Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
70 baniek ze zmiennymi i od tego powinno się zaczynać :v
2
boże skąd on weźmie takie pieniądze teraz będzie musiał głodować ...
0
w sensie że suma punktów w obu drużynach ?
0
nie odżyje bo Cou nie może grać w LM co skreśla go w tym sezonie :)
2
przecież na ławce nie było nikogo ze szkółki :D
0
Dignie lepsze wykończenie niż Suarez w tym sezonie :D
0
cóż może siedzą na wyższych bo na niższych dość pusto :D
1
Frekwencja na meczu mniejsza niż na niektórych meczach ekstraklasy nigdy nie zrozumiem hiszpańskich kibiców słabi w dopingu i jacyś tacy mało żywiołowi :/
0
tak to jest jak myśli się o polityc i twetach zamiast o piłce :D
0
Prawda czy nie ?
https://kwejk.pl/obrazek/3062451/o-co-chodzi-tym-polakom.html
0
Arda(karta której Barteomeu użył w wyborach), Gomesa i Vidala chciał Lucho z tego co pamiętam :)
0
o jakieś 400 * wystarczy poptarzeć na klauzule zawarte w klubach z madrytu :d
0
czy ja wiem gdyby nie odpuscili Saulowi to mecz mógł wyglądć zupełnie inaczej :/
1
Panie Suarez ileż pan dzisiaj zmarnował ...
0
Czemu podał do Suareza a nie do Gomesa ;_:
0
z nim jest taki problem że dopóki nie zacznie turlać się po boisku to nie zostanie zmieniony bo nie ma dla niego rywala :D
1
Czyli jedziesz po Gomesu bo jest "modne" ale o Rakiecie który spalił ze 4-5 akcji czy Suarezie który gra totalną padakę też nie wspomnisz Gomes chociaż walczy i wspomaga obronę
0
Kurde gdyby od początku grał Paulinhio za Rakietę :/ ...
0
Mam takie pytanie czemu w takim meczu Iniesta gra od 1 lepiej chyba dać szansę komuś innemu ?
0
Vidal nie umie grać na obronie i coś musi być w tym że ani Lucho ani Valvrde na niego nie stawia :)
0
Wszyscy mają ból tylniej części że Roberto na PO a kim na tej pozycji ma rotować Valverde choć dziwię się że Iniesta znowu od poczatku i to najbardziej boli :/
0
Denis nie zagra w pomocy :)
1
przecież w amryce co 2 sportowiec ma coś nielegalnego :P
0
no nie ma oddawania piłki do MSN bo już nie istnieje :D
1
strzelił gola ale jak dla mnie za dużo strat
1
może poczekajmy do 1/2 sezonu z oceną ...
0
Czyli lepsze gorsze wyniki hmm ciekawe :P
0
Czy tylko dla mnie Busi dzisiaj niewidoczny :P ?
0
tego serka byś sprzedał ? :P
0
o której poznamy składy ?