0

Nie chodzi mi o żadne tłumaczenie, ale jak mówisz jaki był świetny to chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie to stwierdzasz. Poza tym(nie wiem skąd mógłbyś wiedzieć, że oglądalem/nie oglądałem tamtego sezonu) co jest złego w tym pytaniu?

0

No dobra ekspercie, to co robił? Tylko nie mów słynnego "asekurował Alvesa".

0

Jest oczywiście lepszym piłkarzem, ale to nie jest ten "następca Xaviego", o którego się wręcz modlimy. To ofensywny pomocnik, a nie rozgrywający. Z genialnym technicznie się zgodzę, ale jego drybling jest mocno średni.

1

A co może tak nie jest? On coś wnosił do gry w pierwszym sezonie. Teraz Roberto jest bardziej kreatywny na PO niż Rakitić na rozegraniu. Co ty w kolesiu widzisz?

2

Taka rozkminka. Co jeśli nie Verratti? Na pewno nie drewno z Chorwacji. Zastanawiam się, skąd taki Rakitić się wziął, tym bardziej w Barcelonie. Techniczny impotent za przeproszeniem, wolny, mało zwrotny, kreatywność też średnia. W takim razie co za nim przemawia, że gra? Podobno jest cholernie inteligentny(IQ ponad 140, z tego co wiem) i tę inteligencję przekłada na boisku. I tu zaczyna się problem, bo czym ta "inteligencja taktyczna" się przejawia i czy to aż takie trudne, że nie może go zastąpić ktoś, kto nie jest Verrattim. W końcu Rakiticiowi też daleko do rozgrywającego. Może gdyby powrócić do szkółki, to byłby strzał w 10? Liczyłem na Halilovicia, ale gość nie łapie się do Las Palmas. Albo Samper. Ale może gdyby dać takiego młokosa posiadającego wszystkie cechy, których nie ma Rakitić, to by sobie poradził? Oprócz persony Halilovicia chodzi mi tu głównie o Alenę. Taki gościu styl gry Barcy zna od podszewki, ma technikę, ma to coś po prostu. W takim razie, idąc moim tokiem rozumowania taki koleś poradzi sobie lepiej od Rakiticia. Jest jedno duże ale. Czy poradzą sobie z "aspektami taktycznymi" i stresem. Do Barcy od Ivana pasują lepiej, ich talent jest ogromny i większy od Rakiticia. W takim razie dlaczego lepszy pod każdym piłkarskim względem Halilović nie radzi sobie w słabym Las Palmas, a Rakitić gra w Barcelonie. Czy tu chodzi o pracowitość, czy te aspekty taktyczne są tak istotne. Kto jak kto, ale taki Alena powinien wpasować się idealnie(po prawej stronie jest Messi, PO z cantery, obok Iniesta, a za nim Pikej z Busim). Może skoro Verratti się oddala, Eriksen to drugi Rakitić(wiadomo, że lepszy, ale ja w nim odnowiciela nie widzę),a innych alternatyw nie widać, to może najlepiej dać tam młodego, zdolnego chłopaka, w dodatku czującego styl Barcy? Oczywiście do rotacji z Robertami i niestety Rakiticiami, bo od razu pierwszy skład to niemożliwe. Ktokolwiek będzie nowym rozgrywającym mam nadzieję, że spełni pokładane w nim nadzieję i w końcu zastąpi Xaviego.

9

Znalazłem w internetach potencjalny skład Barcy w 2021 i jak zwykle rozpętała się walka MessivsCris. Jeden typek napisał Cris lepszy od Messiego i jak ludzie zaczęli się z niego śmiać, to on stwierdził, że może napisałby inaczej, ale nie po OSTATNIM SEZONIE. Jak zaczęli się z niego jeszcze bardziej śmiać, to stwierdził, że nie będzie dyskutował z osobami, które nie oglądają piłki nożnej. Co za wariat :), skąd się tacy ludzie biorą?

1

Właśnie problem w tym, że nie popyla.

17

Rakitić jest słaby jak sik węża. Zasługuje co najwyżej na ławkę.

0

meczosy.pl bardzo dobrze działała.

0

Dokładnie. Roberto jest lepszym PO, niż Rakitić pomocnikiem.

0

Wiem, że jesteś wielkim zwolennikiem tego transferu, więc dla uspokojenia powiem, że wczoraj wiarygodne inne źródła podawały, że idzie do Barcy. Pozostaje nam poczekać.

0

Fajnie, ale nie pisze się oficjalnie, tylko fisiado :)

16

La Rambla wczoraj:
-Verratti nie uczestniczył w treningu (podobno z powodu lekkiego urazu)
- nie ma go również na oficjalnym plakacie promującym najnowsze koszulki, to dziwne, zważywszy, że jest największą gwiazdą tej drużyny (obok Cavaniego) i zawodnikiem, którego koszulki sprzedają się najlepiej

Panowie to już nie jest pytanie 'czy' tylko 'kiedy' ;)

Albert Rokhi (dziennikarz): Bellerin bliżej niż kiedykolwiek wszystko ma się zamknąć w najbliższych dniach.


To może przez tydzień uda się dopiąć transfery Ceballosa i Bellerina, negocjacje z PSG będą trwały długo ale Verratti przyjdzie do nas :) Miejmy nadzieję że wszystko potoczy się pomyślnie :)


Przyszłość Daniego Ceballosa może już wkrótce się wyjaśnić. Piłkarz miał przyznać,że chciałby zagrać w Barcelonie obok tridente MSN.Rozmowy Barcy z Ceballosem miały mocno przekonać Hiszpana do gry na Camp Nou. Wiceprezydent Betisu Sevilla Llorenç Serra Ferrera jest zwolennikiem tego,żeby Ceballos zagrał w Barcelonie. [MD]

vs

La Rambla dzisiaj:
wszyscy chyba widzimy te 3 tragiczne newsy pod rzad, ale w sumie czy jest w tym cos dziwnego, biorac pod uwage, ze tak w sumie Barcelona w zadnym z tych 3 wypadkow nawet nie zaczela negocjacji bo (sic!) czeka na ruchy samych zawodnikow, ktorzy sami powinni sobie zalatwic odejscie? ;p

Miał być Verratti, Bellerin, Ceballos, Dembele, a okaże się że żaden z nich nie przyjdzie i naszym jedynym transferem będzie Deulofeu, albo jakieś przeciętne alternatywy. Ceballosa może zabrać Real, a reszta nie ma jak uciec z klubu, bo nie chcą ich puścić. Co to się stało że nie potrafimy wyciągnąć nikogo dobrego, inne kluby jakoś potrafią robić duże transfery, a my ostatnio same alternatywy i plany B albo C. Potrzeba nam kogoś z światowego topu, aby dać impuls drużynie, ktoś kto przyjdzie po to żeby siedzieć na ławce nam tego nie zagwarantuje.

No to chyba teraz trzeba liczyć na Gomesa i Denisa.
Jeśli nie przyjdzie ktoś z dwójki Veratti/Ceballos to chyba znów będziemy musieli oglądać świętujący trofea Real.

Nie ma to jak wejść na serwis i zobaczyć 3 artykuły które wykluczają 3 główne cele transferowe tego okienka.

EFEKT GOMESA :)
Przepraszam autorów komentarzy za kopiuj wklej, ale z nicku nikogo nie wymieniłem, także chyba się nie obrazicie :)

1

Dobrze wiedzieć.

0

To prawda. Plota o transferze-i tak nie przyjdzie, nie z tym zarządem.
Plotka o nie transferze-wiedziałem, że nie przyjdzie, nie z tym zarządem.
Wiem, że Bartek może się nie podobać, ale to sianie fermentu... No ileż można.

2

Mam bardzo podobne zdanie.

0

O co chodzi z tymi wpisami, że Verratti zostaje? Jakaś żałoba się na stronie rozpętała. Trochę jak z Serim kiedyś. Najpierw pierdyliard komentarzy o jego transferze, a potem drugi pierdyliard z pytaniami skąd się wziął temat.

0

Nie mam żadnego wrażenia i radzę innym również go nie mieć. Zaledwie wczoraj cała trójka była "jedną nogą w Barcelonie", a dzisiaj to co najwyżej Paulinho sądząc po wpisach. Zresztą co na to wskazuje, że do lamusa? Przez jeden dzień się wszystko pozmieniało? Taki wpis świadczy o tym, że łykasz wszystko jak pelikan. Oceniając szanse na transfery popatrz sobie na wcześniejsze wpisy, a nie na dzisiejsze jedynie. Już mam trochę dość tego pierdzielenia "Wydaje mi się, że i tak nikt do nas nie przyjdzie", "Z takim zarządem to co najwyżej Paulinho kupimy". No ileż można. Wiem,że lepiej się miło zaskoczyć niż nastawić się, a potem kupa, ale już za dużo tego fermentu.

0

Zaledwie wczoraj pojawił się artykuł, że skoro Ceballos powiedział, że podejmie decyzję za 2 tygodnie, więc nie wiadomo czy najnowsze info są sprawdzone. Wczoraj już przechodził do Barcelony, dzisiaj natomiast w Realu. Karuzelka z kolesiem niezła.

1

Kto jest takim karakanem, żeby oferować tyle za to żywe srebro? W dzisiejszych czasach to jest kał za takiego piłkarza.

0

Rzado tam wchodzę, ale pojawiają się sprzeczne informacje i byłem ciekawy co oni na to :)

1

A ten Cebullos to tak "śmieszkowo" czy się pomyliłeś :)?

1

"Trudno... dobry, młody, perspektywiczny zawodnik pójdzie do tych klaunów bez godności. Widocznie Floro uznał że mamy przesyt ale poczekajmy do oficjalki."
Jeden z komentarzy na rm.pl :). Jak tak przejrzałem, to ze dwóch kolesi podało ze źródła, że Ceballos jedną nogą w Barsie, a opinie o potencjalnym transferze Ceballosa do Barcy są typu "szkoda, że perełka nam ucieka, ale trudno" albo z drugiej strony "i tak mamy przesyt w pomocy", także nastroje raczej spokojne.

0

Brzmi to jak ostatni rzekomy wywiad z Verrattim. Niby wszystko spoko, zostanę jak PSG się wzmocni(w końcu przez brak sukcesów chce odejść) i wydaje się to wiarygodne, ale za chwilę on ten wywiad kwestionuje. Poza tym z tego co wiem(jeżeli się mylę poprawcie mnie) on nie szkalował Katalonii samej w sobie(czyli, że za nią "nie przepada"), tylko za określone zachowanie kibiców(Basków też wtedy szkalował). Nie potrafię do końca wyjaśnić o co mi chodzi i nie mówię, że Ceballosowi jest bliżej tu czy tu, ale po dokonaniu niezbyt profesjonalnej analizy wydaje mi się, że te informacje są zmyślone.

1


Jeżeli chodzi o przyprawy, to jeśli nie chcesz się tym babrać, to daj najważniejsze(sól, papryka, oregano, czosnek) i będzie ok. Nie trzeba tego smażyć na głębokim oleju, 1cm powiedzmy wystarczy, problem właściwie tylko z sosem. Jeżeli go nie masz, to nie da się go zastąpić(można jakieś magiczne eliksiry stworzyć z keczupu, ale to nie będzie to samo). Z resztą składników nie powinno być problemów. Jeżeli sosik posiadasz to radzę nie napierdzielać nim tyle z Piotruś z filmiku, tylko przed włożeniem kurczaka wysmarować połowę tortilli. Mam nadzieję, że pomogłem :)

0

Ten Ceballos ostatnio na forum częściej niż Verratti.

0

Moim zdaniem patrząc na obecne kadry obu zespołów i najbliższą przyszłość głównym konkurentem Ceballosa w Realu będzie Isco, a w Barcelonie Roberto. Rywalizację tych dwóch panów wygrywa zawodnik "śmietankowych", więc Ceballosowi bliżej pierwszego składu będzie w Barcy.

2

No jak Marca pisze takie rzeczy, to musi być coś na rzeczy :)

0

To prawda, ale ostatni "drogi" pomocnik dołączył do nich 3 lata temu. Wiem, że zmienili politykę, ale po prostu nie wydaje mi się, że Floro przez co najmniej 5 lat(zakładam że Modrić odejdzie po dwóch) nie kupi nikogo z tzw. topu.

0

Wygląda na to, że był pewien transferu do Realu, ale włączyła się Barca. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W każdym razie to, że cyknął sobie fotki z 3 zawodnikami i akurat wszyscy są z Realu to nie jest przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?