Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby za twojego ulubieńca Rakiticia grał porządny pomocnik, to Barcy grałoby się o wiele lepiej.
Chyba inne mecze oglądaliśmy. Poza tym strzałem Soriano nie było takiej sytuacji, żeby Ter Stegen musiał robić interwencje meczowe.
26
Jeszcze tak odnośnie głosów, które bronią Denisa argumentem, że nie ma co od niego oczekiwać, bo nie gra regularnie. Kał prawda. Verma nie grał 3 miesiące, a wszystkie mecze, które rozegrał ostatnio jak najbardziej na plus. Paco też był przyspawany do ławki rezerwowych i jak gra, to dobrze sobie radzi. Roberto pauzował przez miesiąc i prezentuje dobry poziom. Moim zdaniem Denis jest po prostu za słaby i w każdym kolejnym meczu się w tym utwierdzam.
0
W pierwszej połowie rzeczywiście mu uciekł ze 2 razy, ale 2 połówka to pełna profesura ze strony Vermy.
4
Ale duet naszych stoperów dzisiaj świetny mecz. Pique w końcu zagrał jak na Pique przystało. Świetnie się ustawiał, dobrze wyprowadzał piłkę i wygrywał większość pojedynków. Verma też świetnie. Zawsze szybszy od napastnika, świetny w odbiorze i w powietrzu.
5
To nie jest żadne usprawiedliwienie. Mówię to z przykrością, ale koleś jest za słaby i tyle. Jakoś Roberto wrócił po miesięcznej przerwie i może grać na dobrym poziomie. Paco wchodzi raz na 2 tygodnie, a i tak gra lepiej od Denisa.
3
No to teraz autobusik.
0
Śledziłem go tak jak ty... i myślę tak samo. Barca gra słaby mecz, ale chociaż widać dobrą technikę. 10 kolesi przyjmuje piłkę do nogi i tylko jednemu odskakuje na pół metra.
1
Może po prostu jest za słaby, a ludzie upatrzyli go sobie za jedynego młodego pomocnika, który potrafi zrobić coś poza oddaniem piłki do najbliższego i tylko w ich oczach jest wystarczająco dobry.
2
Słaba pierwsza połowa. Barca nie stworzyła sobie chyba żadnej klarownej sytuacji. Na plus świetni Pique i Ter Stegen. Suarezowi i Paulinho brakowało czasem ostatniego podania. No i Rakitić... jeszcze bardziej denerwujący niż zwykle. Leniwy, bezużyteczny, a co najgorsze gubiący pozycję(utrzymywanie pozycji to jedyna rzecz, którą zwykle robi dobrze). Potem wyjdzie mu jedna wrzutka, jeden odbiór i już pojawią się głosy "Co chcesz od Rakiticia".
0
Na przysłowiowej ósemce gra przecież Iniesta, czyli na tym bardziej ofensywnym pomocniku. Pozycja Rakiticia, to pozycja nr 6(ale jedyne co łączy go z klasycznym rozgrywającym, to miejsce na boisku).
3
Rakitić na lewym pomocniku? Przecież on prawie potyka się o własne nogi na nominalnej pozycji, a co dopiero na ósemce, gdzie trzeba mieć bardzo dobrą technikę, umieć dryblować i utrzymać się przy piłce.
1
Nie wiem czemu, ale czuję dzisiaj naszego idola Andre w podstawowym składzie :D
1
Zrób kolego ankietę na strawpoolu, będzie wygodniej. Moim marzeniem zawsze będzie a.
0
A może jednak nie :D. Keitę to bym chętnie przywitał, ale już transfer zaklepany.
4
A co ty Donald możesz wiedzieć.
2
Nic. Inter nie stworzył sobie żadnej klarownej sytuacji. Perisić był dziś beznadziejny, Icardi niewidoczny.
1
Ten, o którym mówisz z PSG nazywa się Yaccine Adli. Jakieś kompilacje wyszukałem, ale w ogóle mi się nie podoba. Wysoki, ze średnią techniką, nie pasuje do stylu Barcy. Jeszcze się spytam o duet Bueno-Cuenca. Co się dzieje z tym pierwszym? Na transfermarkcie figuruje jako zawodnik Barcy B, ale nie pamiętam, żeby Gerard go powołał. Nawet na ostatni mecz z Gijon, zamiast niego w kadrze był Chumi. Cuenca dobrze sobie radzi?
0
Ależ ty masz ogarniętą tę Barcę B. Co się spytam, to udzielasz pełnej, treściwej odpowiedzi. Podziwiam.
6
Ter Stegen
Semedo-Pique-Vermaelen-Alba
Rakitić-Busquets-Roberto
Paulinho
Messi-Suarez
1
A odnośnie Puiga, to wiadomo czy jest przymierzany do awansu do Barcy B? Pytam, bo bardzo go chwaliłeś w jednym komentarzu, chłopak ma już 18 lat i pasowałoby zrobić krok naprzód.
1
Przypadki obu zawodników znacznie się różnią. Przede wszystkim podejściem ich pracodawców. Szejk postawił sprawę jasno. Nie oddam Marka i już. Nie było w tym żadnych niejasności. Poza tym Coutinho znacznie bardziej nalegał na transfer. Złożył transfer request, wymyślił sobie kontuzję pleców, miesiąc nie trenował z zespołem. Zaryzykował wiele, żeby do nas trafić. "Protest" Marco był mniej spektakularny. Pstryknął fotkę, agent powiedział coś o więzieniu i tyle. Bał się narażać Nasserowi.
Ja oprócz plotek staram się opierać na zdrowym rozsądku i po prostu zastanawiam się, co zarząd klubu może o tym sądzić. Coutinho odejdzie na pewno, pytanie tylko kiedy(w zimie czy w lecie) i dokąd(raczej do nas, ewentualnie do szejka, ale nie wydaje mi się). Przede wszystkim odejdzie dlatego, że w chwili przyjścia Nabego Keity, Liverpoolowi nie będzie on niezbędny. Lepiej będzie go sprzedać i za ten hajs wzmocnić tę badziewną obronę. Poza tym wierzę w to info. To jest bardzo rzetelny dziennikarz i skoro jego stosunek do sprawy znacznie różni się od tego z lata, to coś tam musiało się pozmieniać. Na nic się jednak nie nastawiam, bo znam Bartka. On potrafi wszystko spierdzielić.
2
Przecież właśnie z Liverpoolu dochodziło info, że nie oddadzą go za żadne pieniądze. W ogóle widzę kolego, że trochę mieszasz, wtedy śledziłem ploteczki dość uważnie, więc postaram się opisać jak to pamiętam:
Verratti-przez jakiś miesiąc panował duży optymizm, jednak tylko ze strony Barcy. Nawet Romero napisał, że transfer jest prawdopodobny. Marek cyknął fotkę z porannym przeglądem prasy. Agent chciał uzyskać zgodę na transfer i powiedział, że Verratti jest więźniem szejka. To jednak nic nie dawało, a Nasser cały czas się nie zgadzał. Przełomowe było info od BeinSports(chyba z początku lipca), które stwierdziło, że Barca traci czas na Marka. Od tej pory temat zaczął gasnąć, a w końcu upadł całkowicie.
Coutinho-saga z nim w roli głównej zaczęła się, kiedy skoczyła się poprzednia. Można to tak podzielić:Verratti-koniec czerwca i większość lipca, Coutinho-sierpień.
Barca wysyłała kolejne oferty za Coutinho, w sumie było ich chyba 4. Każda odrzucana. Bartek był chyba pozytywnie nastawiony, ale te Melissy i inni dziennikarze z Liverpoolu cały czas pisali, że nie na sprzedaż. W końcu Filip złożył transfer request i wydawało się, że coś ruszyło do przodu, a dziennikarze piszą to co chcą pisać. Romero stwierdził (na prezentacji Dembele), że Coutinho zostanie sprowadzony. Jednak nic z tego. Liverpool odrzucił wszystkie oferty i zostaliśmy z niczym(a Robert naopowiadał, że ściągnie 2 piłkarzy). Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Pearce, który wypuścił dzisiejsze info, również pisał, że Coutinho zostaje w Liverpoolu.
0
To prawda, ma dobry drybling, ale jednocześnie potrafi kontrolować grę czy powalczyć w defensywie. Pomocnik kompletny.
0
I z tym się zgadzam. Balonik jest na naszej stronie już dawno "przempopowany", ale nie mam z natłokiem informacii dużego problemu, bo podczas ostatniego szalonego okienka, nauczyłem się rozróżniać wiarygodne informacje od tych gów***nych. W każdym razie wolę plotki transferowe, od np. komentarzy niespełnionych hazardzistów, których natłok w ostatnim czasie bardzo się zwiększył.
0
Mi on strasznie przypomina Toniego Kroosa, którego bardzo cenię. Świetnie napędza akcję, bardzo dobra technika, duża inteligencja boiskowa.
1
Ja tam tę "patologię" bardzo lubię, ale co kto woli. Większość tych plotek można jednak zweryfikować. Jak jest info od Don Balona czy innych tego typu szmatławców, to można je pominąć(a takowych trochę jest). Lubię tę atmosferę oczekiwania, rozkminki, domniemanie. Po prostu lubię jak coś się dzieje.
0
Brakowało mi twoich podsumowań Barcy B. Świetne są.
0
Ciekawe info. Coutinho i tak odejdzie i jest to pewne. Mając Keitę, Filipek nie będzie im niezbędny. Pytanie tylko jak wysoka oferta jest w stanie ich skłonić do sprzedaży w zimie. Znając ich to pewnie ponad 150, no ale zobaczymy.
0
Witam. Niedługo Mikołajki klasowe i tak sobie myślę, że chciałbym dostać jakąś piłkarską biografię. Moglibyście polecić takową? Głównie chodzi mi o barcelońskie(oprócz "iniestowej"), ale inną też bym nie pogardził.
0
Śmiech na sali.