0

Ja piernicze. Vermalen. Mogę umierać.

0

Gomes to pół bidy. Najśmieszniejsze jest to, że młody zjada Rakiticia. Jeszcze nie gra na nominalnej pozycji. To lewonożny Iniesta, ustawienie go z lewej strony niweluje jego wejście do środka i akcje ofensywne.

0

Podobno dobrze zabezpiecza tyły. A i jeszcze strzelił gola Juve i Realowi.

0

Zabezpiecza tyły. Gość jest niesamowity. Wszyscy szkalują pomoc, ale jak się krytykuje głównego "architekta" to zaraz wyskakują z wspomnianym trypletem. Czyli pomoc jednak jest spoko? I tak w kółko.

2

Trochę? Szkoda w ch*j za przeproszeniem :)

0

Z jakiej racji? Prezydent go przekonał :)

0

No co podał tylko info. A że zaprzecza ono prezydentowi Pique, to już sprawa parisiena, że bajki opowiada.

0

Tutaj jest inaczej. Cilessen, Alba, Umtiti, Busquets, Semedo, MSN. Ośmiu na ten moment najlepszych zawodników. Jakby podliczyć Rakiticia to 9(nie podliczyłem go bo nie sądzę, że zasługuje na pierwszy skład). Szkoda tylko Maskerano. Ten Lukaku jest 2 razy większy :)

0

Te składy moim zdaniem są bardzo sensowne. Duża część podstawowej jedenastki, do tego sprawdzenie formy Mascherano, Aleni i Rakiticia.

1

Dobry przychlast :)

0

Jakis koleś ze strony Man Utd na zapowiedzi pod postem o meczu Barcy z Manchesterm napisał "2 najwspanialsze kluby w historii". Ciężko się nie zgodzić. Mam do nich duży sentyment. Jedynie osoby Mourinho i CR robią małą ryskę. Jakby Guardiola wybrał prawilną część Manchesteru to byłoby świetnie.

0

Barca, Juve i United o niego zabiegały. Kto jak kto, ale u nas płacą dobrze. Nie wiem jak w dwóch pozostałych, ale wszędzie, a już na pewno u nas i Juve jest wyższy poziom sportowy. Nie rozumiem kolesia. Jak PSG znowu nic nie wygra będzie płakał jak Verratti. Sytuacja z Markiem jest kałowa dla wszystkich. Dla nas, bo nie trafił do nas następca Xaviego, dla niego, bo chciałby zmienić zespół, nawet dla szejka. Woli smutnego Verrattiego, niż zadowolonego kogoś tam, ale najchętniej zobaczyłby zadowolnego Verrattiego.

0

Zgadzam się. Zarówno Samper, jak i Denis mają duży talent. Pierwszego lepiej zostawić. Jest dużo pomocników, ale lepiej, niż on grał w zastępstwie Busquetsa, a nie Gomes. Denis też prawda. Ma duży polot, liczę, żę pokaże pełnię możliwości. W meczu z Juve(tak wiem, mecz sparingowy) jakby inny zawodnik. Wyjście spod pressingu, szybkość, koleś śmigał aż miło. W meczach z sezonu jakoś dziwnie dziugał nad piłką i w ogóle nie miał pewności siebie.
Podstawowa pomoc Busquets-Roberto-Coutinho
Rezerwowa pomoc Samper-Rakitić/Gomes-Iniesta
Jak Arda zobaczy, że dla niego miejsca nawet na ławce nie ma to może w końcu odejdzie. Roberto na pewno schowa do kieszeni Rakiticia. Ma szybkość, technikę i drybling. To cechy, które u Chorwata wyjątkowo kuleją. Wszyscy tak piszą, że Rakitić robi dużą pracę na boisku, jest inteligentny taktycznie i zapierdziela aż miło. Być może, ale w takim razie co powiedzieć o kolesiu, który gra na każdej pozycji(na pewno ma jeszcze większą inteligencję taktyczną) i zapierdziela jeszcze bardziej(w klasyku np. jako jedyny przebiegł ponad 12 km). Co do Gomesa i Rakiticia to zobaczymy. Odejście co najmniej jednego jest więcej niż pewne za rok. Jak Gomes się obudzi to wywalą Rakiticia. Trzeba też pamiętać o Aleni. Mogą nawet polecieć obaj, jak Raiola coś podziałą z szejkiem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Rafinhi, ale jego odejście moim zdaniem jest przesądzone. Pytanie tylko za ile.

0

Już poprawione :)

0

Wszyscy o Neymarze, Verrattim, Coutinho, a ja poruszę temat Marquinhosa. Pieniądze szejka czynią z piłkarzy ameby umysłowe. Gość przedłużył kontrakt do 2022 roku... Raz mówił, że nie wie czy zostanie, bo może będzie potrzebował "nowego wyzwania", potem namawiał Marka Verrattiego, żeby odpuścił sobie Barcę. PSG znowu się skompromituje, a jak nie to dojdą maksymalnie do ćwierćfinału w LM, gość zobaczy "Kurde Maszczerano z tej Barcelony odchodzi, może bym poszedł za niego". a tu dupa za przeproszeniem. Poprzedni kontrakt miał do 2019 roku i spokojnie dałoby się go klepnąć.

W sumie to nie chciałbym go. Piłkarzem jest świetnym, ale mógłby doprowadzić do niepotrzebnych ścięć w drużynie. Nie wiadomo czy on czy Umtiti i zrobiłoby się nieciekawie. Wolę Sancheza z Ajaxu. Swoją drogą skoro zarząd stać na dziadka z Chin za 30 baniek, to niech do tych 9 za nołnejma Minę z ligi brazylijskiej dołożą 20 i sprowadzą najlepszego stopera młodego pokolenia w Europie. Świetna technika, siła fizyczna, wyprowadzanie piłki też bardzo dobre. Prawonożny Umtiti.

0

W hierarchii źródeł wiarygodnych jest w najwyższym slocie 2 półeczeki pod Romero. Chociaż ostatnio coś pogarszył loty, jeśli chodzi o Barcę. Jak to mówią pożyjemy, zobaczymy.

0

Różnica jest taka, że Bellerin ma za sobą słaby sezon i nie chcieli dla niego rozbijać banku, dali sobie spokój i tyle. Na Coutinho myślę, że są w stanie wydać bardzo duże pieniądze. Świetne zastępstwo dla Iniesty, niezłe jakby Żunior odszedł(choć nie sądzę), a dodatkowo kumpel Neymara, który ma go na 100% przekonać, żeby został. W międzyczasie wotum nieufności się rozdupcy. Brazylijczyk będzie asem w rękawie Bartka. Jedynym problemem jest duża liczba pomocniko-skrzydłowych. Neymar, Coutinho, Iniesta, Denis, Arda. Bez ostatniego jeszcze się jakoś pomieszczą. Może Coutinho skłoni Ardę do opuszczenia klubu. Przecież dla niego na trybunach ciężko będzie znaleźć miejsce.
A tak z innej beczki po co oni odnawiali kontrakt z Rakiticiem? Przecież to było zwyczajnie głupie. Jestem więcej niż pewien, że Roberto wciągnie jego miejsce w podstawie i jeszcze mlaśnie z zadowolenia. Do tego Gomes("może w końcu odpali") i Alena. Jeśli którykolwiek z nich będzie spełniał oczekiwania Rakitić będzie 3 w hierarchii półprawych pomocników. Musi odejść za rok on albo Gomes, ale obstawiałbym, że Rakiticia będą chcieli wywalić(jak Gomes odpali to na pewno do wywalą albo będą próbowali, a jak nie to też go będą chcieli wywalić, żeby zrobił miejsce innym, pewnie młodszym i zdolniejszym. Może Raiola coś podziała w sprawie Verrattiego, może Alena, może jeszcze ktoś inny). Oby okazał odrobinę sportowej ambicji i sobie poszedł, a nie jak Arda. 3 kontuzje mięśniowe w drugiej części sezonu(to są podobno te, które się dostaje przez złą dietę). Siedzi taki koleś chwali się, że ma 3 lata kontraktu i ani myśli o odejściu, a klub mu płaci.

0

Żarobuch Palibrody:) Karta średnia, ale art jest wybitny. Śmieszkowaliśmy z niego z ziomkami przez miesiąc :D

18

Ależ chciałbym u nas tego Davinsona. Gość jest genialny. Nie chciałbym, żeby nie przyszedł do nas przez hajs. Jest 2 lata młodszy, ograny w Europie i 2 półki wyżej od Miny.

0

Na transfermarkt niedawno figurował w zespole Barcy B. Wczoraj zerwał kontrakt, dzisiaj już jest w Sevilli. Dobrze, że nie w Realu.

0

Dziękuję bardzo :)

1

Pytanie do graczy Hearthstone.
Na czym polega mechanika lifesteal?

0

Na pewno Rafinha, na pewno Arda, a reszta no cóż. Niech pokarzą, że im zależy. Gomes/Rakitić i tak odejdzie jak nie teraz to za rok. Gomes na pewno jak będzie grał jak w tym sezonie to odejdzie. Rakitić jak będzie dalej tak grał beznadziejnie to z całym szacunkiem, ale Alena go wywali ze składu. Będzie ciekawie. Tak to widzę. Odejście Gomesa zależy od niego samego. Jak Gomesy i Alenie wypalą to wtedy odejdzie Rakitić.

0

Najbardziej przelansowany piłkarz jakiego znam. Fajniejszy, młodszy, argentyński CR7. Drybling niezły, ale jest wielu lepszych, technicznie dobry, ale też jest wielu lepszych i w całej reszcie można tak samo powiedzieć. I tak samo jak CR. Bramkę to on strzelić potrafi, strzał z wolnego też na bardzo dobrym poziomie, ale to wszystko. W Barcy chciałbym go tylko z sympatii i jak już to za Suareza. Brakuje mu szybkości i dryblingu na najwyższym poziomie i na skrzydłowego się nie nadaje. Taki chłopaczek jeszcze choć chłop ma już 24 lata, ale nie ma siły fizycznej. Czasem mam wrażenie, że po zderzeniu z np. Suarezem wylądowałby na ostrym dyżurze.

0

Niby statystki nie grają, ale bez mrugnięcia okiem można podać najlepszego i najgorszego zawodnika z tej czwórki. Najlepszy ma najlepsze statystyki, a najgorszy najgorsze. Statystki nie grają to można powiedzieć jak ktoś patrzy tylko na bramki i asysty, ale szczegółowe statystyki takie jak te dają sporo informacji o piłkarzu.

1

Ten Coutinho jeśli przyjdzie to taki transfer wielowymiarowy. Uważam, że bliżej mu do Iniesty, niż Neymara i dobrze poradzi sobie na pozycji nr 8. Ma to słynne DNA Barcy. Świetny technicznie, mobilny i błyskotliwy. Może przekonać ostatecznie rozkapryszonego Żuniora do pozostania. Jeśli jednak Żunior odejdzie, w co nie wierzę, Coutinho może go zastąpić na skrzydle. Mamy zastępstwo za Iniestę, przekonajkę dla Neymara i jednocześnie jego zastępstwo. Martwi jedynie to, że nadal nie ma nikogo za Xaviego. Jest Roberto, ale nie wiemy, jak sobie poradzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To są wynalazki. Młodzi albo bez doświadczenia na najwyższym poziomie,anam porzebny jest crack na tu i teraz.

0

Sprawa z Coutinho jest trochę poważniejsza. Romero podał, że pozostaje ustalić kwestię ceny, także myślę, że nasi mistrzowie transferów w końcu klepną Filipka. Swoją drogą trochę przykro, że z 3 podstawowych celów transferowych nic nie wyszło.
Bellerin-Semedo wydaje się dobrą alternatywą i jest w porządku.
Dembele-myślę, że i tak w końcu do nas przyjdzie, bardzo ciężko byłoby ściągnąć 2 cracków w jednym okienku.
Verratti-tu żal mi dupę ściska. Uwielbiam gościa. Coutinho też kozaczek, ale wolałbym Marka.

0

Nie do końca. Kompilacje z Raikticiem potwierdzają, że jest ociężały i nie ma techniki. Kompilacje z Verrattim potwierdzają, że jest świetnym rozgrywjaącym. Wiadomo, że takie kompilacje nie powiedzą ci wystarczająco dużo, ale nie zgadzam się z opiniami typu"Nawet Douglas dobrze wygląda na kompilacjach".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?