12

Szkoda, że mówią teraz o tym Minie. Ja liczyłem na Davinsona Sancheza. 21 lat, świetny sezon w Ajaxie, znakomicie wyprowadza piłkę, dobry technicznie, pier*olnąć z głowki też potrafi. Mina jest 2 lata starszy, nie powąchał jeszcze europejskiego futbolu i ogólnie Davinson jest lepszym zawodnikiem.

0

Problem właśnie jest taki, że nie ma podania. Gość jest silny fizycznie, niezły technicznie i to wszystko. Pod względem kreatywności daję mu 2/10.

0

Ja to bym obu panów na R wywalił. Pracowitość to jeden z niewielu ich atutów.

3

W takim razie jestem głupi.

0

No i dobrze. Twarda postawa w negocjacjach. Bez robienia promocji, swoją wartość trzeba znać.

15

Ja też w to wierzę.
#Verratti in
#Rakitić out
Marzenie

1

Cristiano jak nie on. Dryblował trochę, nawet mu wychodziło. Gomes dość dobry mecz. Miał kilka strat, ale szarpał, miał 2 dobre wrzutki i kilka wyjść z piłką.

0

Oby to była prawda.

0

No tak, dziwnie to może wyglądać, ale mnie irytuje. Kojarzy mi się ze starym, dziwnym wujkiem:)

0

Zgadzam się, ale to wszystko jest konsekwencja złotej generacji. Nikt wtedy nie myślał, że kiedyś ich zabraknie i to był błąd. Jeżeli kochają Barcę to na grzanie ławy powinni się zgodzić. Isci, Asensje i Kovacicie grzeją, to Alenie też dadzą radę.

0

Zastanawia mnie skąd ten hejt na Portugalię
-bo gra tam CR?
-bo wygrali z Polską?
-bo gra tam Gomes :)?

0

W sumie prawda, jego głos mnie irytuje, ale pod względem merytorycznym Szpakowski nie ma do nieho startu.

0

Ależ Gomesz miał sytuację.

12

Wtedy widzę jego miejsce u szejków w Manchesterze.

0

W sumie prawda. Messi schodzi na pozycję Rakiticia, Chorwat asekuruje Leo na skrzydle, Roberto biega jak szalony tam i z powrotem. Wychodzi z tego tyle, że Messi gra w pomocy, Roberto jest PO i skrzydłowym jednocześnie, a Rakitić próbuje łatać dziury wynikające z działania ww. kolegów, tylko przez brak techniki i szybkości średnio mu to wychodzi.

8

Jego i Ardę pożegnałbym najchętniej. Rakitić pracuś bla bla bla itd. Sergi Roberto doskonale pokazał, że boiskowy pracuś może być zwrotny, szybki, błyskotliwy i mieć technikę. Już teraz Rakitić jest gorszym od niego zawodnikiem. Te 60 baniek jakby ktoś zaproponował to bym wziął bez zastanowienia, zanim się rozmyślą.

1

No i bardzo dobrze.

0

Właśnie o to mi chodziło :) Transfer Verrattiego będzie trudny do przeprowadzenia ze wzgledu na klasę, cenę zawodnika i klub w którym występuje. Nie wiem do końca jak przekazać to co myślę, więc napiszę tyle, że tonuję nastroje. Zarówno pozytywne jak i negatywne. Czekamy na następcę Xaviego długo, następny miesiąc też jakoś wytrzymamy. Oby to czekanie zwieńczył artykuł pod nazwą "Verratti fichado".

9

Niektórzy oceniają transfer Verrattiego tak jak Deulofeu i Denisa-po jednym meczu i jednym artykule. Raz mówią Verratti fichado, żeby za chwilę napisać "nici z Verrattiego". Pozwolę sobie ocenić sytuację po całości artykułów. Verratti chce do Barcy, Barca chce Verrattiego, PSG chce zatrzymać Verrattiego-co do tych 3 rzeczy nie mam wątpliwości. I teraz tak- Verratti obok Thiago i Kroosa jest najlepszym rozgrywającym na świecie, tylko idiota chciałby go oddać. Na pewno negocjacje będą długie i trzeba się na to nastawić. Ostatnio arabski właściciel PSG uciął spekulacje-zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Jeżeli Verratti chce do Barcy to zrobi wszystko, żeby do nas trafić łącznie z publiczną deklaracją. Pozostaje poczekać i nie nastawiać się z góry pozytywnie lub negatywnie.

0

Z góry mówię, że to będzie ostatni komentarz, bo nie ma co rozkminiać, rozmawiamy tylko o sympatycznym komentatorze. Nie wiem jak ty, ale ja nie słyszałem od komentatorów "ależ on panuje nad piłką, fantastyczny, najlepszy, wybitny" itp. za każdym razem kiedy Messi był przy piłce. W tym meczu słyszę to za dosłownie każdym razem.

0

Po części tak, ale nad samym Messim nie słyszałem takiego spuszczania w żadnym meczu sezonu(chodzi tu o komentatorów).

1

Asensio jest chyba nieślubnym synem komentatora.

3

Nie kracz, nie kracz. La Masia ma mistrza kraju na każdym poziomie wiekowym, co innego czy ci kolesie zostaną w Barcelonie...

0

Włączony, chodziło mi o wypowiedzi komentatorów. :) Asensio dzisiaj świetnie gra, ale mogę się założyć, że gdyby był piłkarzem Barcelony, to tak by się nie spuszczał, np.

"Deulofeu to szybki zawodnik, ale z piłką przy nodze ma problem. Nie to co Asensio, odebrać mu piłkę to chyba niemożliwe.

7

Tonuję tego typu nastroje. Dobry piłkarz, ale to jest U21, poziom meczu nie był jakiś wysoki. Trzeba go ocenić po całym sezonie, a gość jest taki "vidalopodobny". Świetny w ofensywie, przeciętny w defensywie. Chyba to nie ten zawodnik, którego potrzebujemy.

8

Na jego temat już 125645635463 takich rzeczy napisano, podobnie jak o Thiago. Wiem, wiem już był prawie nasz, ale równie dobrze mogę powiedzieć jak zarząd Realu mógł nie przyjąć do szkółki młodego Iniesty. Proponuję przestać płakać, bo i tak nic ci to nie da, a frustracja jest...

2

Halowiec jak nic.

1

Wnisokuję po wypowiedziach, że jeden z komentatorów na polsacie to halowiec.

0

Koleś o profilu Vidala. Świetny w ofensywie i bardzo przeciętny w defensywie. No to nie przejdzie.

0

Młody, perspektywiczny zawodnik. W zastępstwie Rudego będzie jak znalazł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?