2

Messi to i tak jest wolny elektron, także to nie ma większego znaczenia.

1

MSNC :)

0

Gerard w tabeli rzetelności jest na samym szczycie.

0

No jak Gerard tak napisał, to możemy być dobrej myśli.

0

Proste. Neymar zostaje, a Verratti odchodzi. Nie widzę innego wyjścia :)

0

Ostatnio podali rewelacje, jakoby Isco miał przejść do Barcy.

0

A wiadomo dlaczego rozwiązał?

0

Nie kojarzę, ale pierwszy raz widzę, żeby twój wpis odbiegał od tematu piłki :)

0

Jaki swap deal? Verratti-Neymar?

1

To co w takim razie powiedzieć o Inieście i Modriciu. Zawodnik Realu jest warty 40, a Iniesta 20. Poza tą dwójką uważam, że wyceny są w porządku. Lepiej niech nie idą za rynkiem.

1

Też się dziwię, ale Segura powiedział ostatnio, że Barca C obecnie jest niemożliwa do stworzenia. A jak już przy drużynie B jesteśmy, to najbardziej kibicuję temu Koreańczykowi Lee i Bueno. Lee, bo "podobno" ma olbrzymi talent zahamowany przez bana i szkoda by było jakby przez takie pierdoły się chłopak zmarnował. Bueno, bo uważam pomysł sprowadzenia 24-latka z Brazylii za nierozsądny. Dobra gra Urugwajczyka mogłaby załatwić następcę Maskerano bezgotówkowo, szkółkowo i ogólnie tak byłoby dużo lepiej.

0

Coutinho nie będzie tak gęgał jeśli pojawi się szansa przejścia do wielkiej Barcelony :)

0

Nie sądzę. Raczej będą stosować politykę wypożyczeń.

0

Ja to bym zamiast pomidorów zjadł różne rzeczy, byleby tylko twoje profilowe przeszło do Barcy.

0

Dużo ma racji. Sprzedaż Thiaho była błędem, Barca tanio sprzedaje/oddaje piłkarzy, a Gomes z Turanem jak na razie niewypały. Zgadzam się, ale cała reszta jest wręcz żenująca. "Amtiti, Aleiks Vidal i spółka". Do tego walenie okrutnymi banałami. "Dobry transfer, bo ten piłkarz jest dobry". Żadnego zagłębienia się w sytuację zespołu lub profil piłkarza. Ten piłkarz jest dobry, więc transfer jest dobry. Merytoryka na poziomie ekspertów TVP. Jednym słowem ten kanał to masakracja.

1

Dokładnie. Przekręcanie każdego nazwiska i ogólniki w każdym odcinku.

2


Można się z tym zgodzić lub nie, ale cały kanał jest fatalny.

0

Krytyka na Rakiticia jest beznensowna? Chyba cię coś pokrawczykowało. Najsłabsze ogniwo podstawowej jedenastki. Słaba statystka odbiorów, a podobno tam ciężko pracuje na boisku, 0.8 kluczowych podań przy np. 3.1 Eriksena, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

1

Jakich porównaniach? Po prostu chciałem pokazać, że jedna bramka nie czyni z nikogo sztosa, bo jak widzę obrońców Rakiticia, którzy mówią, że jest dobry, bo ładną bramkę Realowi strzelił, to nie wiem, co oni mają w głowie.

0

Jakości piłkarskiej nie obrazują 2 strzelone bramki :)

0

Do wszystkich obrońców Rakitcia, którzy argumentują jego jakość poprzez strzelone bramki z Juve i Realem.


EDIT:Jak widać strzelona bramka nie czyni z kogoś cracka.

0

Co ma Valverde do Grimaldo? Kolegi, chyba wczoraj za dużo wypiłeś :)

0

Zgadzam się. Rakitić niestety jest cienki. Zaangażowanie tutaj nie wystarczy. Na szczęście jest Roberto. Nie wiemy jak będzie się spisywał, ale na pewno lepuej od Rakiticia. Ma technikę, mobilność, drybling. To już coś. Jakby Rakitić zaczął dryblować, to powiedziałbym mu "Sport to zdrowie, zanim wezwą pogotowie".

2

Powiem tak. Arda i Rakitić są za ciency na pierwszy skład i nie mają "profilu ławkowicza". Taki zmiennik powinien być młody, tak, żeby kiedyś wskoczyć do pierwszego składu albo doświadczony, jak Xavi z ostatniego sezonu. Wchodzi na boisko i wnosi doświadczenie, ale też klasy sportowej odmówić mu nie można. Nie mówię, że jak ktoś ma 29/30 lat, to już wyklucza go z bycia rezerwowym, ale nie powinno być zbyt wielu takich gości. Poza tym pobierają dużą pensję. Jeszcze Rakitić pół bidy. Choć umiejętności średnie, to przynajmniej się stara, ale Arda? 3 kontuzje mięśniowe miał w drugiej części sezonu. Nie mam prawa znać się na medycynie, ale Messi łapał podobne, jak opychał się fastfoodem, także ten... Co do Gomesa i Denisa, to mają profil ławkowicza. Młodzi i "podobno" utalentowani. Są tu dopiero od roku, także dałbym im jeszcze szansę.

3

Gomes. Jedno słowo wyraża milion kolejnych :) Mało prawdopodobne jest, żeby odszedł. Także te możliwe trejdy za Kotinjo można moim zdaniem między bajki włożyć. 3 odrzucone oferty, jedna na 45 baniek. Nie wiadomo czy to prawda, ale moim zdaniem coś w tym jest. Tymczasem zarząd nawet się nie zająknął. Nie sprzedamy i nara. Poza tym, gdyby mieli co do jego sprzedaży jakieś wątpliwości, myślę, że pojechałby na tourne. Dostałby info, że mamy co do ciebie wątpliwości(całkowicie uzasadnione) i Ernesto chce cię zobaczyć w "akcji". A tu nic. Pojechał w cholerę i się bawi. Także tak to widzę. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że chcą kupić Kotinjo, Arda może w końcu odejdzie, jak zobaczy, że nie ma dla niego miejsca nawet na trybunach. "Rozgrywającym" w szeroko rozumianym znaczeniu będzie Roberto, a Gomes z Rakiticiem stoczą między sobą zawody pod tytułem "Kto więcej razy przewróci się o własne nogi, ten odchodzi" i jeden z nich odejdzie za rok.

0

Zgadzam się. Dla mnie to bardziej pozycja nr 8, ale skoro poradził sobie na PO, to dlaczego miałby sobie nie poradzić na pozycji nr 6, o wiele bardziej zbliżonej do nominalnej.

0

Dobry piłkarz, ale nie chciałbym go u nas. Nie pasuje "profilem psychologicznym".

0

Też prawda, ale jest lepszy od Rakiticia, który również nie jest rozgrywającym. Zakładając, że Roberto to pozycja nr 8, to bliżej mu do pozycji nr 6 niż do PO, na którym dobrze sobie radził. Na "Xavim" też sobie poradzi i to jeszcze lepiej.

14

Oprócz Verrattiego i Thiago, których transfery są bardzo trudne, nie ma na rynku odpowiednich rozgrywających.

0

Neymar, Kutinjo, Denis, Arda, Iniesta. Nie mam pojęcia jak klub zamierza pomieścić tę piątkę. Nawet jak sprzedadzą Turana to będzie ścisk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?