Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
"ale jeśli będzie chciał, może spać w moim domu. Zajmę się nim" brzmi nieco dwuznacznie :d
1
chyba 4-2-3-1 :D choinki tutaj nie układaj
0
42 bramki 12 asyst tak tylko 4 dobre mecze ;)
0
Dembele gra na obu skrzydłach + jako śpo skład mógłby wyglądać następująco:
Br:Cillesen,Ter-Stegen
Obrona:Alba/Dignie,Marlon/Umtiti/Piqe/Mascherano,Vidal/Palencia/???
Pomoc: Gomes/Busi/Iniesta/Rakitic/Rafinhia/Messi/???
Atak: MSN/Dembele(mogący rotować z Messim na pozycji śpo )/Deulofeu/Paco
2
gościu co ty piszesz w tym roku był bezkonkurencyjny i dostanie złotą piłkę chyba że złpaie kontuzje na 6 miesięcy.
33
Jeśli Dembele chce odejść sam z siebie, to jest to dobra okazja by wyciągnąć go za bardzo małe pieniądze więc tu jestem na tak zdecydowanie, bo potem pewnie będzie kosztował 80 mln lub więcej. Di Maria na ten moment za stary i niepotrzebny lepiej przyinwestować w coś innego pokroju Couthinio czy Walkera, a nie Hectora który jest po prostu szybki, a przecież mamy Vidala który wcale nie jest wolniejszy i w przeciwieństwie do niego chce u nas grać :)
1
Katalończycy bedą musieli zbudować zespół, który wróci na tron to niech dadzą im na to pieniądze, a nie bawią się w półśrodki. Dla Realu nie jest problemem wywalić 100mln czy więcej na okienko transferowe, u nas niestety nawet 1x kiedys nie można nawet jak tego bardzo trzeba :)
0
nie no 42 bramki i 12 asyst to rzeczywiście strzelał i grał tylko w końcówce ;)
1
a czemu mam być za Juventusem ? to klub którego bardziej nie lubie z osobistych powodów i jedyne co mogło przemawiać za Juve to D.Alves którego uwielbiam. Czemu kibicując Barcelonie nie mogę np. lubić Ronaldo to strasznie spoko gościu który wszystko osiągnoł cieżką pracą lubie go jako piłkarza i jako człowieka i jedno nigdy nie wyklucza drugiego :) pozatym wygrana z Realu może nam przynieść większe obroty z praw telewizyjnych :)
9
Ja jako kibic Barcelony byłem za Realem mimo że to nasi najwięksi rywale to bez nich po prostu byłoby nudno :) finał wygrali zasłużenie totalnie dominając 2 połowę nie mi tu oceniać czy doszli do finłu przy pomocy sędziów czy nie więc trzeba czekać na VAR ale moim zdaniem zasłużyli na wygranie finału byli po prostu lepszym zespołem i z większą chęcią czekam na następny sezon i oby nasi wrócili na tron VAMOS !
1
Jeśli choc trochę interesowałbyś się młodzikami to wiedziałbyś że gościu obecnie jednym z największych światowych talentów ;)
1
za 25 mln sprzedać i to z pocałowaniem ręki :) tylko żeby nie włączyli go w Transfer Bellerina bo nie chcę by u nas grał.
1
Zogdzę się na każdego PO poza Bellerinem :)
0
co ty bierzesz kolego na mecz i tak powoływanych jest tylko 2 brmkarzy ewentualnie jak ktoś dozna kontuzji można powołać bramkarza Barcy B pozatym znokautowanie 2 bramarzy w meczu jest prawie niemożliwe tym bardziej w LaLiga
0
to poczekają rok i wezmą go za darmo a nie za 8 mln czego tu nie rozumiesz :)
9
W sumie obydwoje są siebie warci coś jak PiS i PO czego nie wybierzesz to i tak będzie źle :)
3
Mimo że uwielbiam Don Andresa i jet moim ulubionym pomocnikiem w historii to moim zdaniem powinien zostać już tylko na wielkie mecze trzeba ogrywać piłkarzy takich jak Rafinhia bo trochę za długo żyjemy z sentymentem do piłkarzy i niedługo skończy się że nikt do nas nie przyjdzie lub zaczną odchodzić bo miejsce w składzie się nie zwalnia przykład Thiago,Bartra trzeba w końcu stawiać na szkółke Alena,Palencia a Andresowi dać za zadanie przekazywanie porad młodszym kolegom
0
Powiem tak narazie nie bedę go oceniał bo to nie ma sesnu zobaczę jak ustawi drużynę jak będzie wyglądała wyjścowa jedenastka czy też jakie transfery przeprowadzi bo narazie można gdybać ale nie oceniać mam tylko nadzieję że np posadzi Suareza na ławie i wpuści Paco np na 2 mecze gdy temu pierwszemu będzie nie szło :)
0
Tielmans poszedł do monaco
0
polecam obejrzeć bo przypomina mi takiego jednego brazylijczyka ale znając zarząd puszczą go za 3 bańki gdy monaco za mbape po 1 dobrym sezonie woła minimum 100 baniek ale cóż trzeba kupić więcej douglasów
0
Kolego polecam wyłączyć fifę i pomyśleć logicznie podobno nie boli :)
0
Uwierz że można stwierdzić ze chłopak ma talent interesują sie nim kluby które mają najlpeszą młodzieżówkę na świecie a zainteresowanie nie bierze się z nikąd. Moim zdaniem powiino się go sprzedać z opcja wkupu jak np morate żeby później nie żałować :)
1
na pewno więcej niż u nas przy Albie i Dignie
0
nie robią nas w konia tylko taki zarząd który nie umie sprzedawać piłkarzy bo mamy przypisaną taką łatkę że albo kupujesz za małe pieniądze albo Barca wypożycza go do końca kontraktu i odchodzi za darmo nawet słabego piłkarza trzeba umieć sprzedać i można to zrobić za dobre piniądze przykład Pogba czy Odegard (pompujesz medialny balonik) :) Myślę że np za Tello można by spokojnie sprzedać za 20-30 mln ale u nas odejdzie za darmo lub za grosze.
4
Bez sensu oddawać chłopaka na wypożyczenie na tą chwilę prezentuje się bardzo dobrze odejdzie Mathieu prawdopodobnie Verminator więc spokojnie może grać nawet jako zawodnik pierwszego składu w meczach z najsłabszymi zespołami w lidze trzeba go szlifować i w końcu postawić na młodych.
0
sprzedać jak moratę :)
11
Mówcie co chcecie ale kibice w Hiszpanii są bardzo słabi kibice w porównaniu do np takich Niemiec czy Anglii a nawet kibiców naszej reprezentacji :)
4
Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale porażka w tym sezonie to nie jest wina sędziów ani czynników trzecich. Widać tutaj brak autoryteu trenera i strasznie boiskowy egoizm w wykonaniu Neymara i Suareza. Tych dwóch panów nie dostrzega kolegów na lepiej ustawionych pozycjach i albo na siłę szukają Messiego albo siebie nawzajem. W meczu taki jakim ten zamiast zmienić fatalnie grającego Suareza na Paco to ten musi wchodzić jako 4 napastnik a chłopak w tym sezonie zaprezentował się z dobrej strony i w moim odczuciu zasłużył na więcej minut :) I jeszcze mimo wszystko gracias Lucho.
1
Szczerze to nwm co myśleć z jedenej strony lubię chłopaka i chciałbym żeby dla nas grał ale ostatnio nie imponuje formą no i ta cena 50mln jeśli kosztowałby 20-30 mln to w sumie bym nie pogardził ale za 50 mln to wolałbym kupić Walkera
2
Co tam że rafa zawsze 3/4 sezonu spędza w Szpitalu :v ...