4

To jest tak żenujący komentarz, że nie ma na niego dobrej odpowiedzi. Czu udajesz czy nie, nie pozdrawiam.

4

On nie jest przemęczony, tylko po prostu słaby.

2

#słabe(bez spiny)

1

Semedo według mnie dobrze grał. Valverde za to nie miał racji z Rakiticiem na ŚP. Dzisiaj znowu niewidoczny, czasem niechlujny w ataku pozycyjnym. Myślę, że Roberto(jak wróci) będzie o wiele lepszym wyborem na tej pozycji.

0

Sędzia myli się na niekorzyść Realu? Nie zauważyłem :D

3

No i koniec. Nie patrzyłem na komentarze w drugiej połowie, ale strzelam, że połowa szkaluje sędziego, a druga połowa szkaluje Deulofeu. Idę się przekonać czy mam rację :D

6

Pierwsza połowa fantastyczna. Duża dynamika gry, wysoki pressing i zepchnięcie rywala do głębokiej defensywy. Taką Barcelonę chciałbym oglądać. Paulinho jak dla mnie najlepszy na murawie. Szkoda, że nie ma Roberto, przydałby się dzisiaj(w miejsce Rakiticia). No i Umtiti znowu pokazał wielką klasę.

2

Pewien mądry człowiek z La Rambli pogrzebał kiedyś w słowniku i ponoć obie są prawidłowe.

3

Jak to kiedyś powiedział Wojtek z Historii bez cenzury król Stanisław August "Ciota" Poniatowski.

2

O to to.
Jeszcze nie widziałem zawodnika, który byłby uważany za dobrego, bo zagrał świetny mecz... 2 lata temu. Nawet niektórzy mówią, że Messi jest w słabszej formie, bo nie strzela ostatnio goli, ale jak Ivan walnął jednego 3 sezony temu to sztos.

0

"Również zagra super"?

Przecież on nigdy nie gra super. Gra co najwyżej poprawnie, Barcelona zasługuje na lepszego pomocnika. W ogóle twój komentarz jest przeciwieństwem faktycznego stanu rzeczy.
Lepiej od Iniesty-gorzej od Iniesty.
Niezbędny-zbędny
Również zagra super-również zagra... poprawnie

0

W zeszłym sezonie Umtiti grał kilka razy w duecie z lewonożnym Rudym i nie wyglądało to tak źle.

3

Skomplikowany profil, ale bardzo dobry zawodnik. Ma technikę, drybling, podanie i świetne wykończenie. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w barwach Barcy.

0

Szkoda, bo ciężko patrzeć na jego nieudolność.

17

W jednym się z nim zgadzam. Mi też odpowiada, że jest w Realu :D

1

La Rambla cały dzień odpowiadała na twoje pytanie :D

0

Niezły żart.
Ozil to zawodnik o ogromnym talencie, w wieku Denisa był o wiele lepszym piłkarzem. Tymczasem Denis już u drugiego trenera nie może się przebić. Chciałbym, żeby odniósł sukces w Barcy, ale z każdym kolejnym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że to niestety nie ten poziom i nigdy nie będzie.

7

Ja też jestem za Vermą, ale Diń to nie taki głupi pomysł. Jest twardy w obronie i dobrze wyprowadza piłkę. Myślę, że spokojnie by sobie poradził. No i nie galopuj tak kolego ze "wzrostem psa siedzącego". Jest wzrostu Puyola, któremu stosunkowo niski wzrost w niczym nie przeszkadzał.

0

Główną czyli rozszerzoną? :)
Jeśli tak, to z matmy, angielskiego i fizyki. Jeszcze się waham między fizyką i geografią, ale próbną napiszę z fizyki.

0

Dobry, o podstawę nię nie boję, gorzej z rozszerzeniem :)

0

Tak na serio to przez kilka dni już się niczego nie nauczę. Na angielskim czy matmie liczą się umiejętności. Przedmioty, na które przygotowuję się poprzez robienie testów i zadań, ale nie ma określonego zakresu, nie powtórzę nic konkretnego. Tak samo czytanie na polskim. Może sobie troszkę poprzypominam lektury i tyle :)

7

Nie :D.

5

A ja dzisiaj przeczytałem na fioletowej, że szanse na mistrza, koleś ocenia 50/50, bo jak to nazwał "Barka" grała do tej pory z samymi ogórkami :D

1

Ta strata jest już na tyle duża, że mogą stracić ambicję, ale nie można ich skreślać. Jak nauczyły poprzednie lata, wystarczą 2-3 kolejki i sytuacja gwałtownie się zmienia, także na ten moment nic bym nie przesądzał.

0

Bartek22:Radzę wstawiać aktualniejsze wypowiedzi.

0

Bardziej by tu pasowało znalezione na La Rambli.
Swego czasu był to najczęściej wrzucany komentarz. Jak Neymar odchodził, to ta anegdotka była na La Rambli kilka razy dziennie :D

3

Myślę, że obaj dobrze wpasowaliby się do Barcy, ale wolę Coutinho. Jego styl gry to uosobienie "DNA Barcy".

1

Wiadomo, że większości wymienionych nie oglądałem, ale spróbuję na podstawie statystyk/znaczenia na przestrzeni lat. Pominę Maradonę i Pele.
Buffon
Maldini
Xavi
Zidane
Messi
Ronaldinho
Ronaldo Nazario

0

Jesteś lepszym skautem niż Robert :)
Jeżeli chodzi o ten profil, ja bym poczekał na Martiala do lata.

1

A oceniając jakość zawodnika patrzymy na obecny sezon czy 3 lata wstecz? Dziwne myślenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?