0

Cały czas układam do cb piosenke narazie mam tylko tyle (inspiruje sie egzorcystom):

Socjopata na niego nie ma bata obstawia po 2 zł no z podatkiem będzie drożej uważaj Komraczuku masz pistolet przy uchu uważaj bukmacherze na muszkę cie bierze :/

11

Nie wiem w sumie tyle na niego bluźniliśmy a tym czasem do klubu zostalii lub zostaną sprowadzeni:(Semedo,Vidal,Paco,Paulinhio,Gomes,Dignie,Vermalen,Arda,Umtiti,Deulo,Denis, Cou i Mina mówi się też o Griezmanie) otworzył wiele nowych fili czy to w Ameryce czy Chinach klub się rozrasta i nie radzi sobie tak źle poza niewypałem Gomesem i Ardą(choć moim zdaniem grał nie najgorzej jak już grał) to Dignie i taki Umtiti naprawde byli tani prawdopodobnie na sprzedaży Deulo zarobimy nawet spoko pieniądze jak zostanie sprzedany i myślę że gdyby Vidal dostawał więcej szans od Lucho to inaczej by to wyglądało i byłby lepszym zmiennikiem

0

Tak sobie teraz myślę że jednak Josep Maria Bartomeu to nie taki zły prezydent :D

8

POLE POLE ŁYSE POLE

4

cieszę się tylko że jest wolne od pracy pozatym nic mi to nie daje :D

1

jeszce mi powiedz że potem idziesz na wybory :x

0

Nie wiem dla mnie sylwek nie może być gorszy więc obecnie dla mnie polityka to pikuś :D

1

Nie chce ci psuć humoru a Barcelona to trochę klub z lewacką historią :D

2

a wgl co złego jest w oglądaniu TVN to rozumiem że ty nie możesz go obejrzeć bo nie masz własnego mózgu i sam nie umiesz wyciągąć wniosków bo HURDUR tam zawsze na PiS psioczą ?

2

nie wiem pewno tam gdzie według ciebie niektórzy posłowie mający w komunie po parenaście lat już współpracowali ze służbami i donosili na 3/4 swojego miasta :D

1

Słuchaj możesz mi nie wierzyć nie zmuszam ja wiem co słyszyłem ale z motorniczym to tylko trochę się pomyliłeś bo klaskał ale nie wstał a reszta była jak mówisz :/

2

Twój tata pewno urodził się za komuny HURDDUR ale z niego komunista nie wiem jak mogłeś się go nie wyrzec jak możesz patrzeć za każdym razem w lustro jak przyjeżdżasz do domu i widzisz tą wychowaną w komunie rodzinie jak ty możesz żyć ?????

0

No nie powiem że teraz to zaorałeś :D

1

Przykład z życia wzięty jechałem tramwajem kołomnie facet na oko blisko 40 żona do niego dzwoni a ten jej mówi "spokojnie nie muszę iść do pracy bo jutro idę odebrać zasiłek a potem wpadnie becikowe i 500+" więc skoro tacy ludzie głosują na te partie to mi to mówi wiele o polskim społeceństwie

0

Pamiętam że jak byłem gówniakiem to śmiałem się z Orbana ale jak dorosłem to ten człowiek jest dla mnie czystym złotem :D

0

a PiS nie jest partią typu Republikańskiego ?

2

W Polsce od 5-6 kandencji jest jakiś dramat ale nasz naród zawsze podzielony na:

-HurDur PiS

-HurDur PO



My się chyba nigdy nie nauczymy że są inne partie:/

1

Właśnie potwierdziłeś że jesteś dla mnie na poziomie neandertalczyka więc dalsza dyskusja z tobą jest zbędna POzdrawiam :D

2

Ja nie wiem wy jesteście jakimiś no dobra nbd używał brzydkich słów na nowy rok ale czemu jak ktoś jest przeciw PiSowi to dla was równoznaczne jest z tym że głosuje na PO xD to już jest chyba choroba psychiczna :P

2

Wiesz niektórzy nigdy się nie nauczą że jk państwo daje to wpierw musi zabrać spokojnie zobaczą na swoje emerytury to inaczej może zaśpiewają :D

0

tak już widzę jak po transferze Cou ochoczo do 1 drużyny zostają włączani pomocnincy :/

5

w niemczech najtańsze masło kosztuje 1 euro a zarabiają o wiele więcej niż u nas więc co ma do tego płaca minimalna ? No tak zapomniałem że nas polaków zawsze można dymać na wszystkim :)

0

Moi rodzice często zamawiają choć nie zawsze więc moge polecić :D

0

nie znasz się to kwestia godzin

0

Czyli co w Sylwestra nie tylko odliczamy do północy ale i do transferu Cou :D ?

0

a 80 to mało ?

2

widownia w Hiszpani jest drętwa więc raczej sobie nie pośpiewasz :P

0

alieexpres mogą być po parenaście goszy :p

0

dlatego niekoniecznie musi chciec zmieniac otoczenie :D

0

w lecie racej utargujesz mniej :x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?