4

Dokładnie. Tylko Żorżinio:D

1

Mam to samo zdanie. Co prawda mnie się dzisiaj średnio podobał, ale myślę, że jest w pełni usprawiedliwiony. Na szybkości i mobilności nie stracił, to mnie napawa optymizmem.

0

Arnaiz jest dobrym zawodnikiem, zasługuje na pierwszą drużynę, ale Barca B nie takie talenty widziała. Moim zdaniem wspomniany przez ciebie Alena, Cucurella czy O. Busquets mają większy potencjał.

1

Llorente i Ceballos są lepsi od naszych rezerwowych(w domyśle Gomesa i Denisa), tylko że my mamy Valverde, który potrafi naszych średniawych rezerwowych ustawić.

0

Raczej słabo. Dużo strat zaliczył i niedokładności, ale ambicji mu nie można odmówić. Pokazywał się do gry. Na szybkości na szczęście nic nie stracił :D

3

Chyba mylisz pojęcia. La Rambla nie napisała "Sprzedać Denisa i Vidala", tylko "Vidal i Denis słabo grają".

4

Dajcie mi chłopaków od podawania piłek, kogokolwiek, może nawet Erni wejść, bylebyśmy nie musieli oglądać dłużej Denisa i Vidala.

5

Denis już nie pierwszy raz zamienił się umiejętnościami piłkarskimi z operatorem kamery.

12

Gra Denisa i Vidala to patologia i wstyd. Roberto powinien wejść zaraz po przerwie, kontrola gry stoi na niskim poziomie.

2

Też bym wolał, żeby grał Alena, ale nie może być 2 ofensywnych pomocników. Duet Alena-Denis wystąpił razem w meczu z Murcią(tym pierwszym) i wypadli średnio zarówno indywidualnie, jak i pod względem współpracy. Do Alenii najlepiej "pasowałby" Roberto i liczę, że w drugiej połowie będą mieli okazję ze sobą zagrać.

0

Ale Ernesto zaszalał ze składem. Cieszę się, że daje szanse zmiennikom i zawodnikom Barcy B, ale wydaje mi się, że lepiej do takich eksperymentów nadawałby się mecz w LM ze Sportingiem.

0

Ja nie przesadzam kolego i wcale nie hejtuję. Mówię tylko, że Rakitić podaje do najbliższego, nawet zagorzały obrońca Ivana zgadza się z tym sformułowaniem.

1

Czy to nie ty zawsze bronisz Rakiticia, który bardzo często podaje piłkę do najbliższego? Wobec tego dlaczego Seri(który akurat nie jest typem piłkarza, który podaje do najbliższego) jest zbędny?

0

A odnośnie żon, to jakiej narodowości jest żona Paulinho? Bo słyszałem sprzeczne informacje na ten temat.

1

Widać w wypowiedziach Romero*, a raczej ich braku, że w lecie było jakieś spięcie z zarządem odnoście Coutinho. Pewnie podali mu wtedy info, że Coutinho fisiado, on dał je w obieg i stracił na wiarygodności. Teraz nie chce się mieszać i unika udzielania informacji na temat transferu.

3

Szkoda. Liczyłem na kogoś lepszego. "Żery" pachnie mi drugim Gomesem, ale obym się mylił.

2

To info jest nielogiczne. Skoro tak im zależy na pozbyciu się Ardy, to może być nawet 5 baniek, byleby się go pozbyć.

1

Na wyjeździe.

0

Dobre źródło.

1

Słabo to wyglądo z przodu, nie ma kto kreować gry. Moim zdaniem Roberto powinien wystąpić w środku pola. Iniesty nie ma, Messiego nie ma, Denis spisuje się coraz gorzej.

7

Na miejscu Coutinho przeszedłbm do Barcelony najszybciej jak się da. Szanse Liverpoolu na wygranie LM są marginalne, na ligę jeszcze mniejsze, a w Barcy ma realne szanse na 2 trofea. No a odnośnie składu, tylko 33-letni Iniesta stanowi dla niego konkurencję.

0

Ale w końcu dotarli do "Zasiedmiogórogrodu", mam nadzieję, że Coutinho też dotrze :D

7

Ja uwielbiam okienka transferowe. Świetna atmosfera panuje wtedy na La Rambli :D

0

Jedyna różnica w składzie to Paulinho zamiast Neymara, tylko zawodnicy pod wodzą Ernesto tak podnieśli swój poziom, że mogłoby się wydawać, że to nie są ci sami piłkarze. Myślę, że za wodzą Lucho mielibyśmy spokojnie TOP3.

14

Coutinho za 90 też :D

1

Bardzo na nich liczyłem. Moim zdaniem 2 największe talenty Barcy ostatnich lat, tylko mają strasznego pecha. Samper poszedł do Granady głównie ze względu na Paco, a zwolnili go tydzień później.

1

Miałem dokładnie te same obawy co ty, ale naprawdę nie ma się czego bać. To prostsze niż może się wydawać. Instruktor ma pedały, więc w razie czego pomoże. Pierwsze kilka minut może być stresujące, zderzenie z nową sytuacją, ale potem już z górki. Powodzenia :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chcą się dostosować do realiów rynkowych i cen jakie na nim panują. Taki Dembele chociażby dostał "upgrade" z 33 baniek na 80, a nawet nie musiał grać, wystarczyło, że Barca zapłaciła za niego kupę hajsu.

0

Kolego, ja wiem, że ostatnie doniesienia są optymistyczne, sam nie mogę doczekać się Coutinho w naszych barwach, ale proponuję się trochę uspokoić. Przypominam co działo się w lecie, z Neymarem chociażby. Jak będzie "fisiado", to będziemy świętować, na razie proponuję cierpliwie czekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?