0

W jego wieku to Isco był w podobnym miejscu. Wielki hiszpański talent.
Ja się zgadzam z kolegami wyżej. Asensio jest bardzo dobry, ale nie genialny. Nie ma zadatków na piłkarza pokroju Isco chociażby. Znalazłoby się kilku lepszych w podobnym wieku.

0

http://www.fangol.pl/view/230641/manchester-straci-swoj?barc
Może coś w tym być. Koleś po jednym z meczów Barcy napisał "Oglądanie Iniesty zawsze jest przyjemnością". Przewaliłem dużo filmików i moim zdaniem obok Maxima Lopeza to jest najlepiej zapowiadający się pomocnik.

0

No nieźle chłopak podań nabił. W ogóle jaka to jest pozycja w pomocy? 6 czy 8?

5

Jak ja żałuję, że Suarez gra dziadowo. To był dopiero kot.

1

Żenujące zachowanie. Rakitić go lekko tknął, a ten się przewraca, jakby go ogniem przypalali.

0

No dokładnie. Paulinho mnie miło zaskoczył, ale jak już wcześniej wspomniałem, w Barcelonie jest miejsce może dla jednego gracza tego typu. Nadal uważam, że kupno Seriego byłoby lepszym wyborem.

0

Ale szybciutko Miał wrócić dopiero za miesiąc :)

0

Ja myślę, że skończy się jak z Sevillą w zeszłym sezonie. Bardzo dobra gra, ale w końcu przyjdzie kryzys, jak w każdym zespole. Do tego Valencia ma bardzo młodą ekipę, więc jakiś spadek formy jest tym bardziej możliwy. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale nie wydaje mi się, żeby skończyło się jak z Atletico 4 sezony temu.

0

I jak tacy pojawiają się raz na 100 lat, to należy w ogóle zrezygnować z zawodników o ich profilu i ściągać zawodników w typie Rakiticia? To nie ma sensu. Oczywiście, drugiego Xaviego i Iniesty nie będzie, ale skoro oni byli najlepsi, to należy ściągać zawodników o podobnym profilu. Technicznych, kreatywnych, z dobrą organizacją gry, błyskotliwych. Chyba nikt nie powie, że to są najlepsze cechy ww. 2 panów. Taki koleś jak Paulinho też jest przydatny, jak najbardziej, ale do rotacji, żeby wejść na podmęczonego rywala, strzelić ze stałego fragmentu, "wybiegać mecz". W tej chwili mamy w pomocy 3 "niebarcelońskich" graczy, moim zdaniem o 2 za dużo.
I najważniejsza kwestia. Drugi Xavi to nie to samo, co zawodnik o profilu Xaviego. O to właśnie chodzi, żeby nie szukać "drugich Xavich", bo jak słusznie zauważyłeś nie będzie drugiego identycznego zawodnika, ale zawodników o profilu Xaviego, bo ten profil najlepiej pasuje do Barcy. I tutaj już znaleźliby się zawodnicy spełniający kryteria. Chociażby Verratti(nierealny transfer) albo całkiem możliwy Seri.

2

Ta linia pomocy jest z jakiegoś horroru. Rakitić i Paulinho to idealne przeciwieństwa barcelońskiego pomocnika. Nic nie mam do Paulinho, do Rakiticia mam bardzo dużo, ale obu panów od barcelońskiego stylu dzielą lata świetlne.

0

Przyjrzałem się temu Arthurowi, o którym wczoraj pisałeś i na filmikach wygląda naprawdę świetnie. Ma bardzo dobrą technikę, szybką nogę, kreatywność. Wiadomo, że liga brazylijska, ale inni zawodnicy z tej ligi na mnie takiego wrażenia nie zrobili.

0

Jak już mówimy o hajsie to myślę, że powinien się znaleźć.

Griezmann-100

Coutinho-załóżmy 130

2 stoperów-ok.60

Łącznie mamy 290.

30 powinno zostać z tego okienka według transfermarkt. Klub na każde okienko ma ustalony budżet i nigdy nie wiadomo ile to dokładnie jest, ale mówiło się kwocie 60 baniek, która w ogóle nie została wykorzystana. Razem z kwotą z następnego i hajsami z Neymara wychodzi 150. Brakuje 140. Zawodnicy do sprzedania: Rakitić, Gomes, Rafinha, Paco. 100 baniek za tę czwórkę to i tak za mało, ale wiadomo... Brakuje 40 baniek. Na wypożyczeniach są jeszcze Munir, Samper.

Tak by to wychodziło. Troszkę brakuję, trochę uprościłem, bo nie do końca wiadomo kwoty potencjalnych zakupów i sprzedaży i czy ten hajs z poprzedniego okienka przechodzi czy nie, ale mniej więcej widać, że hajsu powinno wystarczyć.
Lepiej sypnąć hajsem raz, a dobrze i mieć cracka w zespole, niż męczyć się ze szrotem.

1

Stoperów już sobie ulubionych upatrzyłem. Z młodych zawodników De Light, a z bardziej doświadczonych Inigo i Manolas. De Vrij i Gimenez to dobrzy zawodnicy, ale ci "moi" lepiej pasują do Barcy. Zresztą zamienić ławkę w Atletico na ławkę w Barcelonie? Nie widzę tego. Herrera też grzeje ławę w United. Goretzki nie chcę nawet jakby bam dopłacali. Uuż mam dosyć niszczenia Barcelony niepasującymi do niej zawodnikami. Z "drwalu" wystarczy Paulinho.

0

Z tych wszystkich zawodników, jedynymi, których chciałbym w Barcelonie, to Sanchez i młody Ozil.

5

W 100% zgadzam się z Granto. Dembele był o wiele lepszym wyborem, teraz ma kontuzję, więc pojawiają się propsy dla Mbappe. Może powiem tak. Dembele stylem najbardziej przypomina Neymara, a Mbappe Henry'ego. Chyba nie muszę dodawać, który z dwójki byłych graczy bardziej pasował do Barcy. Trzeba było zastąpić Neymara zawodnikiem o podobnym profilu i moim zdaniem dokonano najlepszego wyboru.

0

I to się szanuje.

1

Sprawdziłem tego kolesia, co polecałeś, Frankie de Jong. Rzeczywiście ciekawy zawodnik, Carlos Soler z Valencii bardzo mi się spodobał. Z przykrością przyznaję, że Ceballos z Realu to bardzo duży talent.


Bardzo dobre filmy wrzucił ostatnio kanał World of Football. Podrzucam Francję z najlepszym według mnie Maximem Lopezem. Z innych krajów też są.

0

Widzę, że typek na pozycję nr 8(chyba, choć są wślizgi i odbiory, więc cieżko stwierdzić bez oglądania go). Grzebałem ostatnio dużo po młodych piłkarzach w kontekście zastąpienia Iniesty i nie tylko. Pomijając Coutinho, przed grzebaniem upatrzyłem sobie Angela Gomesa i Maxima Lopeza. Po przewaleniu różnych filmików, transfermarktów i innych, moimi faworytami są Angel Gomes i Maxime Lopez :D

9

Bez tego geniusza świat byłby bardziej ponury.

0

Nie znam kolesia, ale na logikę w przypadku takich anonimowych zawodników musi coś być na rzeczy. Piłkarz szerzej nie znany, więc nie ma sensu wymyślać ploteczek o nim, bo takowe nie przyciągną dużej liczby odbiorców. No chyba, że dla Sportów i MD kłamanie to chleb powszedni i nawet w przypadku takich zawodników sobie śmieszkują.

0

No co ty nie powiesz :D

1

Zagraj to jeszcze raz?

0

Trochę się zgadzam, trochę nie.
1.Iniesta moim zdaniem rozgrywa świetny sezon i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
2.Jakieś dziwne bronienie Rakiticia. Usposobiony ofensywnie, dobre wejście w pole karne. Ja jakoś tego nie widzę. To są dobre cechy Paulinho, który dobre wejście w pole karne i łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowychma nieporównywalnie lepsze. Barcelona ogranicza Rakiticia? Nie powiedziałbym. Wiem jedno. Rakitić nie gra na odpowiednim poziomie i powinien odejść. To zawodnik ma się dopasować do zespołu, a nie zespół do zawodnika.
3.Też uważam, że Gomes ma duży potencjał, ale to już za długo trwa. W Barcelonie zawodnik ma mieć jasno określone umiejętności. Na skrzydło trzeba skrzydłowego, a do pomocy kreatywnych pomocników, a nie gościa, który gra na 5 pozycjach i na żadnej nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Do tego ma problemy z psychiką. To samo tyczy się Rafinhi. Wolę zawodników o jasno określonym barcelońskim profilu, a nie gości od wszystkiego. Porzekadło "Kto jest od wszystkiego, ten jest do niczego". Zdaje się w ich przypadku sprawdzać.

3

Nie chcę Goretzki. Nie ten profil. Wolę Seriego, taki zawodnik jest potrzebny.

1

W pierwszej połowie tak. Potem jak zszedł Roberto i zmieniła się formacja, Denis wyparował. W ogóle nie pokazywał się do gry, tylko stał gdzieś przy linii bicznej. Brak Iniesty w drugiej połowie był bardzo widoczny.

0

Chodzi mi tu bardziej o pierwszy skład jaki wyszedł na Olimpiakos. O tych zawodnikach się mało słyszy. W piłce młodzieżowej nie siedzę, ale coś tam wiem(na pewno dużo mniej od ciebie :), ale jednak. Z tych tutaj to znałem sylwetki Collado, Puiga i Pereza. Obił mi się o uszy Delgado. O reszcie nie słyszałem. Zawodnicy przez ciebie podani to 17-latkowie, a mój komentarz tyczył się troszkę starszych zawodników.

4

Kolego coś tu nie pasuje. Przecież Valverde dobrze idzie, tylko chodzi tu o styl, który bardzo odbiega od należytego.

1

Pośmiałbym się, ale skoro prosisz.

0

No nie wiem...

1

Wszystko w dzisiejszym meczu było irytujące.
Wynik, gra i filharmonia na trybunach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?