0

Tylko żeby nie zablokowali fanbejdżu pod tytułem "Lewaki dupa cicho".

1

Myślę, że finansowo jak najbardziej. Tym bardziej, że pewnie odejdzie Rafinha, a w kasie coś tam podobno zostało.

1

Pierwsza opcja lepsza, ale trzeba zawsze grać o pełną pulę. Najlepiej byłoby, żeby Barca co roku wygrywała dużo, grała piękny futbol składem opartym na wychowankach. Nie da się tego wszystkiego pogodzić(chociaż Pepowi się udało, Lucho mniej, ale też), ale trzeba do tego dążyć. Wygląda to mniej więcej tak, że wybieramy zawodników pod taktykę trenera, takich barcelońskich(świetna technika, czyli np. Rakitić u mnie odpada na początku, mobilność, kreatywność, no wiadomo o co chodzi), tak, żeby takie Alenie miały swój udział w tym wszystkim, nie za duży, bo kolesie młodzi i niegotowi, ale też nie za mały, żeby nie poodchodzili z braku gry. Gramy sobie tą taktyką i wybranymi piłkarzami piękny futbol, który w połączeniu z efektywnością zawodników daje trofea. W bardzo dużym skrócie, tak to powinno mniej więcej wyglądać.

0

Przecież to nawet nie jest logiczne patrząc na paszporty. No i w ogóle, żeby jakiś karakan "nakazywał" kogo kupić to jest patologia, ale nie sądzę, żeby był aż tak głupi. Jak zostanie, to być może będzie miał Coutinho, do tego Marlon, zdjęcie Paulinho może sobie postawić w ramce obok łóżka jak mu tak zależy, a do Lizbony niedaleko. Może Douglasa odwiedzać. Niemniej żaden zawodnik, nawet taki dzik jak Coutinho nie powinien przychodzić, bo się Neymarkowi Brazylii w szatni zachciało. Powinien przyjść, jeżeli takiego gościa potrzebujemy. Znajomość z gwiazdą i Suarezem to dodatkowy plus, ale nic więcej.

0

Coutinho brakuje szybkości. To świetny piłkarz, ale bardziej za Iniestę. Dembele jak najbardziej. Przypomina Neymara stylem.

0

Di Maria, Matuidi, i inne karakaństwa. Tylko czy da się to wszystko ca dobre pieniądze wysprzedawać w tydzień? No nie wiem. Angel 50, Matuidi ok. 30, a reszta? Może Krychowiak?:) Opcja w takim razie jest tylko jedna. Transfer Verratteigo do Barcy już w przyszłym tygodniu :)

0

Kiedy prezydent to powiedział?

0

Dokładnie. A jak chce ZP, to tez jej nie dostanie dopóki są Messi i CR. Może wygrana na Mundialu. Tylko czy trzeba od razu zmieniać klub?

0

Każdy ma jakieś ambicje, ale nie chcę widzieć Lucho czy Pepa na stanowisku trenera tego szejkowatego klubu.

0

222 mln na stół i można zacząć rozmawiać. Nie oddaje się cracka za byle jakie pieniądze.

0

Powiem więcej. Świetne by to było. 4-4-2 z diamentem w pomocy. Trochę niebarcelońskie, ale ściągnelibyśmy 2 główne cele transferowe. Moim zdaniem Coutinho i tak do nas przejdzie, Verratti mało prawdopodobny, chyba że FFP postawi Ahmeda pod ścianą. Griezmann całkowicie nierealny, gość mi bardzo zaimponował swoją lojalnością i myślę, że nagle mu się nie pozmieniało.

1

To są pierdoły jak dla mnie. Z Totków Eriksen będzie dużo lepszy i pewnie tańszy. Duńczyk ma lepszą technikę i bliżej mu do słynnego "DNA".

0

Neymara to on chce, żeby się odgryźć na Barcy za próby sprowadzenia MV i chce mieć wielką gwiazdę w drużynie. Verratti jest możliwy o ile FFP zrobi szejkowi jesień z d*py średniowiecza, typu wykluczenie z LM. Wredy to jest możliwe. Innej opcji nie widzę. Nawet ktoś tu wrzucił komentarzyk, jakoby UEFA miała poinformować szejka, że nie złamie FFP, pod warunkiem, że sprzeda zawodnika za minimum 110 baniek. Jeżeli to prawda, tylko Marco Verratti może kosztować takie pieniądze, czyli Neymar za 112+Verratti i byłoby spoko.

0

Połowa z tego i można rozmawiać. Nie no tak na serio to nie chcę typa, nawet nie chodzi o to, że nie ta pozycja, co Neymar, gość mnie nie przekonuje.

0

Bardzo dobrze powiedziane.

2

W skrócie Marco Verratti fichado !

2


Piosenka o złym Neymarze.

0

Jestem najlepszy :)

0

Naprawdę dobrze to załatwiłeś:)

0

Też prawda, ale chodzi mi o to, że ludzie przekręcają zwłaszcza nazwiska tych 2 panów. Nie rozumiem czemu, w ich nazwiskach nie ma skomplikowanych algorytmów :)

0

Tego jeszcze nie słyszałem :) Albiego, nieźle pojechał.

2

Dopiero teraz wzięło mnie na głęboką refleksję...

Czemu tyle osób pisze "Dinge" zamiast Digne i "Samedo" zamiast Semedo?

14

Jakby Neymar zawinął razem z zarządem twoje profilowe to też byłoby spoko :)
PS. Tak wiem, tryplet i gol z Juve. ale to było 2 lata temu.

0

Pytanko skąd to wyczytałeś? Bo jeżeli chodzi o Verrattiego był tylko news od l'equipe, a o Di Marii też tylko jedno było. 120 baniek+Verratti byłoby spoko. Di Maria nam niepotrzebny. Puszczą Verrattiego tylko jakby FFP zrobiło im porządnego smrodu typu wykluczenie z LM, innej opcji transferu Marco nie widzę.

1

Myślę, że Verratti to gość na zbliżonym poziomie. Tak wiem, nikt nie zastąpi itd, To prawda, ale Verratti jest fantastycznym piłkarzem, myślę, że nawet bardziej utalentowanym od Xaviego. Potrafi zgubić balansem zawodnika niczym Messi, minąć dryblingiem. Xavi był citukę lepszy i za to go najbardziej podziwiam, że u niego wszystko było wypracowane. Nie miał umiejętności dryblingu, nie mijał rywali z wielką łatwością. Jak sam powiedział w jednym z wywiadów "Wszystkie moje osiągnięcia zawdzięczam głowie". Bardzo inteligentny facet na boisku i poza nim. Tak czy inaczej uważam, że Verratti mógłby wejść na ten sam poziom. Z Iniestą się zgodzę- możliwe że tak utalentowanego pomocnika już nie będzie nam dane oglądać. Choć kto wie. Pewnie za czasów Maradony też ludzie tak myśleli, ale wiele lat później pojawił się Ronaldinho, później Messi, później Neymar, a z młodych piłkarzy myślę, że Dembele osiągnie wielkie rzeczy. Oby w naszych barwach.

0

Jakby Barto go przeciętnego Rafinhę za tyle opchnął to wielki szacun, ale wolę, żeby włączyli go do operacji Coutinho.

1

Jak Neymar zostanie sprzedany, to oczekuję, że zapomną natychmiast o wynalazkach z Brazylii i pojadą do Amsterdamu po Sancheza. Jeśli Neymar zostanie, a w budżecie będzie wystarczająco dużo hajsu powinni zrobić dokładnie to samo. Jakieś głupie pomysły. Sprowadzać w 2018 roku 24-latka z Brazylii zamiast w moim odczuciu najlepszego młodego stopera w Europie. Nawet nie muszę oglądać tego Miny, żeby stwierdzić, że transfer Sancheza poza większym kosztem jest dużo lepszą opcją. W dodatku Mina jest wyceniony na transfermarkt na 750 tys. Mała suma. Marlon miał 5 baniek, jak go wypożyczali.

0

"Pizdowa**ść" za przeproszeniem co niektórych to jest jakiś dramat.
Ojeju, Neymar odchodzi, jak odejdzie, to będzie dramat.
Z takim zarządem możemy powalczyć co najwyżej o Puchar Gampera, Barcelona się kończy.
Coś mi się wydaje, że nic nie wygramy, że Neymar odejdzie za 50 baniek, bo Bartek nie umie robić interesów, że i tak nikogo nie kupimy, że Real nam odjedzie bezpowrotnie, że Barcelona umarła, że nie zdążę dobiec do kibla i coś mi się wydaje, że jest kałowo, nic nas dobrego w tym życiu nie czeka i idę się rzucić z mostu.
Ileż można siać takiego fermentu. Odejdzie trudno, świat się nie skończy, za hajs z niego kupimy dwóch dobrych zawodników. Nie odejdzie spoko, zostaje świetny zawodnik. To szukanie we wszystkim największych negatywów. Jak odejdzie to dramat, dramat, maskaracja i dramat, a zarząd jest tak fatalny, że co najwyżej kupią Siemaszkę. Jak zostanie to jeszcze większy dramat, no bo właściwie go tu nie chcemy, gwiazdorka, karakana. Pragnę przypomieć, że zaledwie 2 lata temu chłopaki zgarnęli tryplet z Rakiticiem w podstawowym składzie(tak wiem, tamten sezon miał dobry, ale to nigdy nie był gość na Barcelonę), Suarezem, który przez pierwszą część sezonu nie mógł trafić na pustą bramkę, niskim Mascherano w obronie(jakoś z rożnych dużo bramek nie wpadło do naszej bramki) i ławką, która poza Pedro i Xavim nie miała nic ciekawego do zaoferowania. Czy Neymar odejdzie czy nie to nadal będzie Barcelona i w jakim by składzie nie grała oglądanie jej to przyjemność. Powiem jak Ferdek Kiepski- "Nie bójcie żaby".

0

Występował też na lewej. Jest obunożny.

6

Nie wiadomo o co dokładnie chodziło, prawdopodobnie Semedo ostro zaatakował gwiazdę. Neymar dostał wścieklizny macicy, zaczął do niego podskakiwać, Busquets go odciągnął. Zdjął treningową koszulkę, wypierdzielił do szatni i tyle go widzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?