika.
0
Wolimy kogoś innego, ale nie przesadzajmy. Mina łapie się do reprezentacji Kolumbii, jest filarem swojej drużyny, z której zresztą pochodzi Gabriel Jesus. To Palmeiras to chyba nie byle jakie ogóreczki.