Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to ja ci powiem że Pan Laporta swoją szansę miał i zmarnował ją po całośći afera szpiegowska itd tu rzeczywiście nie ma spośród kogo wybierać :)
0
A ja się zgodzę że sprzedaż Neymara nam pomogła zawsze uważałem że był "rakiem" tej drużyny gdyż większość problemów kręciła się wokół niego choć nie neguje jego piłkarskich umiejętnośći bo jest 1 z 3 najlepszych piłkarzy na świecie :)
0
jakieś trivago czy booking i masz recenzje innych użytkowników :)
1
Rugani zamiast Augani
9
a co mało ? jak masz to oddaj :D
3
Ter Stegen->Gomes->Dembele->Suarez i gol co to się staneło :O
1
i Simons by tak z 1 dołożył
1
Ale bym tak Pulinhio wpuścił za Busiego :D
0
będą lepsi :)
0
pierwsze mecze w sezonie Barcelona już w potrójnej koronie a Real spadek z ligi jak twierdzi większość "kibico-ekspertów"
0
W Hiszpanii ogółem kibice są raczej beznadziejni przecież Simeone sam musi zacząć dawać impuls by kibice zaczeli kibicować :D
0
swoją szanse miał :)
0
Mam nadzieje że tylko Laporta nie będzie następcą Bartka ale oby votum przeszło jak najszybciej :)
0
przemysł węglowy to jedny wielki syf powinni to zamknąć i postawić na ekologie lub atom a górników zwolnić i zpożytkować kase w co innego :) więc tu wielki minus dla rządzących :)
0
no myślę że za 130 to by go spokojnie puścili :)
0
Gra o tron polecam :)
0
nie zgodzę się jeśli piłkarz ma niską klauzule to spokojnie przeciwny klub może dając mu np większe zarobki lub specjalne dodatki w kontrakcie :)
0
75 mln widze nastepna promocja :D
1
akuratw to że to była wina Valverde wierzę bo prezes Nicei przyznał że to Bartek zadzwonił do niego cytując "był bardzo zawstydzony i powiedział że nie kupi Seriego bo nie pasuje sztabowi"
5
i jeszcze jakby tak do paki trafił :v
11
raczej afrykańska xD
0
chyba dadzą mu nowy kontrakt z wyższą klauzulą i nie będzie tak kolorowo trzeba też patrzec że nie przeprowadzimy dużego trasnferu bo raczej wszyscy "dobrzy" gracze wystąpią w LM
0
Jak myślicie sprowadzimy kogoś w zimowym okienku jeśli tak to kogo ?
0
na steam albo fmscout jest jakiś mod co sprawia że agenci są bardziej "normalni" ale jeśli wejdziesz w profil zawodnika i zobaczysz że jest kibicem Realu to i tak z transferu nici ja tak miałem z Caballeosem :P
0
Bedą lepsi i to o wiele wystarczy popatrzeć jak technologia idzie do przodu wyobraź sobie że kiedyś poważną kontuzję będzie się leczyło w dzień a z roku na rok "ludzie ciało" jest coraz lepsze to tylko kwestia czasu aż ktoś pokona Messigo i Cristiano
0
Xavi zachwalał mówi że pasowałby do Barcelony i myślę że Xavi raczej wie co mówi po czym sztab mówi "Nasz sztab szkoleniowy zdecydował, że nie chce Seriego". Oby votum przeszło i socios powiedzili że "ten sztb szkoleniowy jest niepotrzebny"
0
niemiec nie będzie kosztowal kroci bo obecnie mało gra :)
0
Jak myślicie warto by do nas sprowadzić Boatenga jako 3/4 stopera w następnym okienku transferowym ?
0
Klauzula 100 mln może jednak go zakontraktują taki zawodnik zwróci się w chwilę jest potężną medialną marką, twarzą Pumy trzeba, też patrzeć pod tym względem cóż zobaczymy czy Antek się zgodzi.
1
Odnośnie składu zakładając że będzie wyglądał on tak :
Ter Stegen(Cilesen)
Semdo(Vidal) Umtiti(Masche) Pique(Verma) Alba(Digne)
Busi(Paulinhio)
Rakitić(Roberto,Gomes) Iniesta(D.Suarez,Roberto)
Messi(Rafinha) Luis(Paco) Dembele(Deulo)
Bramkarze: oboje są bardzo solidni tu raczej nie trzeba, się martwić gdy któryś wypadni nawet na 2-3 miesiące.
LO: podobnie jak bramkarze jedna z mocniej obsadzonych pozycji Dignie to nie dynamika alby, ale można na nim polegać i oczekiwać conajmniej dobrego występu
ŚO: Tutaj jeden z największych problemów po odejściu Marlona można powiedzieć, że zostaje nam 2 obrońców z całym szacunkiem do szefuncia na szybkich rywali, juz się nie sprawdza widać,że to już nie ta dynamika i szybkość, a Verma cóż człowiek szkło i nie oszukujmy się nie prezentuje wysokiego poziomu.
PO: Semedo ma obiecujący początek i może stać się naszym Crackiem, ale trudno na tą chwilę można powiedzieć o nim coś więcej Vidal cóż widać że to nie jest PO i w przypadku kontuzji Semedo na silniejszych rywali nie wystarczy na szczęście mamy jeszcze Roberto.
ŚPD: mam nadzieję, że w końcu rywal dla Busqetsa sprawi że znów powróci do dni swojej świetności bo od 1,5 sezonu gra 1 mecz jak geniusz żeby w następnych 4 grać przeciętnie mimo, że nadal jestem negatywnie nastawiony do Paulinhio to wierzę, że chłop będzie walczył o 1 skład i pokaże że się myliłem będąc prawdziwymi płucami zespołu.
Pomocnicy: Cóż ciężko cokolwiek powiedzieć bo nie jest dobrze ale nie ma jakiejś tragedi ale od czasów odejścia Xaviego nadal nie mamy następcy a zaraz skończy się era Iniesty tu za chłopaków jak Gomes,Roberto czy Denis musimy trzymać kciuki i wierzyć, że odpalą. Rakieta raczej nadal solidna opcja raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi choć ma 2-3 fatalne mecze w sezonie
Napad: Cóż w miejsce Neymara przychodzi Dembele chłopak na pewno z potencjałem by zastąpić lub przewyższyć Neya, ale narazie musimy zaczekać i patrzeć jak wpasowuje się w zespół. Luis to prawdziwy dzik, ale zastępójący go Paco to narazie słaba opcja. Messi nic o chłopaku pisać nie muszę choć bez niego obecnie nie wyobrażam sobie Barcelony pokonujęcj zespoły z Topu.
Co moż nas uratować:
-zmiana ludzi od transferów i pionu Scoutingowego
-Perfekcyjny system rotacji (Messi,Luis,Pique i Umtiti trzeba dać im odpocząć w meczach z ogórami)
-Alena myślę że jeśli damy mu szansę może wskoczyć do 1 drużyny
-w następnym okienku (Vidal,Turan,Paco(jeśli nie odpali),Gomes(jeśli nie odpali),Verma i Rafinhia) żegnają się z zespołem
-W zimę ruszamy z transferami Antoniego,nastpęcy Xaviego oraz dodatkowo 1 obrońcy pokroju Inigo Martinez,a jeśli sprzedamy Vidala to najlepiej jakiegoś doświadczonego starszego PO na sezon góra 2 zanim Semedo w pełni się rozwinie .
Zapraszam do dyskusji :)