8

Wersja 4.0. to esencja kwintesencji ładnej strony :D

0

Tak jak pisaliśmy ostatnio. Ta drużyna ma ogromny potencjał i to nie 2 czy 3, ale większość podstawowych piłkarzy pod względem indywidualnym prezentuje się świetnie. Tym bardziej szkoda, że Gerard nie potrafi tego dobrze ułożyć.

2

Dla mnie to nie Alena, a właśnie Cucurella ma największy talent w tej drużynie. Jest niesamowity. Stylem gry bardzo przypomina Marcelo.

4

Jestem za opcją nr 1.

1

Tak to się skończy, że zostanie w Paryżu.

0

Albo chcą ściągnąć obu, a zgłoszenie od Atleti poszło, bo Amor za dużo gada :D

0

Jak zwykle mądre słowa Generała, oprócz frazy "pewny czas miała". Wiadomo o kim mowa. Rakitić, Gomes, Arda i tym podobni. Wciąż tu są i wciąż nie pasują stylem, na szczęście Ernesto ułożył zespół tak, że wszystko razem działa.

0

Problem w tym, że nawet nie ma się kiedy zaprezentować. Przez 2 miesiące leczył kontuzję i w tym czasie wypadł z łaski trenera.

0

Podobał mi się też rezerwowy PO Morer, świetnie wyprowadzał piłkę.

0

Co mi się bardzo rzuciło w oczy, to nie było komu podać, pomimo autobusu Albacete. To chyba musi świadczyć o tym, że drużyna jest źle poukładana.

0

Koniec meczu. Barcelona B przegrywa u siebie z Albacete 0:1. Szkoda. Widać było, że pod względem techniki są 2 półki wyżej nad rywalami, tylko nie potrafili przełożyć tego na dogodne sytuacje bramkowe.

0

Klauzula Antka Griezmanna wynosi 200 baniek. Ta suma zmieni się na 100 wraz z rozpoczęciem letniego okienka transferowego.

0

Dokładnie tak. Na półmetku zmagań ligowych Barca będzie miała zaliczone wszystkie najtrudniejsze wyjazdy(oprócz Sevilli).

1

W zimie za 200 baniek nie byłoby sensu go brać, transfer jest możliwy, ale tylko latem. Myślę, że chcieli tylko nastraszyć, żeby nie mieć smrodu z plotkami w klubie.

0

Nie sądzę. Nie zaprzecza, ale też nie potwierdza, więc jednoznacznego dowodu nie ma. W czym jak w czym, ale w kłamaniu zarząd jest dobry i liczę, że wymyślą jakąś wiarygodną wymówkę.

4

Nie rozumiem tej oceny dla Suareza. Oczywiście było dużo lepiej, niż ostatnio, strzelił 2(a raczej 3 bramki), ale w tym meczu raził niedokładnością. Spartaczył masę akcji złym przyjęciem, no i w każdej sytuacji szukał Messiego, co nie zawsze było dobrym pomysłem.

0

Palencia ma kontuzję?

0

A co to za ankieta? Bo od wczoraj jest o niej mowa, a ja niczego takiego nie widzę.
Edit:O, dopiero teraz zauważyłem, miałem wcześniej przybliżony obraz na telefonie i zjadało marginesik :D

0

Przecież każdy klub tak robi. Lepiej najpierw zorientować się, co zawodnik myśli na temat transferu, ustalić jakieś szczegóły i dopiero wtedy negocjować z klubem. Te przepisy są głupie. Poza tym jakie mają na to dowody? Nagrał ktoś rozmowę agentki z Bartkiem? Mamy z Atletico dobre stosunki i idą za tym korzyści w obie strony. Nie chce mi się wierzyć, że chcą pokłócić się z takim "sojusznikiem". Fifa to niech się lepiej szejkiem zainreresuje. Myślę, że sprawa rozejdzie się po kościach.

0

Najlepszy możliwy skład. Szansa jest, ale bardziej prawdopodobny jest występ Paulinho i Semedo na ławce.

2

To co kolega wyżej napisał może trochę głupio brzmieć, ale ja się nim zgadzam. To na realmadryt.pl można znaleźć najwięcej futbolowej głupoty, śledzę kilka stron piłkarskich na fb i tam równeż za większość głupot, gównoburz, obrażania innych, odpowiadają ani Realu. Wśród znajomych to właśnie kibice Realu(chodzi mi tu tylko o ich wypowiedzi na temat piłki, poza tym są w porządku) pierdzielą najwięcej głupot.

2

Jest i on. Czy ty zawsze musisz wyjechać z takim komentarzem? Dla ciebie najmniejsze śmieszki to już jest hipokryzja.

0

Ale lepiej też, żeby był ktoś kreatywny w środku pola, bo Real może nas zajechać pod tym względem. Pamiętam jak Sergi grał w pierwszym meczu ligowym z Betisem. Byłem wręcz zachwycony, jak zapierdzielał i się starał.

1

Ja bym chciał, żeby zagrali jednocześnie Roberto i Semedo. Doda to trochę techniki, waleczności i więcej możliwości w pressingu.

5

I pewnie tak będzie. Ja wymieniłbym Paulinho za Semedo i Roberto do środka. Valverde lubi wysoki pressing, ale gdy w składzie grają jednocześnie Paulinho i Rakitić, pressing średnio wygląda. Są zwrotni jak wozy z węglem i przegrywają większość pojedynków 1 na 1.

0

Jak myślisz, jaka pozycja potrzebuje wzmocnienia. Według mnie powinien przyjść prawy skrzydłowy i jakiś obrońca, ale ogólnie skład jest naprawdę dobry. Problem leży chyba w trenerze i braku doświadczenia.

0

Tak, będzie pauzował przez 3 tygodnie.

0

Będzie na odwrót jak piszesz. Griezmann ma teraz klauzulę 200 baniek, kiedy zacznie się letnie okienko transferowe, klauzula spadnie do 100.

0

Myślę, że sprowadzą obu i podejrzewam jak to się odbędzie. Obstawiam, że sprzedadzą Turana, Deulofeu, Vidala, Rafinhę pewnie też. W ataku będzie czwórka Messi, Suarez, Griezmann, Dembele. Paco zostawią, no chba, że uznają, że jest niepotrzebny, wtedy zastąpi go jakiś lewoskrzydłowy (właściwie to nie posiadamy żadnego w kadrze, a przydałby się). Może nim być Arnaiz, może sprowadzą kogoś jeszcze, np. Leona Baileya. W każdym razie przyjście Coutinho uważam za bardzo możliwe, interesują się nim już tyle czasu, a Liverpool ma klepnięte już godne zastępstwo(Keita). W przypadku Griezmanna na pewno jest coś na rzeczy, choćby ostatnia wypowiedź Amora, w której przyznał, że Bartek mógł się spotkać z siostrą Ątułana. W każdym razie hajsu powinno wystarczyć. Z zastępstwem za Maszcze lecą po taniości, liczę, że w końcu pozbędą się szrotu. Dużo kosztować taki Arda czy Rafinha nie będą, ale ziarnko do ziarnka i może się zebrać całkiem pokaźna sumka. Poza tym klub jest w niezłej kondycji finansowej po transferze Neymara. Może nawet nie zdążyli wszystkiego przepić.

0

I to jeszcze ile.
Coutinho nie przyjdzie, Verratti nie przyjdzie, nie wiem czy Dembele tam się nie pojawił. Dzięki nieudolności zarządu i oporowi szejka trafił większość transferów, ale przypadkowo. Czasem odnosiłem wrażenie, że zdenentował plotkę, która jeszcze się nie ukazała.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?