Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi tu o to, że Roberto był bardziej kreatywny na PO, niż Rakitić w pomocy. Na bardziej naturalnej dla siebie pozycji na pewno sobie poradzi.
0
Ja nic do niego nie mam, ale Sanchez z Ajaxu kosztowałby 15-20 baniek więcej. Chyba nie tak duża różnica, żeby go sobie odpuścić, a 2 lata młodszy, ograny w Europie i moim zdaniem lepszy piłkarsko.
0
Rzeczywiście jak to teraz czytam, to jakby się czytało myśli pijanego :), ale spać się trochę chce. Z tym Rakiticiem, to pomocnicy jak (Verratti, Thiago, Kroos, De Bruyne, Eriksen, Herrera, Pjanić, Naingolan czy jakoś tak) są lepsi od Rakiticia. A to tylko ziomki z jego boiskowej pozycji. Jakby wymienić odpowiedników dla Iniesty to by drugie tyle było. Większość dobrych zespołów ma lepszego pomocnika od naszego, ale nie sądziłem wcześniej, że aż taka większość.
0
No właśnie o to chodzi. Fajni, młodzi piłkarze. Z całym szacunkiem do Miny, ale to moim zdaniem nie jest dobry wybór. 24 lata za rok, liga brazylijska- to są moim zdaniem wystarczające argumenty, żeby przekreślić jego kandydaturę.
2
Jak zacząłem wyliczać ilu jest pomocników lepszych od Rakiticia, to się przestraszyłem. Jak z nim w składzie był tryplet, to jest najgorszy zawodnik podstawowej jedenastki, jakiego w tej chwili sobie przypominam. Geniusz trenerski Lucho czy reszta taki sztos? Pewnie jedno i drugie, ale nadal nie mogę się nadziwić nad tymi nocnymi rozkminkami. W każdym razie jak Ernesto będzie go wystawiał w pierwszej jedenastce zamiast Roberto lub innego zawodnika, który sobie zasłuży to pozostaje tylko wziąć sznur i strzelić sobie w łep z pistoletu.
1
Na pewno nie. Przychodzą mi do głowy w tej chwili CR, Bale, Kroos i James. Już jest około 300. A jeszcze byli Modrić, Isco, Benzema, Danilo i z pewnością wielu innych.
0
Ja trzymam kciuki przede wszystkim za tego Koreańczyka Lee. Przy dobrych wiatrach może się w końcu obudzi. Miał być talent na miarę Messiego. Na lewym skrzydle nie ma wielkiej konkurencji. Dwóch gości powyżej 1,80 m, jeden 24 lata. Ciekawe jest w ogóle to, że ten Konyk był jakoś tydzień temu podany jako jeden z zawodników, a teraz już nie. Widzę też ciekawe ruchy na środku obrony. 3 nowych zawodników(Bueno, Konyk i Cuenca). Oby prezentowali się na tyle dobrze, że nie kupią tego Miny. 24 lata w 2018, to jest bezsensowne.
2
W kadrze jest już 5 stoperów i 3 PO. Ciekawe jak to zostanie poukładane.
0
Jeżeli Isco bardzo by chciał do nas dołączyć, to to zrobi. Jeszcze nie przedłużył kontraktu. Idzie do Floro i mówi, że jak mnie nie sprzedasz do Barcy, to za rok idę tam za darmo. Florek go wyśmiewa, ale im mija więcej czasu, tym bardziej uśmiech znika z twarzy Pereza. W końcu go sprzedaje, bo woli, żeby poszedł teraz, niż za rok za darmo. Także tak, ale nie wydaje mi się, żeby sobie poszedł. Być może przeciąga, żeby więcej hajsu wyciągnąć. Szkoda, bo akurat to mój ulubiony zawodnik Realu i chętnie bym go u nas zobaczył. Co do porównania z Coutinho, to uważam, że Filip jest lepszym zawodnikiem, ale nie wiadomo jakby się dopasował. Mimo jego pozycji na boisku moim zdaniem to bardziej Iniesta, niż Neymar, ale najbardziej to się nadaje do 4-2-3-1. W tym transerze Isco jeszcze lepsze od piłkarskiej jakości byłby pstryczek dla Pereza, ale nie sądzę by to było możliwe.
13
Dembele lepszy.
0
Zawodnicy rzeczywiście świetni, idealnie pasują do Barcy. Dembele to nowy Neymar, a Weigl nowy Busquets. Trzeba jednak pamiętaćo naszych Samperach i innych Sarsanedasach. Jak bedą się dobrze prezentować, to Julek nie będzie potrzebny.
0
Nie ma takiego tematu. Koleś 3 lata siedział na ławce, teraz będzie miał pierwszy skłsd. Kto jak kto, ale ten pan jest bardzo przywiązany do Barcy.
0
Mimo tych wszystkich karakaństw o Coutinho i jego pozycji ja uważam, że bliżej mu do Iniesty, niż Neymara. Pytanie tylko jak się przystosuje, ale ma to słynne DNA Barcy. Świetna technika, mobilność, podać dobrze też potrafi. Tylko jeden półskrzydłowy, a drugi pół prawy obrońca. Trochę średnio.
0
Zapomniałeś o Gomesie. Gdyby nie on, to nie wygralibyśmy z Realem. Posłał cudowne podanie do Alby :)
6
Ależ to jest dobre, najlepsze z tym Gomesem na końcu. BRAWO
0
A powinien, bo miejscami bliżej mu do Rasiaka, niż Xaviego.
0
Real jak Real. Ciekawe czy chcą ściągnąć Sarra, bo podoba im się piłkarsko czy przez to, że jest młody. Zapewne to drugie.
0
Pierwszym wyborem z ławki to powinien być Iniesta albo jakiś młody gościu, albo jeden i drugi. A Rakitić co? Słaby, drewniany, nie młody i pobiera dużą pensję.
0
Dokładnie. Zarówno na Rakiticia jak i Gomesa nie mogę patrzeć, ale Gomes ewidentnie miał blokadę psychiczną w zeszłym sezonie. Pod koniec zaczął grać dobrze(Real, Espanyol, Alaves). Jest młodszy, lepszy technicznie i to jest taki moment dla klubu, że trzeba czystki zrobić. Jak Rakitić zostanie, to z jego grą i tak nie będzie w pierwszym grał, ale niestety będzie blokował rozwój młodych i pobierał bardzo dużą pensję.
1
Jest słabiutki. Powinniśmy mu podziękować. Roberto go niszczy.
2
Kolego takie myślenie jest zgubne. To był jeden mecz, trzeba popatrzeć na cały sezon. Pomocnik jest potrzebny, tylko trzeba wywalić kołka Rakiticia, żeby zrobić miejsce lepszym i młodszym.
0
Dembele go wciąga końcówką odbytu. Coutinho też. Zdecydowanie nie.
0
Wczoraj eedług Catalunja Neymar był na 95% w PSG. Może rzeczywiście ten klaps id Suareza dał mu do myślenia :)
0
Taktyka ważna, ale z Rakiticiem nie może być pięknie. Może być bardzo dobrze, ale pięknie nie :)
0
Chyba dość wiarygodny, ale zobaczymy. Raz napisał, że Ceballos już ustalił kontrakt z Barcą.
0
Ter Stegen numer 1, ale jak Ernesto będzie postępował z Cillessenem jak Lucho to osobiście mu nakopię :) Jasper zasłużył na więcej minut.
0
Jeden nieudany sezon miałby tak wszystko pozmieniać?
0
Wszyscy o Neymarze, a tymczasem na Dwójce kolejna odsłona przygód Sławka Borewicza.
2
Widzę, że kombinują tak, żeby gość był lewonożny, ale ja wolałbym jego kolegę Sancheza. Marlon jest półprawym stoperem, ale ma dobrą technikę i jest niedrewniany. Myślę, że na lewym spokojnie by sobie poradził. Umtiti to podobny profil i jak grywał na PŚO bardzo dobrze mu szło.
1
Powiem tak. Akurat za Rahinhe 30 baniek to uczciwa kwota, ale tym czwartym kolesiom należy się to za utrudnianie transferu Bellerina i wcześniejsze karakaństwa. Wiem, że mieli prawo to utrudniać, ale w takim razie my nie musimy nic im ułatwiać.