3

Zostawić, sprzedałbym Rafinie.

4

Wielki obrońca było odniesieniem do tamtego gościa, co komentował.

0

Cieszyłbym się gdyby do nas przyszedł, bardzo dobry zawodnik. Pique-Umtiti, w rotacji z Manolas-Mascherano wygląda bardzo solidnie. Wydaje mi się, że stawianie na duet Javiera z Marlonem jest trochę nieodpowiedzialne, Masze ma często kontuzje i to duży problem. Marlon z kolei jest niesprawdzony, wyglądał dobrze w końcówce sezonu, ale trzeba pamiętać, że grał w 3 lidze. Tak to widzę-transfer Sancheza lub Manolasa, o Minie zapominamy i Marlon dostaje dużo minut.

0

No szkoda, ale za dużo tych bramkarzy w zespole B.

1

Chodzi o większą koncentrację i ładowanie bramek. Tyle strat i niewykorzystanych okazji co on miał to głowa mała.

3

Był taki koleś, Robert z Fluminese bodajże i wyglądał świetnie, a w Barcy B niestety przepadł. Marlon z kolei wykorzystał szansę. Reguły nie ma, ale dobrze, że Barca B jest w ten sposób wzmacniana.

1

Pep powiedział "Barca jest w lepszej kondycji, niż ludzie sądzą." Twoje podejście to po co walczyć, lepiej od razu się powiesić. Wcale tak źle nie jest i nie rozumiem jak kibic FCB(nawet jakby tak myślał) może napisać takie słowa.

3

A mi się podoba wszystko co napisałeś i nie rozumiem, czemu cię hejtują. Może to ostatnie trochę dziwnie napisane, ale wiadomo o co chodzi. Wartości barcelońskie są wyższych lotów i nie rozumiem, jak ludzie(a zwłaszcza kibice FCB) mogą cisnąć bekę.

3

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/616598/marca-andre-gomes-w-realu-madryt-za-50-milionow-euro
A 2 dni później Gomes fichado, tyle, że u nas. Nadzieja matką głupich, ale oby tak skończyło się z Ceballosem.

0

Bardziej tu chodzi o śmieszkowanie nie dlatego, że Morata zostaje, tylko dlatego, że Perez go nie sprzedał, bo mu nie pasowało 5 mln różnicy. Jest Morata, nie ma Mbappe, a nie ma zawodnika, którego kibice Realu bardziej by chcieli.

1

Proszę kolego, już wystarczy złych wiadomości.

1

Wczoraj szkalowałem jednego z piłkarzy Barcy(nie pow20 lajków, a parę postów niżej koleś, który szkalował szkalowanie tego piłkarza dostał 40. I co, nagle ludziom się odwidziało? No nie sądzę. Wydaje mi się, że, lajkują bo niezły komentarz, a powyżej 10 to pewnie większość daje, no bo jak taki zalajkowany, to co, ja mam nie dac.

0

Gomes wam jeszcze pokaże :)

0

Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że najlepszym.

0

Spoko, to nie było czepialstwo czy coś tylko tak sobie wyskrobałem. Poza tym zgadzam się. Skoro i taki Rakitić i ktoś dynamiczny nie są kreatwyni to być może lepiej dać dynamicznego, bo on coś szarpnie, a Pauliny w tym czasie się po nosie podrapie.

0

0

Rzeczywiście, piękne to to nie jest, ale ja w tym przypadku nie winię zarządu. To szejk tu rozdaje karty i dopóki będzie tak stawiał sprawę, to jak sam Bartek mówił(w tym mu wierzę) Barca nie może zacząć negocjacji.

1

Rafinha w ogóle nie jest pod grą jak pomocnik. Oczywiście nie do końca o to w tym chodzi, ale w dużym uproszczeniu- jak pomocnik ma piłkę podaje ją dalej, albo jak umie przedrybluje czy coś. Jak Rafinha ma piłkę to w ogóle nie kreuje gry, tylko zaczyna nią miąchać. Możemy rozpatrywać go pod kątem skrzydła, albo dziesiątki w 4-2-3-1, ale kreatywny pomocnik z niego żaden. Inny profil po prostu. Już wolałbym Alenę, który jest nominalnym pomocnikiem i to na pozycję prawego, czyli tam gdzie te wszystkie Verrattie i Rakiticie.

1

Uważam Verrattiego za lepszego piłkarza. Thiago to jest taki bardzo "elastyczny" pomocnik. Na prawej pomocy bardzo dobry, na lewej niewiele gorszy, od bidy nawet na skrzydle może zagrać, ma również bardzo dużo odbiorów, więc na siłę za Busquetsa też może być. Jednakże na wszystkich tych pozycjach jest "drugi". Np. Verratti lepiej rozgrywa, a Iniesta lepiej robi/robił szum na lewej. Moja hierarchia to Verratti, nic, nic-Thiago, o wiele więcej nic, apotem cała reszta z Eriksenami i Serkami na czele.

5

Trochę to dziwne, rano pojawia się wypowiedź agenta, że PSG więzi Verrattiego, a potem Verratti wszystko łagodzi.To wszystko w ciągu jednego dnia, ale jest jedno ale. Taki agencioch konsultuje się ze swoim klientem na bieżąco i średnio mi się chce wierzyć, że powiedział te słowa bez wiedzy Verrattiego. Możemy być pewni na 100%, że Verratti chce do Barcy, Barca chce Verrattiego,a PSG nie chce go puścić. W takim razie celem agenta, w tym przypadku Di Campliego jest wywarcie presji na PSG, żeby Naser puścił Marco. Wygląda to tak, jakby Verratti wywierał presję osobą agenta, a potem zacierał smród jaki się wokół niego zrobił. Nazwanie go "więźniem" to jest poważne oskarżenie i moim zdaniem chciał lub nie, ale musiał się do tego ustosunkować. To jest tak, jakby synowa powiedziała teściowej, że mąż jest taki, siaki, kałowy i w ogóle karakan. Nie powie mu tego prosto w twarz, no bo jakoś tak nieprzyjemnie, ale za to mamusia wygarnie synkowi. Da mu to do myślenia i jednocześnie małżeństwo ominą ciche dni. Podsumowując, robi się już z tego niezła telenowela, ale skoro słyszymy rano "więzień", a wieczorem "koniec marzeń" to coś tu nie gra i ja bym na tym transferze jeszcze nie stawiał krzyżyka.
PS. Wiem, że głupawe to porównanie, ale jakieś być musi.

0

A kogo bardziej lubisz, mamę czy tatę?

2

Dzisiaj z okazji urodzin siostry życzyłem jej, żeby cieszyła się moim szczęściem, jak Barca ściągnie Verrattiego... Na razie kałowo to wygląda, ale we mnie nadzieja jeszcze jest.

4

Wszyscy piszą o Celcie i Realu, a ja dodam do tego sytuację z tego sezonu, kiedy Matje w meczu z Alaves strzelił z rożnego, zaraz potem mógł strzelić na 2-1, ale fatalnie spudłował. Mimo tego, Matje dzięki za wszystko(grę na boisku, a poza boiskiem śmieszki ze szlugowania:)

0

Z końcówką się nie zgodzę. Nawet w tym sezonie miał przyzwoite mecze.

6

Rakiticiowi z obecną formą bliżej do tej pierwszej trójki :)

0

Jak śnieg spadnie

0

Dokładnie tak było.

0

Ostatnio poodchodziły Mboule i Garcie, wie ktoś bardziej obeznany, jakie są inne "perełki" w drużynach młodzieżowych(niżej od Barcy B).

0

Właśnie nie skakałem. Nie można mówić, że jest świetny, bo zagrał kilka dobrych meczy. Ten sezon w jego wykonaniu to jakieś karakaństwo.

0

Idealnie to ująłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?