0

Dokładnie, problem leży w tej ogórkowej lidze, bo samym stylem gry pasuje do Barcy o wiele lepiej niż Bellerin czy Sidibe.

0

Chyba jest wzięty pod uwagę Deulofeu. 2 miesiące temu podawano, że kwota to 75 baniek, a kupno Deulo i Marlona to było razem około 15, także wszystko się zgadza. Dodatkowo jak nie będzie się dało inaczej to możnaby opchnąć Rakiticia, jest jeszcze Rafinha. Z tej dwójki powinno być 80 baniek, na Verrattiego wystarczy :)

1

Jak dobrze w końcu zobaczyć fichado. Czekałem na takowe 2 miesiące. W dodatku zawodnik ciekawy i nie nazywa się Pałlinjo:)

0

No dobra zostaje 20. Można opchnąć Rakiticia i jakiegoś Rafinhe i te 100 baniek na Verka o ile to prawda) uda się uzbierać.

0

Koleś proszę cię... Przecież nie czepiamy się Cristiano, to świetny zawodnik, ale jak ktoś mówi, że jest lepszy od Messiego, to nie ma Boga w sercu. Co do dzieciaczków gwarantuję ci, że gdyby zrobił to inny zawodnik(nawet od nas), to wywołałoby to sporą dyskusję. Swoją drogą czy ty nie jesteś tajnym agentem Floro? :)

0

Mało tego. Z tych prób wszystko wychodzi :)

0

No coś w tym jest :)

0

No co ty? Nie wiedziałem...

2

Ziomek dobrą robotę tworzysz, ale na dobranoc tej informacji mogłeś oszczędzić :)

0

Nawet powiedzałbym, że najlepszy.

0

Jak Gerard to podaje, to transfer Semedo może być fichado do piątku. Jestem całkiem zadowolony. Profilem bardzo pasuje do Barcelony. Popatrzyłem sobie na transfermarkt i jest to obecnie najdroższy piłkarz portugalskiego klubu. Ryzyko jest, ale obecnie to najlepsza opcja.

10

Nie podoba mi się podejście niektórych osób co do PO. Spotkałem się z głosami Azpilicueta defensywny, Vidal ofensywny i młody Palencia-super obstawa. No nie do końca. Pamiętacie jak było z pomocą? Rakitić nie ma techniki, to kupmy Turana. I co z tego wyszło? Jeden dobry w ofensywie, drugi w defensywie, a efekt z tego taki, że nie ma pomocnika na pierwszy skład. Azpilicuecie z tego sezonu bliżej do ŚO niż PO, trochę jak Turan-bardziej skrzydłowy niż pomocnik. Boję się, że ten Azpi będzie odbierał piłkę i podawał do najbliższego, dlatego jestem przeciwny ewentualnemu transferowi.

0

Rakitić jest dobry w defensywie, ale Verratti jeszcze lepszy. Włoch notuje z tego co kojarzę 4 odbiory na mecz i ma tę umiejętność, że kolesie odbijają się od niego jak od ściany, chociaż jest karakanem.

0

*Najlepszy, nie bądźmy tacy krytyczni:)

0

W pierwszej połowie sezonu odczuwałem strasznie brak rozgrywającego. Potem 3-4-3, a potem to się jakoś zatarło. Nie wiem jak wy, ale to odczucie osłabło. Dokładnie w tym samym czasie zauważyłem, ze Rakitić schodzi na skrzydło asekurując Messiego. Kał się mogę znać na jakichkolwiek schematach taktycznych, ale, jeżeli klub szuka klasycznego rozgrywającego, no to wiadomo. Verratti, ew. Seri. Natomiast gdyby tenże rozgrywający miałby pełnić funkcę Rakiticia w końcówce sezonu i być kolesiem o właściwie ciężkiej do określenia pozycji to Eriksen pasuje bardzo dobrze. Nie oglądam za dużo Totków, ale chyba właśnie taką rolę w zespole pełni. Wie ktoś jak u niego z defensywą i odbiorami? Wiadomo, że Messi to leń w tym aspekcie także na to też trzeba zwrócić uwagę.

0

Real, zostawcie chłopaka w spokoju.

0

Z kompilacji youtubowych koleś wygląda świetnie, o wiele lepiej od takiego Ceballosa. Zobaczymy jak się rozwinie, ale bardziej widziałbym go na pozycji Iniesty.

0

Rozwój nie powinien być zahamowany. Barca B będzie grała w drugiej lidze, a dodatkowo odszedł Gumbau. Co do potencjału nie wiem, ale Sampera zawsze chwalili, w wieku 19 lat podpisał dobry kontrakt i był wart 5 mln, czyli był największą gwiazdą drugiego zespołu. Dla porównania Alena jest wart obecnie 5 baniek, a drugi po nim Palencia 0,8. Oczywiście nie pokazije to różnicy klas zawodników, ale w swoim roczniku to Samper był takim Aleną. Ferran nie jest i nie był tak "hajpowany".

1

Jak Barcelona chce powrócić do wychowanków i poprawić trochę wizerunek(po ostatnich kałach myślę, że to istotne) należałoby włączyć jakiegoś wychowanka do pierwszej drużyny. Najprościej byłoby to zrobić na pozycji DM- to pozycja Sampera, a w zespole B są jeszcze Sarsanedas i Busquets. Kupno Pałlinjo to będzie strzał prosto w ryj dla wychowanków i wizerunku, a korzyści sportowe, jeżeli w ogóle takowe będą nie wynagrodzą tego. W ogóle czekam na fichado i czekam, może się kiedyś doczekamy, ale jak to ma być Paulinho, to już bym chyba wolał oglądać Rakiticia/Gomesa w podstawowym.

12

Odbił piłkę 6 razy. I zamiast porównywać go do jakiegoś piłkarza Barcelony, jak zawsze masz w zwyczaju,wyjmij kij z tyłka. Z Douglasa też się śmialiśmy. Zawsze jak piszą coś śmiesznego o Realu, to od razu przytaczasz przykład z barcelońskiego podwórka.

2

Ja pierdziele, co się porobiło z tym Jamesem, ja rozkminiam co tu ludzie piszą o genialnej polityce Bayernu, a dalej FICHADO:James w Bayernie, ale jestem zaskoczony.

10

Palmeiras, 19 lat, ofensywny pomocnik(raczej pozycja Iniesty), dobry przegląd pola i strzał z dystansu, podobno bardzo dobry zawodnik, trochę przypomina Neymara, wielokrotny MVP turniejów młodzieżowych.

2

Oceniając po szczątkowej ilości meczy, które widziałem to powiem tak:
Theo- podoba mi się jego gra, materiał na bardzo dobrego LO, ale musi technikę poprawić i tak jak piszesz nie wiadomo co ostatecznie z niego wyjdzie.
Vinicjusz-tutaj obstawiałbym, że koleś przepadnie i ostatecznie cieszę się, że nie trafił do nas.
Ceballos-ciekawy zawodnik, ale on podobnie jak Theo ma braki w technice, piłka nie klei mu się do nogi, a dryblingi też mnie nie do końca przekonują. Przegląd pola ma bardzo dobry, ale tutaj myślę, że Real w tych swoich młodzieżowcach posunął się trochę za daleko. Skoro on ma być zmiennikiem Modricia, czyli występować po prawej stronie, to ja go w ogólę tam nie widzę. To gość o profilu Iniesty.
Vallejo-ten mi się w ogóle nie podoba, gość słabo wyprowadza piłkę, ma problemy z ustawieniem. Chociaż we wspomnianym przez ciebie Mere też nic specjalnego nie widzę. Sanchez z Ajaxu ich obu wciąga odbytem.
Llorente- ten koleś z tych wszystkich mnie najbardziej przekonuje. Świetne przerzuty, dobra gra obronna, potrafi wyprowadzić piłkę, niezły technicznie. Kwestia 1-2 lat i wypierdzieli z podstawowego Casemiro.

0

Halilovic, Samper, Alena, Lee, do tego Gomes, Denis i kilku kolesi z La Masii. Jakby połowa z nich "odpaliła" to byłoby naprawdę pięknie.

9

Wszystko fajnie, ale jakby zebrać ten cały fart Realu i postawić tam Legię Warszawa to miałaby jakieś szanse.

0

Właśnie dla równowagi, o której mówisz chciałbym transferu Bellerina. Gość może świetnie asekurować Messiego dzięki swojej szybkości i zapędom ofensywnym. Problem jest u niego w obronie, ale akurat w tym elemencie może być tylko lepiej. Dodatkowo on nie ma charakterystyki Alby, jak co niektórzy mówią. Jest silny fizycznie, tutaj jego druga wada, bo aż za bardzo. Koleś zdrewniał od tych bicków, ale może fizjoterapeuci Barcy ogarną jego sylwetkę. No to tyle co do HB.

Co do twojego pomysłu ciekawy i jest w tym dużo sensu, ale mam wątpliwości. Takich 3 "kołków" w obronie to trochę za dużo. Pique jest tym wolniejszym, dochodzi drugi wolny Manolas, a ten "dzik" jest na lewej. Tylko on na środku jest dzikiem, a na lewej to jest duża różnica i nie wiemy czy taki schemat obecnie by funkcjonował. Trochę to przypomina Rakiticia i Turana. Mówili "Rakitić dobry, ale za mało techniczny. Potrzebujemy takiego mniejszego i zwrotnego" Kupili Turana i wiemy jak to się skończyło. Dlatego nie przemawiają do mnie gracze jednowymiarowi, czyli jeden ultraofensywny, a drugi superdefensywny. Mogłoby się to udać, ale jest duże ryzyko.

9

Jak ja nienawidzę tenisa...

0

Tak jak ktoś tu niżej napisał, szkoda że macki Pereza i Real nie dostał bana. Być może wtedy Ceballos byłby nasz.

1

Nie rozumiem tego Ceballosa. Co prawda u nas na jego pozycji są Iniesta, Denis i Roberto, ale Andres już się starzeje niestety, Denis będzie grał raczej na skrzydle, a Roberto w obliczu braku zmiennika dla Busquetsa i niepewnego transferu kogokolwiek z tzw. topu będzie rotowany na wszystkich pozycjach w pomocy. To otwiera drogę takiemu Cebulosowi do składu. W Madrycie natomiast będzie miał ciężko. Nie wiemy jaką formacją Łysy będzie grał w przyszłym sezonie, ale i tak pomocników jest za dużo. Przejrzałem sobie madrycką stronkę i tam entuzjazmu z powodu transferu nie ma. Zwykle ludzie piszą coś w stylu "Fajnie, że przychodzi, ale Kovacić wciąga go dupą i to on powinien otrzymać więcej szans w przyszłym sezonie.

0

Kolego, to jakiś troll wczoraj nawrzucał i teraz La Rambla s*a w gacie. Nawet zarząd Bartka nie jest na tyle głupi, żeby zainteresować się Fellainim. Ten kędzierzawy, rodowity Belg nawet do Paulinho nie ma startu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?