0

to ja ci powiem że Pan Laporta swoją szansę miał i zmarnował ją po całośći afera szpiegowska itd tu rzeczywiście nie ma spośród kogo wybierać :)

0

A ja się zgodzę że sprzedaż Neymara nam pomogła zawsze uważałem że był "rakiem" tej drużyny gdyż większość problemów kręciła się wokół niego choć nie neguje jego piłkarskich umiejętnośći bo jest 1 z 3 najlepszych piłkarzy na świecie :)

0

jakieś trivago czy booking i masz recenzje innych użytkowników :)

1

Rugani zamiast Augani

9

a co mało ? jak masz to oddaj :D

3

Ter Stegen->Gomes->Dembele->Suarez i gol co to się staneło :O

1

i Simons by tak z 1 dołożył

1

Ale bym tak Pulinhio wpuścił za Busiego :D

0

będą lepsi :)

0

pierwsze mecze w sezonie Barcelona już w potrójnej koronie a Real spadek z ligi jak twierdzi większość "kibico-ekspertów"

0

W Hiszpanii ogółem kibice są raczej beznadziejni przecież Simeone sam musi zacząć dawać impuls by kibice zaczeli kibicować :D

0

swoją szanse miał :)

0

Mam nadzieje że tylko Laporta nie będzie następcą Bartka ale oby votum przeszło jak najszybciej :)

0

przemysł węglowy to jedny wielki syf powinni to zamknąć i postawić na ekologie lub atom a górników zwolnić i zpożytkować kase w co innego :) więc tu wielki minus dla rządzących :)

0

no myślę że za 130 to by go spokojnie puścili :)

0

Gra o tron polecam :)

0

nie zgodzę się jeśli piłkarz ma niską klauzule to spokojnie przeciwny klub może dając mu np większe zarobki lub specjalne dodatki w kontrakcie :)

0

75 mln widze nastepna promocja :D

1

akuratw to że to była wina Valverde wierzę bo prezes Nicei przyznał że to Bartek zadzwonił do niego cytując "był bardzo zawstydzony i powiedział że nie kupi Seriego bo nie pasuje sztabowi"

5

i jeszcze jakby tak do paki trafił :v

11

raczej afrykańska xD

0

chyba dadzą mu nowy kontrakt z wyższą klauzulą i nie będzie tak kolorowo trzeba też patrzec że nie przeprowadzimy dużego trasnferu bo raczej wszyscy "dobrzy" gracze wystąpią w LM

0

Jak myślicie sprowadzimy kogoś w zimowym okienku jeśli tak to kogo ?

0

na steam albo fmscout jest jakiś mod co sprawia że agenci są bardziej "normalni" ale jeśli wejdziesz w profil zawodnika i zobaczysz że jest kibicem Realu to i tak z transferu nici ja tak miałem z Caballeosem :P

0

Bedą lepsi i to o wiele wystarczy popatrzeć jak technologia idzie do przodu wyobraź sobie że kiedyś poważną kontuzję będzie się leczyło w dzień a z roku na rok "ludzie ciało" jest coraz lepsze to tylko kwestia czasu aż ktoś pokona Messigo i Cristiano

0

Xavi zachwalał mówi że pasowałby do Barcelony i myślę że Xavi raczej wie co mówi po czym sztab mówi "Nasz sztab szkoleniowy zdecydował, że nie chce Seriego". Oby votum przeszło i socios powiedzili że "ten sztb szkoleniowy jest niepotrzebny"

0

niemiec nie będzie kosztowal kroci bo obecnie mało gra :)

0

Jak myślicie warto by do nas sprowadzić Boatenga jako 3/4 stopera w następnym okienku transferowym ?

0

Klauzula 100 mln może jednak go zakontraktują taki zawodnik zwróci się w chwilę jest potężną medialną marką, twarzą Pumy trzeba, też patrzeć pod tym względem cóż zobaczymy czy Antek się zgodzi.

1

Odnośnie składu zakładając że będzie wyglądał on tak :

Ter Stegen(Cilesen)

Semdo(Vidal) Umtiti(Masche) Pique(Verma) Alba(Digne)

Busi(Paulinhio)

Rakitić(Roberto,Gomes) Iniesta(D.Suarez,Roberto)

Messi(Rafinha) Luis(Paco) Dembele(Deulo)

Bramkarze: oboje są bardzo solidni tu raczej nie trzeba, się martwić gdy któryś wypadni nawet na 2-3 miesiące.

LO: podobnie jak bramkarze jedna z mocniej obsadzonych pozycji Dignie to nie dynamika alby, ale można na nim polegać i oczekiwać conajmniej dobrego występu

ŚO: Tutaj jeden z największych problemów po odejściu Marlona można powiedzieć, że zostaje nam 2 obrońców z całym szacunkiem do szefuncia na szybkich rywali, juz się nie sprawdza widać,że to już nie ta dynamika i szybkość, a Verma cóż człowiek szkło i nie oszukujmy się nie prezentuje wysokiego poziomu.

PO: Semedo ma obiecujący początek i może stać się naszym Crackiem, ale trudno na tą chwilę można powiedzieć o nim coś więcej Vidal cóż widać że to nie jest PO i w przypadku kontuzji Semedo na silniejszych rywali nie wystarczy na szczęście mamy jeszcze Roberto.

ŚPD: mam nadzieję, że w końcu rywal dla Busqetsa sprawi że znów powróci do dni swojej świetności bo od 1,5 sezonu gra 1 mecz jak geniusz żeby w następnych 4 grać przeciętnie mimo, że nadal jestem negatywnie nastawiony do Paulinhio to wierzę, że chłop będzie walczył o 1 skład i pokaże że się myliłem będąc prawdziwymi płucami zespołu.

Pomocnicy: Cóż ciężko cokolwiek powiedzieć bo nie jest dobrze ale nie ma jakiejś tragedi ale od czasów odejścia Xaviego nadal nie mamy następcy a zaraz skończy się era Iniesty tu za chłopaków jak Gomes,Roberto czy Denis musimy trzymać kciuki i wierzyć, że odpalą. Rakieta raczej nadal solidna opcja raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi choć ma 2-3 fatalne mecze w sezonie

Napad: Cóż w miejsce Neymara przychodzi Dembele chłopak na pewno z potencjałem by zastąpić lub przewyższyć Neya, ale narazie musimy zaczekać i patrzeć jak wpasowuje się w zespół. Luis to prawdziwy dzik, ale zastępójący go Paco to narazie słaba opcja. Messi nic o chłopaku pisać nie muszę choć bez niego obecnie nie wyobrażam sobie Barcelony pokonujęcj zespoły z Topu.

Co moż nas uratować:

-zmiana ludzi od transferów i pionu Scoutingowego

-Perfekcyjny system rotacji (Messi,Luis,Pique i Umtiti trzeba dać im odpocząć w meczach z ogórami)

-Alena myślę że jeśli damy mu szansę może wskoczyć do 1 drużyny

-w następnym okienku (Vidal,Turan,Paco(jeśli nie odpali),Gomes(jeśli nie odpali),Verma i Rafinhia) żegnają się z zespołem

-W zimę ruszamy z transferami Antoniego,nastpęcy Xaviego oraz dodatkowo 1 obrońcy pokroju Inigo Martinez,a jeśli sprzedamy Vidala to najlepiej jakiegoś doświadczonego starszego PO na sezon góra 2 zanim Semedo w pełni się rozwinie .

Zapraszam do dyskusji :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?