Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Szkoda, że mówią teraz o tym Minie. Ja liczyłem na Davinsona Sancheza. 21 lat, świetny sezon w Ajaxie, znakomicie wyprowadza piłkę, dobry technicznie, pier*olnąć z głowki też potrafi. Mina jest 2 lata starszy, nie powąchał jeszcze europejskiego futbolu i ogólnie Davinson jest lepszym zawodnikiem.
0
Problem właśnie jest taki, że nie ma podania. Gość jest silny fizycznie, niezły technicznie i to wszystko. Pod względem kreatywności daję mu 2/10.
0
Ja to bym obu panów na R wywalił. Pracowitość to jeden z niewielu ich atutów.
3
W takim razie jestem głupi.
0
No i dobrze. Twarda postawa w negocjacjach. Bez robienia promocji, swoją wartość trzeba znać.
15
Ja też w to wierzę.
#Verratti in
#Rakitić out
Marzenie
1
Cristiano jak nie on. Dryblował trochę, nawet mu wychodziło. Gomes dość dobry mecz. Miał kilka strat, ale szarpał, miał 2 dobre wrzutki i kilka wyjść z piłką.
0
Oby to była prawda.
0
No tak, dziwnie to może wyglądać, ale mnie irytuje. Kojarzy mi się ze starym, dziwnym wujkiem:)
0
Zgadzam się, ale to wszystko jest konsekwencja złotej generacji. Nikt wtedy nie myślał, że kiedyś ich zabraknie i to był błąd. Jeżeli kochają Barcę to na grzanie ławy powinni się zgodzić. Isci, Asensje i Kovacicie grzeją, to Alenie też dadzą radę.
0
Zastanawia mnie skąd ten hejt na Portugalię
-bo gra tam CR?
-bo wygrali z Polską?
-bo gra tam Gomes :)?
0
W sumie prawda, jego głos mnie irytuje, ale pod względem merytorycznym Szpakowski nie ma do nieho startu.
0
Ależ Gomesz miał sytuację.
12
Wtedy widzę jego miejsce u szejków w Manchesterze.
0
W sumie prawda. Messi schodzi na pozycję Rakiticia, Chorwat asekuruje Leo na skrzydle, Roberto biega jak szalony tam i z powrotem. Wychodzi z tego tyle, że Messi gra w pomocy, Roberto jest PO i skrzydłowym jednocześnie, a Rakitić próbuje łatać dziury wynikające z działania ww. kolegów, tylko przez brak techniki i szybkości średnio mu to wychodzi.
8
Jego i Ardę pożegnałbym najchętniej. Rakitić pracuś bla bla bla itd. Sergi Roberto doskonale pokazał, że boiskowy pracuś może być zwrotny, szybki, błyskotliwy i mieć technikę. Już teraz Rakitić jest gorszym od niego zawodnikiem. Te 60 baniek jakby ktoś zaproponował to bym wziął bez zastanowienia, zanim się rozmyślą.
1
No i bardzo dobrze.
0
Właśnie o to mi chodziło :) Transfer Verrattiego będzie trudny do przeprowadzenia ze wzgledu na klasę, cenę zawodnika i klub w którym występuje. Nie wiem do końca jak przekazać to co myślę, więc napiszę tyle, że tonuję nastroje. Zarówno pozytywne jak i negatywne. Czekamy na następcę Xaviego długo, następny miesiąc też jakoś wytrzymamy. Oby to czekanie zwieńczył artykuł pod nazwą "Verratti fichado".
9
Niektórzy oceniają transfer Verrattiego tak jak Deulofeu i Denisa-po jednym meczu i jednym artykule. Raz mówią Verratti fichado, żeby za chwilę napisać "nici z Verrattiego". Pozwolę sobie ocenić sytuację po całości artykułów. Verratti chce do Barcy, Barca chce Verrattiego, PSG chce zatrzymać Verrattiego-co do tych 3 rzeczy nie mam wątpliwości. I teraz tak- Verratti obok Thiago i Kroosa jest najlepszym rozgrywającym na świecie, tylko idiota chciałby go oddać. Na pewno negocjacje będą długie i trzeba się na to nastawić. Ostatnio arabski właściciel PSG uciął spekulacje-zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Jeżeli Verratti chce do Barcy to zrobi wszystko, żeby do nas trafić łącznie z publiczną deklaracją. Pozostaje poczekać i nie nastawiać się z góry pozytywnie lub negatywnie.
0
Z góry mówię, że to będzie ostatni komentarz, bo nie ma co rozkminiać, rozmawiamy tylko o sympatycznym komentatorze. Nie wiem jak ty, ale ja nie słyszałem od komentatorów "ależ on panuje nad piłką, fantastyczny, najlepszy, wybitny" itp. za każdym razem kiedy Messi był przy piłce. W tym meczu słyszę to za dosłownie każdym razem.
0
Po części tak, ale nad samym Messim nie słyszałem takiego spuszczania w żadnym meczu sezonu(chodzi tu o komentatorów).
1
Asensio jest chyba nieślubnym synem komentatora.
3
Nie kracz, nie kracz. La Masia ma mistrza kraju na każdym poziomie wiekowym, co innego czy ci kolesie zostaną w Barcelonie...
0
Włączony, chodziło mi o wypowiedzi komentatorów. :) Asensio dzisiaj świetnie gra, ale mogę się założyć, że gdyby był piłkarzem Barcelony, to tak by się nie spuszczał, np.
"Deulofeu to szybki zawodnik, ale z piłką przy nodze ma problem. Nie to co Asensio, odebrać mu piłkę to chyba niemożliwe.
7
Tonuję tego typu nastroje. Dobry piłkarz, ale to jest U21, poziom meczu nie był jakiś wysoki. Trzeba go ocenić po całym sezonie, a gość jest taki "vidalopodobny". Świetny w ofensywie, przeciętny w defensywie. Chyba to nie ten zawodnik, którego potrzebujemy.
8
Na jego temat już 125645635463 takich rzeczy napisano, podobnie jak o Thiago. Wiem, wiem już był prawie nasz, ale równie dobrze mogę powiedzieć jak zarząd Realu mógł nie przyjąć do szkółki młodego Iniesty. Proponuję przestać płakać, bo i tak nic ci to nie da, a frustracja jest...
2
Halowiec jak nic.
1
Wnisokuję po wypowiedziach, że jeden z komentatorów na polsacie to halowiec.
0
Koleś o profilu Vidala. Świetny w ofensywie i bardzo przeciętny w defensywie. No to nie przejdzie.
0
Młody, perspektywiczny zawodnik. W zastępstwie Rudego będzie jak znalazł.