Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja np zawsze uważałem że naszę problemy się zaczną kiedy z Realu odejdzie Cristiano :P
1
no jak to nie pytanie chcesz żeby Cristiano odszedł odpowiedzieli "no" chcę i Si czyli tak po hiszpańsku :P
2
Nie wierzę że aż 100% kibiców chce sprzedaży ich legendy :D
0
Dla mnie to mogłoby się coś ciekawego zacząć dziać na SD bo obecnie to jest jakaś parodia :P
0
Zapomniałeś że posiadamy POTĘŻNEGO KOLUMBIJCZYKA
0
ale że w tym okienku jeśli tak to już widzę jak Atleti się pozbywa bramkarza w kluczowym momencie sezonu :P
0
Roberto nie zagra w pomocy ...
0
nie ma sensu trzymać gościa któy nie grał tyle czasu to Barcelonia nie Arsenal :D
0
Moja dziewczyna jest chętna jakby co to pw :P
1
Ja na miejscu Juve zastanawiałbym sie nad napastnikiem bo co jak co ale Higuain to straszny leń jest odkąd gra w Juve :P
61
Czyli Messi ją zdradzał bo ma już 5 złotych piłek najwidoczniej strzelał gole gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡° )
0
Jak Bale puścili w tamtych czasach za 100 to w tych Eriksena poniżej 200 nie puszczą :P
1
http://joemonster.org/art/38809 tu masz ale gdzieś ostatnio widziałem zdjęcia jak były mocno zapuszczone i wyglądało to jeszcze lepiej tylko teraz nmg znaleźć
2
Czy wam też podobają się takie postapokaliptyczne klimaty jak np boiska po Igrzyskach w Rio :D ?
0
Teraz tą patologie przejała inna gorsza patologia Magicale,Rafatusy :x
0
aj źle przeczytałem wybacz :D
0
W sensie ze odejdzie z zespołu czy będzie powoływany na mecze pokroju z Chelsea
2
Jakby nie mogli go sprzedać z transferem definitywnym po sezonie kolejny co odejdzie za darmo ...
0
Już widzę jak Bayern kupuje piłkarza za 200mln
0
Dziś o 19 (dla znaków)
10
I teraz do końca sezonu #Villarrealmusisz :D
0
ebay może amazon ?
0
przeczytaj pw :D
0
Wątpie żeby Salah poszedł do Realu póki gra tam Bale(to chyba ta sama pozyscja PS) a im potrzeba LS i N
0
W sumie masz rację że napisałem masło maślane mój komentarz był głupi sorka macie racje :v
0
Chętnie nie ale jednak sprzedaje dla przykładu : Masche,Suarez,Cou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To może jak ktoś jest kibicem Liverpoolu to niech komentuje na swojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Śmiechom nie było końca ...
0
100% pożałuje tu wygra ligę a w Liverpoolu nie zobaczą jej przez kolejne 10 lat :D
0
Ja obecnie nie wyobrażam sobie bramkarza który nie umie grać nogami radzę się przyglądać na bramkarzy naszych rywali zazwyczaj wygląda to tak że wystarczy leciutki pressing a ten wykopuje jak najdalej przez co piłka zazwyczaj jest nasza :)