0

70 baniek ze zmiennymi i od tego powinno się zaczynać :v

2

boże skąd on weźmie takie pieniądze teraz będzie musiał głodować ...

0

w sensie że suma punktów w obu drużynach ?

0

nie odżyje bo Cou nie może grać w LM co skreśla go w tym sezonie :)

2

przecież na ławce nie było nikogo ze szkółki :D

0

Dignie lepsze wykończenie niż Suarez w tym sezonie :D

0

cóż może siedzą na wyższych bo na niższych dość pusto :D

1

Frekwencja na meczu mniejsza niż na niektórych meczach ekstraklasy nigdy nie zrozumiem hiszpańskich kibiców słabi w dopingu i jacyś tacy mało żywiołowi :/

0

tak to jest jak myśli się o polityc i twetach zamiast o piłce :D

0

0

Arda(karta której Barteomeu użył w wyborach), Gomesa i Vidala chciał Lucho z tego co pamiętam :)

0

o jakieś 400 * wystarczy poptarzeć na klauzule zawarte w klubach z madrytu :d

0

czy ja wiem gdyby nie odpuscili Saulowi to mecz mógł wyglądć zupełnie inaczej :/

1

Panie Suarez ileż pan dzisiaj zmarnował ...

0

Czemu podał do Suareza a nie do Gomesa ;_:

0

z nim jest taki problem że dopóki nie zacznie turlać się po boisku to nie zostanie zmieniony bo nie ma dla niego rywala :D

1

Czyli jedziesz po Gomesu bo jest "modne" ale o Rakiecie który spalił ze 4-5 akcji czy Suarezie który gra totalną padakę też nie wspomnisz Gomes chociaż walczy i wspomaga obronę

0

Kurde gdyby od początku grał Paulinhio za Rakietę :/ ...

0

Mam takie pytanie czemu w takim meczu Iniesta gra od 1 lepiej chyba dać szansę komuś innemu ?

0

Vidal nie umie grać na obronie i coś musi być w tym że ani Lucho ani Valvrde na niego nie stawia :)

0

Wszyscy mają ból tylniej części że Roberto na PO a kim na tej pozycji ma rotować Valverde choć dziwię się że Iniesta znowu od poczatku i to najbardziej boli :/

0

Denis nie zagra w pomocy :)

1

przecież w amryce co 2 sportowiec ma coś nielegalnego :P

0

no nie ma oddawania piłki do MSN bo już nie istnieje :D

1

strzelił gola ale jak dla mnie za dużo strat

1

może poczekajmy do 1/2 sezonu z oceną ...

0

Czyli lepsze gorsze wyniki hmm ciekawe :P

0

Czy tylko dla mnie Busi dzisiaj niewidoczny :P ?

0

tego serka byś sprzedał ? :P

0

o której poznamy składy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?