Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały czas układam do cb piosenke narazie mam tylko tyle (inspiruje sie egzorcystom):
Socjopata na niego nie ma bata obstawia po 2 zł no z podatkiem będzie drożej uważaj Komraczuku masz pistolet przy uchu uważaj bukmacherze na muszkę cie bierze :/
11
Nie wiem w sumie tyle na niego bluźniliśmy a tym czasem do klubu zostalii lub zostaną sprowadzeni:(Semedo,Vidal,Paco,Paulinhio,Gomes,Dignie,Vermalen,Arda,Umtiti,Deulo,Denis, Cou i Mina mówi się też o Griezmanie) otworzył wiele nowych fili czy to w Ameryce czy Chinach klub się rozrasta i nie radzi sobie tak źle poza niewypałem Gomesem i Ardą(choć moim zdaniem grał nie najgorzej jak już grał) to Dignie i taki Umtiti naprawde byli tani prawdopodobnie na sprzedaży Deulo zarobimy nawet spoko pieniądze jak zostanie sprzedany i myślę że gdyby Vidal dostawał więcej szans od Lucho to inaczej by to wyglądało i byłby lepszym zmiennikiem
0
Tak sobie teraz myślę że jednak Josep Maria Bartomeu to nie taki zły prezydent :D
8
POLE POLE ŁYSE POLE
4
cieszę się tylko że jest wolne od pracy pozatym nic mi to nie daje :D
1
jeszce mi powiedz że potem idziesz na wybory :x
0
Nie wiem dla mnie sylwek nie może być gorszy więc obecnie dla mnie polityka to pikuś :D
1
Nie chce ci psuć humoru a Barcelona to trochę klub z lewacką historią :D
2
a wgl co złego jest w oglądaniu TVN to rozumiem że ty nie możesz go obejrzeć bo nie masz własnego mózgu i sam nie umiesz wyciągąć wniosków bo HURDUR tam zawsze na PiS psioczą ?
2
nie wiem pewno tam gdzie według ciebie niektórzy posłowie mający w komunie po parenaście lat już współpracowali ze służbami i donosili na 3/4 swojego miasta :D
1
Słuchaj możesz mi nie wierzyć nie zmuszam ja wiem co słyszyłem ale z motorniczym to tylko trochę się pomyliłeś bo klaskał ale nie wstał a reszta była jak mówisz :/
2
Twój tata pewno urodził się za komuny HURDDUR ale z niego komunista nie wiem jak mogłeś się go nie wyrzec jak możesz patrzeć za każdym razem w lustro jak przyjeżdżasz do domu i widzisz tą wychowaną w komunie rodzinie jak ty możesz żyć ?????
0
No nie powiem że teraz to zaorałeś :D
1
Przykład z życia wzięty jechałem tramwajem kołomnie facet na oko blisko 40 żona do niego dzwoni a ten jej mówi "spokojnie nie muszę iść do pracy bo jutro idę odebrać zasiłek a potem wpadnie becikowe i 500+" więc skoro tacy ludzie głosują na te partie to mi to mówi wiele o polskim społeceństwie
0
Pamiętam że jak byłem gówniakiem to śmiałem się z Orbana ale jak dorosłem to ten człowiek jest dla mnie czystym złotem :D
0
a PiS nie jest partią typu Republikańskiego ?
2
W Polsce od 5-6 kandencji jest jakiś dramat ale nasz naród zawsze podzielony na:
-HurDur PiS
-HurDur PO
My się chyba nigdy nie nauczymy że są inne partie:/
1
Właśnie potwierdziłeś że jesteś dla mnie na poziomie neandertalczyka więc dalsza dyskusja z tobą jest zbędna POzdrawiam :D
2
Ja nie wiem wy jesteście jakimiś no dobra nbd używał brzydkich słów na nowy rok ale czemu jak ktoś jest przeciw PiSowi to dla was równoznaczne jest z tym że głosuje na PO xD to już jest chyba choroba psychiczna :P
2
Wiesz niektórzy nigdy się nie nauczą że jk państwo daje to wpierw musi zabrać spokojnie zobaczą na swoje emerytury to inaczej może zaśpiewają :D
0
tak już widzę jak po transferze Cou ochoczo do 1 drużyny zostają włączani pomocnincy :/
5
w niemczech najtańsze masło kosztuje 1 euro a zarabiają o wiele więcej niż u nas więc co ma do tego płaca minimalna ? No tak zapomniałem że nas polaków zawsze można dymać na wszystkim :)
0
Moi rodzice często zamawiają choć nie zawsze więc moge polecić :D
0
nie znasz się to kwestia godzin
0
Czyli co w Sylwestra nie tylko odliczamy do północy ale i do transferu Cou :D ?
0
a 80 to mało ?
2
widownia w Hiszpani jest drętwa więc raczej sobie nie pośpiewasz :P
0
alieexpres mogą być po parenaście goszy :p
0
dlatego niekoniecznie musi chciec zmieniac otoczenie :D
0
w lecie racej utargujesz mniej :x