Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
4
Podziękował Barcelonie za chwile które w niej spędził więcej tutaj https://x.com/ardaturan
7
Szacuneczek dla Turana za to co napisał na Twitterze :)
3
Delefele przynajmniej okiwa jakiegoś ogórka a Krystiano nawet tego nie potrafi :P
1
nie trafi do United :x
0
też nie jest to do końca prawdą zależy jak dbasz o to co nosisz mi osobiście marka Lacoste się po prostu nie podoba szczególnie jeśli chodzi o buty choć polówki mają bardzo dobre ja polecam chodzić na promocje lub do TkMaxa bo tam koszulki z ck czy innych marek kupisz po 40-60 zł ja osobiście mam też kilka z Otherteesa i mam je rok i nie widać śladów używania :D
1
Moim zdaniem waszym problemem od kilku lat jest Ronaldo wiem że to prawdziwa bestia jak jest w gazie ale myślę że zablokował on trochę rozwój innych chłopaków mógłbym się założyć że Bale kręcił by 2x lepsze liczby gdyby nie było Ronaldo sam pamiętam jak na początku gdy przyszedł do Realu byłem pod wrażeniem jego szybkości i wolnych które moim zdaniem strzelał lepiej od Ronaldo ale mimo wszystko one pzypadały Portugalczykowi i na początku miałem problem ze stwierdzeniem czy lepszy był Bale czy Neymar :P
2
nawet CK czy Gucci są z bangladeszu i chin ja kupuje na Alieexpres,Othertees,TkMax i na promocjach w Van Grafie :)
1
"Dwa kupony i do przodu" to moje hasło fajne co nie :D
0
Już widze jak perez daje Neymarowi większe zarobki niż szejk w PSG :D
9
łapał i też się martwie :/
0
trudno mi się z tobą nie zgodzić ale cóż ilu to już było co nie udźwigneli Barcelony ja zawsze chcę by każdy grał jak najlepiej bo zawsze można choćby zarobić więcej :)
2
Czemu niektórzy zachowują się jak kibice prześcieradeł Gomes nie gra tak źle i ogółem cała drużyna gra piękny futbol ładnie wszyscy podchodzą presingiem ale i tak widze komentarze "Jezu znowu ten Gomes ale jest słaby albo Semedo blado wygląda przy Albie" no ludzie w Barcelonie wszyscy się wspierają i tworzą super atomosfere jesteśmy drużyną a nie zlepkiem indywidualności jak biali więc trochę wsparcia nawet dla najsłabszych
1
nie ale chyba nie powiesz mi że był lepszy od Neymara ?
0
Jest rzeczywiście wart takich pieniędzy bo szczerze to o nim nigdy nie słyszałem :/ ?
0
Luan jest cofniętym napastnikiem ?
0
Ło panie chciałbym tyle mieć niestety już te piękne czasy za mną :D
0
poczekaj do toty będzie obniżka cen
0
nie wiem czy jeszcze jest ale na labotidze była ostatnio promocja na biografie sportowców i kupiłem 8 książek za 100 zł
0
a co lepsze fortuna czy STS ?
1
tak dlatego zawsze mówi że chce grać w Realu
0
Nie wiem w jakim świecie wy żyjecie że myślicie że damy radę takiej Rosji ale hur dur Polska Husaria na pewno skontratakuje oni nas zmiotą samymi rakietami skończcie żyć w wyimaginowanym świecie teraz wojne prowadzi sie inaczej i nawet nie ma co z wami dyskutować skoro tego nie rozumicie :)
0
Super mi kontrakty proszę cię i na co ci te wydatki na wojsko jak my z nikim nie jesteśmy w stanie wojny i póki co nie będziemy no błagam was ...
0
Sprzedać Inieste Paulina ma więcej bramek to na co nam ten stary dziadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle odnośnie statystyk które nie grają :p
0
już potem widze jak mirki bedą pisały do tych lasek proszę mnie ... ja nikomu nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
a jak akurat chciałbym żeby Gomes został a odszedł Denis :P
0
20-30 mln i niech go zabierają :)
0
Jeszcze pamiętam jak LaRamblowicze chcieli zastąpić Bartka tym nieudacznikiem LaPorte (nie wiem jak się odmienia jego nazwisko) bo hur dur szkółka bo hur dur KIEDYŚ TO BYŁO
0
Dis dziś dobrze powiedział że teraz te 120 mln to jak kiedyś 55 po prostu kluby mają więcej $$ i stąd takie ceny
0
Do graczy Fifa:
Czy opłaca sie inwetować w ifa Lovrena celem handlu na ifach ?