Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Pan chyba pierwszy raz w życiu napisał o Barcy w kontekście transferu, a nie braku transferu.
0
1 stycznia.
0
Uważam, że to był troll, ale na śmieszki z niego zasłużył.
0
Śmieszy mnie nazywanie ludzkiej głupoty trollem. Czy pisał na serio, czy nie, komentarz jest głupi. Jakoś u nas na stronie takiej patologii nie ma. Reasumując powód do śmieszków jest, pytanie tylko czy z twórcy, czy z redakcji, że tego nie usunęła i naraziła swoją stronę na drwiny.
1
Ale Messi to jest wariat. Chciał strzelić z rożnego, Suarez dobrze o tym wiedział i jeszcze blokował obrońcę :D
0
Typowy mecz za Valverde. Gra mocno przeciętna, ale wynik jest.
0
To coś średnio śledziłeś mecz kolego, bo Iniesta do czasu kontuzji Paco grał na pozycji Rakiticia, a i po kontuzji zdarzyło mu się tam pojawić.
0
To tylko świadczy o tym, jak słaby sezon rozgrywa. Na plus: strzelona bramka, ładne przyjęcie w jednej z pierwszych akcji meczu, zmylił nim obrońcę, ładnie objechał kolesia przy linii bocznej, no i przy tej ostatniej sytuacji dobrze powalczył o piłkę. Na minus: zbyt wiele by można było policzyć. Spalone, złe przyjęcia, niedokładne podania i z 2 razy się wywalił, przez co akcje straciły "rozpęd".
0
No i po pierwszej połowie. Moim zdaniem zła decyzja Valverde z niepowołaniem Semedo. Brakuje w środku pola pomocnika, który mógłby kontrolować grę, Roberto bardzo przydałby się w pomocy. Jeszcze bardziej dziwi mnie Iniesta na prawym pomocniku, a Paulinho na lewym. Dobrze, że po kontuzji Paco z tego zrezygnowano, bo źle to wyglądało. Na minus koszmarny Suarez. Ten koleś chyba nie wie, że istnieje coś takiego jak spalony. Spartaczył połowę dobrych okazji zespołu złym przyjęciem albo ustawieniem. Na plus profesor lewej obrony Alba. To co gra w tym meczu, to esencja kwintesencji :D
3
Bardzo mi ich szkoda, zwłaszcza dwójki Samper-Halilović, bo talent mają ogromny, ale pech jeszcze większy. Co ciekawe najmniej utalentowanemu Munirowi idzie najlepiej.
0
No to tak. Jeśli mielibyśmy rozdawać Złote Piłki pod kątem indywidualnych umiejętności, to Messi powinien wygrywać rok w rok poza 2014 i może 2010. Natomiast jeśli miałby decydować trofea drużynowe, to wybrałbym najlepszego piłkarza z drużyny, która wygrała najwięcej.
2008-Ronaldo
2009-Messi
2010-Sneider/Xavi
2011-Messi
2012-Messi(mimo, że Barca wygrała wtedy tylko PK, to dałbym mu wtedy balona. Rozegrał niesamowity sezon i nie było drużyny, która wyraźnie była najlepsza w tamtym sezonie)
2013-Ribery
2014-Ronaldo
2015-Messi
2016-Ronaldo
2017-ktoś z Realu(ale nie CR, ktoś z czwórki Isco, Modrić, Kroos lub Marcelo)
28
Ludzie wmawiają to sobie, żeby nie mieć bólu d*py, że taki piłkarz od nas odszedł. Trzeba to sobie powiedzieć jasno. Neymar jest genialnym piłkarzem, nr 2 na świecie po Messim, a Mbappe do niego jeszcze duuuuużo brakuje.
0
Jakoś kiedyś nie było rzemieślników, a kadra funkcjonowała dużo lepiej.
Poza tym strasznie wyolbrzymiasz i to nie pierwszy raz. Piszesz mocne zdanie:
"Niektórym marzą się same gwiazdki".
Nie gwiazdki, ale piłkarze, którzy będą lepsi od Rakiticia i będą pasować do stylu Barcy i to nie musi być koniecznie gwiazdka. Jasne, że chciałbym Verrattiego, ale Seri również byłby dobrą opcją.
0
Jakby nie odpalił co mając na uwadze fakt, że w ogóle nie pasuje stylem jest prawdopodobne, to zablokuje miejsce dla innych, lepszych piłkarzy.
W ogóle takie podejście mi się nie podoba, "Jak się nie sprawdzi". Nie ma jak się nie sprawdzi. Po to skauci jeżdżą na mecze, oceniają, którego zawodnika chcą pozyskać, żeby możliwość "Jak się nie sprawdzi" jak najbardziej zminimalizować. Oni nie pozyskują zawodnika, żeby na nim zarobić, ale żeby grał w piłkę na odpowiednim poziomie. Ludzie go chcą głównie dlatego, że jest tani, a nie o to chodzi. Załóżmy, że Goretzka nie jest za darmo, kosztuje 40 baniek. Nadal uważałbyś, że warto go sprowadzić?
1
Ja się bardzo cieszę.
0
Ja bym bardzo chciał Icardiego w Barcy, ale nie widzę na to szans. Dopóki w klubie jest światowej klasy napastnik, to nie ma miejsca dla kolejnego. Suarez ma bardzo mocną pozycję w zespole, nieprędko odejdzie. Paco to nie ta klasa i nie ten profil napastnika, co Suarez, ale jest naprawdę dobrym zawodnikiem i na rezerwowego nadaje się idealnie.
0
No właśnie, to jest ciekawe.
Alena-wielki talent, najwięcej udanych dryblingów w całej lidze, jego klasa nie ulega wątpliwości.
Palencia, Cucurella-bardzo utalentowani boczni obrońcy.
Ortola-solidny bramkarz zapewniający dobry poziom.
Costas-lider obrony, z doświadczeniem w Primera.
Cuenca-dobrze sobie radzi.
Busquets-też wielki potencjał, wydaje mi się, że piłkarz na jego pozycji potrzebuje doświadczenia bardziej niż wszyscy inni. Na początku sezonu było różnie, wydaje mi się, że ostatnio poprawił swoją grę.
Galaretta-sprowadzony z Numancii, która jest bodajże 5 w lidze. W zeszłym sezonie zaliczył najwięcej odbiorów w całej lidze(chyba, nie chcę namieszać, na pewno miał świetny wynik pod tym względem). Ponoć ogromny talent, tylko kontuzje przeszkodziły mu w rozwoju.
Arnaiz-główna siła napędowa, po Alenii najlepszy zawodnik w drużynie.
Lozano-solidny napastnik na 2 ligę. Sprowadzony z Tenerife, które jest średniakiem ligowym.
Concha-on jest chyba najmniej "ciekawy", ale tak jak Costas na przeszłość w Primera.
Do tego na ławce jest kilku ciekawych zawodników. Przede wszystkim Ruiz, a także Vitinho czy Sarsanedas.
Osobno ten zespół prezentuje się naprawdę świetnie. Połowa ma papiery na grę w pierwszej drużynie w przyszłości. Tylko jak przyjdzie im grać razem to coś gorzej idzie. Ciekawe czym to jest spowodowane. Zapewne tak jak napisałeś trener sobie nie radzi.
0
No ty nie, ale jestem prawie pewien, że takowi są.
0
Nie sądzę. On jest tutaj przez co niektórych wręcz znienawidzony. Wcale bym się nie zdziwił, jakby ta garstka cieszyłaby się z jego kontuzji, ale nie przyznają się do tego.
1
Wyczuwam ostrą gównoburzę wieczorkiem na La Rambli :D
0
Komentator przy każdym obronionym strzale twierdzi, że bramkarz miał niesamowite szczęście :D Wiadomo, przecież bez szczęścia by nie obronił.
0
Sam się zastanawiam czemu są tak popularni ostatnio. Memy mnożą się jak komentarze hejtujące Deulofeu. Był Olek Kwaśniewski, potem Andrzej Duda, a teraz "Golce".
1
Przejrzyj sobie profil kolegi, całkiem niedawno napisał obszerny komentarz. Ja jestem zwolennikiem tego piłkarza. Ma świetny styl gry, idealnie pasuje do Barcy.
0
Faktycznie, zapomniałem. W każdym razie coraz lepiej mu idzie ten scouting. Jeszcze 5 lat i może się wyrobi :D
15
Robert pierwszy raz ma obsesję na punkcie kogoś porządnego :D
4
Nie. W finale Copa Libertadores doznał kontuzji kostki, będzie pauzował przez około miesiąc.
1
I broniony równie często. Tak pół na pół. Denis też jest broniony, ostatnio jakieś odstępstwa są. Deulobza to jest wręcz mieszany z błotem przy jednej zepsutej akcji. Taki Andre Gomes w wersji 17/18
6
Jeżdżenie po Denisie jest strasznie modne? Chyba inną La Ramblę czytamy. Denis obok Rakiticia jest najczęściej bronionym piłkarzem tutaj. Zresztą argumentacja, że nie zagrał źle, bo inni byli gorsi jest bezsensowna. Cała trójka zagrała słabe spotkanie. Popatrz sobie kolego na komentarze jak Deulofeu gra. Jeżdżenie po nim to jest dopiero modne.
0
Twój ulubieniec zagrał pierwszą połowę na poziomie średniaka z 3 ligi. Bronienie go na podstawie statystyk goli i asyst jest co najmniej nieodpowiednie. Gdyby to było najważniejsze, Iniesta już dawno siedziałby na trybunach.
0
To zależy od preferencji danej osoby, jak jedna powie, że jej się nie podoba Semedo, a drugiej nie podoba się Denis, to można odnieść wrażenie, że ludzie chcą wysprzedać pół składu, a tak nie jest. Ja np. uważam, że Denis jest za słaby, mówię to z przykrością, al. Nieudany poprzedni sezon, a w tym tylko udowodnił, że nie jest na odpowiednim poziomie i co więcej nie ma na tyle talentu, żeby takowy poziom osiągnąć. Podoba mi się Semedo. Ostatnio spuścił z tonu, ale potencjał ma ogromny. Paco też się dobrze prezentuje, przede wszystkim cenię go za skuteczność. To urodzony snajper.
Tak to wygląda. Ja bym się pozbył Denisa, ktoś inny Semedo, a jeszcze inny Paco, ale to nie oznacza, że cała La Rambla sprzedaje pół składu po 2 nieudanych meczach. Moje wnioski na temat Denisa wyciągnąłem na podstawie poprzedniego i tego sezonu, więc trochę czasu miałem, żeby się nad nim zastanowić. Nie skreśliłem go po 2 meczach.