Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest takie hopsiup. Trzeba ustalić priorytety. Verratti to jedyna "6", która na 100% jest odpowiednia. Być może Roberto też dobrze sobie poradzi na tej pozycji. Nie jestem pewien czy np. Seri to dobry pomysł, Thiago wydaje się nie do wyciągnięcia, a reszta zawodników to nie za bardzo ta pozycja. W takim układzie chyba lepiej byłoby postawić na Roberto i dokupić dobrego pomocnika, ale nie "6". Ze wszystkich pomocników nierozgrywających najlepszy jest Coutinho, więc myślę, że to dobra opcja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Blokuje, bo nie wiadomo ile hajsu będą mogli wydać. Zaczynają np. rozmowy z Dybalą, ponad 100 baniek, wszystko dogadane, a tu kał, bo Żunior jednak zostaje.
0
Różnica jest taka, że teraz Bartuś ma nóż na gardlei będzie chciał kogoś porządnego ściągnąć, zresztą ciężko byłoby pomieścić w sumie 3 kolesi więcej. Może Verma zostanie. Mogą się te wszystkie Rakiticie i Ardy nawet na trybunach nie pomieścić. Jak Neymar pójdzie, to na pewno Coutinho i pewnie Dybalę ściągną, Di Marię sobie odpuszczą(mam nadzieję), a starania o Paulinho są tak niezrozumiałe, że to pewnie ma powiązanie z Neymarem. Jak gwiazda pójdzie, to Paulinho też zniknie, tyle, że z gazet.
Z jednej strony strasznie ciężko teraz o kogoś fajnego, ale z drugiej ciężko będzie takiej Borussii i samemu zawodnikowi odrzucić wielomilionową ofertę Barcy. Szykuje się bardzo ciekawy okres. Nadal mam nadzieję na ostrą reakcję ze strony FFP, która w połączeniu ze zdeterminowaniem Ahmeda da wynik w postaci ofert rzędu 120-140 mln +Marco Verratti. Do tego Coutinho i jakiś napastnik. Finansowo jest to jak najbardziej możliwe. Mało prawdopodobne, ale możliwe.
0
Z nazywaniem ciebie tym prowokatorem się zgodzę, bo akurat prowokujesz nieźle, ale z Neymarem bardzo ładnie napisane. Niby MSNy, trio fajne, w Barcelonie czuję się dobrze i gitara, a jak zwęszył większy hajs i imprezki z Alvesem, to jakoś mu się odwidziało.
0
Z kimś z dwójki Gomes/Rakitić i tak się pożegnamy, jak nie teraz to te wszystkie wynalazki nie pomieszczą się na trybunach i odejdą/odejdzie za rok. Co do Iniesty to nie. Denis to piłkarz o podobnym profilu i na prawej pomocy ginie jak Ronaldo w dryblingu.
0
Co tak ludzi ostatnio wzięło z "przeczuciami i wrażeniami". "Coś mi się wydaję, że..." np. Neymar z PSG odejdzie do Realu albo kupimy kogoś pokroju Dawidowicza, Limę i (tutaj dowolny piłkarz, który jest stary, słaby i bez techniki). Zawsze te wrażenia i przeczucia mają negatywny wydźwięk. Ja rozumiem, że wciąż jest wiele niewiadomych, a zarządem kieruje Bartek, ale skąd te dziwne pomysły?
0
Problem w tym, że nic nie wiadomo. Bartki i Tebasy ogłaszają na prawo i lewo, że zaskarżą szejka za łamanie FFP. Już raz złamali, teraz mogą być wykluczeni z LM. To by też tłumaczyło, to, że się tak wszystko wolno rozwija. Być może teraz w Paryżu panuje burza mózgów i rozkminianie co się najbardziej opłaca. Średnio chce mi się oglądać Neymara w klubie po tym co zrobił, ale jakościowo drużyna na tym straci. "Pc cichu" liczę, że w obawie przed banami szejk zaproponuje w rozliczeniu Verrattiego. Wilk syty i owca cała.
Wracając do pytania i podsumowując, jak na razie kał wiemy. Sam hajs może doprowadzić do banów i innych karakanów. Natomiast nie sądzę, żeby oprócz Verrattiego Bartek(nawet on) da sobie kogoś wcisnąć.
10
Verrattiego
18
Oczywiście, że 1.
0
To już sprawa szejka, zeby sobie to ogarnąć. Najlepiej by było jakby Neymar razem ze sobą zawinął Rakiticia :) Tak na serio to myślę, że zdesperowanie Ahmeda w połączeniu ze smrodem od FFP(mogą ich wykluczyć z LM) może spowodować, że puści Marka w rozliczeniu.
0
"Marzyć można", ale pod względem czysto finansowym jest to jak najbardziej do pogodzenia. Zakładam, że klub ma już na Coutinho hajs w budżecie albo skończy go kompletować sprzedając Rafinhę. 120+Marco Verratti i za ten hajs kupujemy zastępstwo za Neymara. Tylko nie wiem ilu trzeba by było sprzedać Turanów i Munirów, żeby to wszystko pomieścić.
0
Podzielam twoje zdanie. Bartek nie da sobie wcisnąć żadnego Di Marii czy innego Matuidiego. Tylko Verratti. Te wieści od Sportu kłócą się z najnowszymi doniesieniami. Tebasy i inne Bartki na prawo i lewo krzyczą o tym FFP. Po prostu nie wierzę, że transfer będzie fichado we wtorek czy środę i tyle. Jeszcze będziemy musieli poczekać. Dla mnie najważniejsza jest jakość piłkarska i szacunek dla klubu. Liczę, że szejk w końcu się zreflektuje i zaproponuje w rozliczeniu następcę Xaviego+hajs za który kupimy jakiegoś karakana do ataku. W ten sposób zamienilibyśmy jednego wybitnego, lecz pazernego gracza, na dwóch bardzo dobrych(chociaż dla mnie Verratti jest wybitny) i do tego mających poukładane w głowie.
5
Nie. Tylko Verratti. "Po co na promocji, skoro tego nie potrzebujemy".
0
Dobra, bardzo chętnie.
1
Najjlepszy barceloński kanał kompilacyjny paleszhurts wrzucił wczoraj półgodzinny filmik z Coutinho. Ma chłopak "to coś".
0
Czy to nie jest koleś, który odszedł przez bana?
5
Przede wszystkim brakuje mu szybkości skrzydłowego. Za Iniestę jest świetny.
0
Dawać mi tu Filipka:)
0
Jak dla mnie to once de gala na ten moment. Ernesto powiedział, że testuje Roberto na różnych pozycjach, poza tym ten wspomniany uraz.
0
Once de gala. W pojedynku drewna jak na razie remis. Rakitić vs Bale. Zobaczymy co będzue dalej.
0
Na to po tym co odwala Neymar nawet bym się nie zastanawiał.
0
A no chyba że tak. W każdym razie nie chcę go u nas.
0
Powiem tak. W tej taktyce 4-4-2 wydaje się fajnie pasować jako partner dla Suareza, ale w ogóle ten transfer jak już to tylko dodatek do np. Coutinho. Za Neymara to żadne zastępstwo. Skrzydłowy z niego jak ze mnie baletnica.
4
Zaraz jak? Równowartość klauzuli +Di Maria brzmi co najmniej dziwnie, ale powiem tak. No i co z tego, że na promocji jak ja tego nie potrzebuję. Zresztą znając Pereza ma w kontrakcie klauzulę antyBarca.
0
Moim zdaniem to jest na wyrost. Di Maria, Messi, Suarez, Paco, Deulofeu ktoś za Neymara, a jest jeszcze Arda i Rafinha. Tożto na trybunach miejsca nie wystarczy na tych wszystkich kolesi. A pomoc? Coutinho, Iniesta, Denis, Roberto, Gomes, Rakitić, Busquets, Paulinho. Jak dla mnie za dużo. A jeszcze są kolesie jak Alena czy Samper. Już nawet nie chce mi się rozkminiać czy to się zmieści w liczbie 25 zawodników, o paszportach też chyba nie pomyśleli. Żaden Di Maria. "No i co z tego, że na promocji jak ja tego nie potrzebuję?". Tylko Marek, ewentualnie Marquinios. I tyle. Jak Ahmed chce mieć Żuniora niech wykłada 222 mln albo przywiezie Marka ze sobą.
0
Składzik świetny, ale ustawiłbym to 4-4-2 z diamentem w pomocy. Boczni Verratti i Coutinho, Messi jak za dawnych czasów fałszywa dziewiątka, a Luis z Paolem czy tam Paulo na napadzie. Szkoda, że to mało możliwe, bo to skład marzeń... Zawodnicy świetnie pasujący do Barcy i tacy, których darzę dużą sympatią jak Dybala. Transfer MV uważam za realny o ile FFP miałoby narobić porządnego smrodu. Coutinho dla mnie już jest Blaugrana. Jak Neymarek odejdzie to na pewno go sprowadzą. Jeśli jednak nie, to jest to najlepsza opcja do pomocy. Dodatkowo jest ponoć człowiekiem łagodnego charakteru. Może byłby łącznikiem między Jr a resztą szatni i ogarnąłby swojego nadętego kolegę. Po takim smrodzie jaki zrobił wskazany byłby ktoś spoza szatni, żeby "odświeżyć" atmosferę. Co do Dybali- piłkarsko nie jestem do niego przekonany, ale jakoś go lubię. Chciałbym go zobaczyć w naszej koszulce.
0
Na logikę to fejk. Takie fotki to już przy oficjalce powinny być.
0
I nie potrafi skrytykować klubu, któremu nie kibicuje. Od roku rzyga tęczą na madrycki Real, a ten "dystans" jest dobrą cechą, ale wiele razy go przekroczył.
0
Po newsie jakoby jeszcze tylko 2 Brazylijczyków(nie licząć Coutinho!) miało przekonać gwiazdorka do pozostania, każde info podpisane "Sport" biorę z wielkim przymróżeniem oka.