Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To jest tak żenujący komentarz, że nie ma na niego dobrej odpowiedzi. Czu udajesz czy nie, nie pozdrawiam.
4
On nie jest przemęczony, tylko po prostu słaby.
2
#słabe(bez spiny)
1
Semedo według mnie dobrze grał. Valverde za to nie miał racji z Rakiticiem na ŚP. Dzisiaj znowu niewidoczny, czasem niechlujny w ataku pozycyjnym. Myślę, że Roberto(jak wróci) będzie o wiele lepszym wyborem na tej pozycji.
0
Sędzia myli się na niekorzyść Realu? Nie zauważyłem :D
3
No i koniec. Nie patrzyłem na komentarze w drugiej połowie, ale strzelam, że połowa szkaluje sędziego, a druga połowa szkaluje Deulofeu. Idę się przekonać czy mam rację :D
6
Pierwsza połowa fantastyczna. Duża dynamika gry, wysoki pressing i zepchnięcie rywala do głębokiej defensywy. Taką Barcelonę chciałbym oglądać. Paulinho jak dla mnie najlepszy na murawie. Szkoda, że nie ma Roberto, przydałby się dzisiaj(w miejsce Rakiticia). No i Umtiti znowu pokazał wielką klasę.
2
Pewien mądry człowiek z La Rambli pogrzebał kiedyś w słowniku i ponoć obie są prawidłowe.
3
Jak to kiedyś powiedział Wojtek z Historii bez cenzury król Stanisław August "Ciota" Poniatowski.
2
O to to.
Jeszcze nie widziałem zawodnika, który byłby uważany za dobrego, bo zagrał świetny mecz... 2 lata temu. Nawet niektórzy mówią, że Messi jest w słabszej formie, bo nie strzela ostatnio goli, ale jak Ivan walnął jednego 3 sezony temu to sztos.
0
"Również zagra super"?
Przecież on nigdy nie gra super. Gra co najwyżej poprawnie, Barcelona zasługuje na lepszego pomocnika. W ogóle twój komentarz jest przeciwieństwem faktycznego stanu rzeczy.
Lepiej od Iniesty-gorzej od Iniesty.
Niezbędny-zbędny
Również zagra super-również zagra... poprawnie
0
W zeszłym sezonie Umtiti grał kilka razy w duecie z lewonożnym Rudym i nie wyglądało to tak źle.
3
Skomplikowany profil, ale bardzo dobry zawodnik. Ma technikę, drybling, podanie i świetne wykończenie. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w barwach Barcy.
0
Szkoda, bo ciężko patrzeć na jego nieudolność.
17
W jednym się z nim zgadzam. Mi też odpowiada, że jest w Realu :D
1
La Rambla cały dzień odpowiadała na twoje pytanie :D
0
Niezły żart.
Ozil to zawodnik o ogromnym talencie, w wieku Denisa był o wiele lepszym piłkarzem. Tymczasem Denis już u drugiego trenera nie może się przebić. Chciałbym, żeby odniósł sukces w Barcy, ale z każdym kolejnym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że to niestety nie ten poziom i nigdy nie będzie.
7
Ja też jestem za Vermą, ale Diń to nie taki głupi pomysł. Jest twardy w obronie i dobrze wyprowadza piłkę. Myślę, że spokojnie by sobie poradził. No i nie galopuj tak kolego ze "wzrostem psa siedzącego". Jest wzrostu Puyola, któremu stosunkowo niski wzrost w niczym nie przeszkadzał.
0
Główną czyli rozszerzoną? :)
Jeśli tak, to z matmy, angielskiego i fizyki. Jeszcze się waham między fizyką i geografią, ale próbną napiszę z fizyki.
0
Dobry, o podstawę nię nie boję, gorzej z rozszerzeniem :)
0
Tak na serio to przez kilka dni już się niczego nie nauczę. Na angielskim czy matmie liczą się umiejętności. Przedmioty, na które przygotowuję się poprzez robienie testów i zadań, ale nie ma określonego zakresu, nie powtórzę nic konkretnego. Tak samo czytanie na polskim. Może sobie troszkę poprzypominam lektury i tyle :)
7
Nie :D.
5
A ja dzisiaj przeczytałem na fioletowej, że szanse na mistrza, koleś ocenia 50/50, bo jak to nazwał "Barka" grała do tej pory z samymi ogórkami :D
1
Ta strata jest już na tyle duża, że mogą stracić ambicję, ale nie można ich skreślać. Jak nauczyły poprzednie lata, wystarczą 2-3 kolejki i sytuacja gwałtownie się zmienia, także na ten moment nic bym nie przesądzał.
0
Bartek22:Radzę wstawiać aktualniejsze wypowiedzi.
0
Bardziej by tu pasowało znalezione na La Rambli.
Swego czasu był to najczęściej wrzucany komentarz. Jak Neymar odchodził, to ta anegdotka była na La Rambli kilka razy dziennie :D
3
Myślę, że obaj dobrze wpasowaliby się do Barcy, ale wolę Coutinho. Jego styl gry to uosobienie "DNA Barcy".
1
Wiadomo, że większości wymienionych nie oglądałem, ale spróbuję na podstawie statystyk/znaczenia na przestrzeni lat. Pominę Maradonę i Pele.
Buffon
Maldini
Xavi
Zidane
Messi
Ronaldinho
Ronaldo Nazario
0
Jesteś lepszym skautem niż Robert :)
Jeżeli chodzi o ten profil, ja bym poczekał na Martiala do lata.
1
A oceniając jakość zawodnika patrzymy na obecny sezon czy 3 lata wstecz? Dziwne myślenie.