3

z roku na rok Barcelona otwiera nowe fillie w Ameyce w Chinach inkasuje coraz większe przychody nie ma już umowy z Katarem to nwm czemu wszyscy narzekają na ttransfery jak to była decyzj Lucho kogo chce a kogo nie a my kupilśmy ich dość tanio jak na obecne realia jedyne co można zarzucić to brak umiejętności sprzedaży :)

0

tylko że jest różnica między 35 a 80-100 mln euro

0

za 40 bym sprzedał bez zastanowienia kuiłbym jakiegoś doświadczonego 30+ w razie wypadku za jakieś góra 5 mln i tyle :)

0

mnie to trochę boli bo kibice zapomnieli jak to jest przegrywać :/

0

powiem jedno marketing u nas też można by było chwalić w nieskończoność np takiego Halilovica że "nowy messi,przyszłość futbolu" wpuścić go np do meczu z takim Leganes niech pobłyszczy np asystując z 2-3x messiemu a potem go opchnąć za 60 baniek :P

0

Grimaldo to chyba jeden z najbardziej obiecujących piłkarzy na swojej pozycji :)

0

"cały czas korupcje, przekręty, okradanie" tak bo Real,PSG czy inne kluby tego nie robią xD tak samo u nas nie ma kryzysu finansowego :)

4

Mam nadzieje że ernest coś wymyśli i postawi na chłopaka w kilku meczach :)

0

jeśli nie przedłuży kontraktu to będzie mniej wart :)

1

gra ślepo jednym stylem widać że próbuje zrobić z City drugą Barcelona ale coś mu nie idzie :)

0

ale wiesz że jak płacisz klauzule to "gadasz" już z zawodnikiem i jego agentem i nie musisz dawać więcej niż 15 mln :D

1

nigdy nie zaczynasz negocjacji od wysokiej kwoty -_-

2

Otwierasz lodówke a tam Marco (zdj ze Sportu pasuje idealnie) :)

0

nie rzeczywiście w 2 meczach strzelił bramki które dały nam 6 punktów ale ty widać nie oglądasz meczów :c

0

Czemu koniec kariery ? swojego czasu juventus chciał grającego w lidze rosyjskiej Witsela i był w stanie za niego dużo zapłacić jak jesteś dobry nieważne gdzie grasz i tak ktoś cie kupi :)

8

no w nareszcie może w końcu będzie na boisku ktoś kto nie będzie szukał na siłe kogoś z MSN

0

Chcesz powiedzieć że piłkarz nie może grać na różnych pozycjach Lucho triggerd !

0

Mało już kto pamięta że Rudy wygrał nam ligę :/

6

ten uczuć gdy użytkownicy mają ból tylnej części ciała a okienko transferowe dopiero dziś się zaczyna xD

0

wow czyli jak ktoś zagra 1 zły mecz na turnieju to jest słaby niezła logika :o

3

Ja bym się nie zastnawiał w Sportingu grał dobrze i był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy a wiadomo że Sporting częściej się bronił niż atakował w tym sezonie, a do tego jest młody i obrońcy coraz cenniejsi w obecnej piłce a o dobrego stopera naprawdę trudno więc myślę że jakby go nakierunkować u nas w Barcelonie to będzie z niego przyszła podpora naszej obrony :)

2

bo piłkarze odchodzą po wpłaceniu klauzuli do anagli gdzie dostają więcej $$ to na pewno wina Bartka ?

0

Hiszpan,szybki,grał w Barcelonie,młody crack,gra w najbardziej wymagającej lidze świata

0

już niedługo Lima Gate :d wgl cały filmik jest o tym jak go faulują wtf ?

1

ja nigdy nie wiem co myśleć o takich piłkarzach jak Andres,Xavi kocham ich całym sercerm i zawsze wspominam choćby gol Andresa z Chelsea ale uważam że trochę chamują naszych młodzików bo w końcu należy dać szansę Alenie choć nie wyobrażam sobie Andresa w innym trykocie dla mnie z pomocą powinien się pożegnać(z opcją wykupu) lub wypożyczenia Denis Suarez który mnie rozczarował a w jego miejsce z chęcią zobaczyłbym Alene

1

a gdzie Legia Warszawa to najlepszy klub ? :D

0

Giuseppe Giu Giu Giuseppe piłkarz Italiana :D

0

no co jak co ale myśle że Marco Assensio jednak zotanie w Realu :P

0

akurat moim zdaniem to nie jest wina zarządu tylku Lusia Enriqe zobacz jak sytuacja musi wyglądać wśród wychowanków jeśli nawet gracze kupieni za grube siano patrz Vidal,Paco mieli problemy z zagraniem kilku meczów w sezonie :)

3

ale lepiej zawsze wyciągnąć 10 mln za zawodnika niż np 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?