0

ja np zawsze uważałem że naszę problemy się zaczną kiedy z Realu odejdzie Cristiano :P

1

no jak to nie pytanie chcesz żeby Cristiano odszedł odpowiedzieli "no" chcę i Si czyli tak po hiszpańsku :P

2

Nie wierzę że aż 100% kibiców chce sprzedaży ich legendy :D

0

Dla mnie to mogłoby się coś ciekawego zacząć dziać na SD bo obecnie to jest jakaś parodia :P

0

Zapomniałeś że posiadamy POTĘŻNEGO KOLUMBIJCZYKA

0

ale że w tym okienku jeśli tak to już widzę jak Atleti się pozbywa bramkarza w kluczowym momencie sezonu :P

0

Roberto nie zagra w pomocy ...

0

nie ma sensu trzymać gościa któy nie grał tyle czasu to Barcelonia nie Arsenal :D

0

Moja dziewczyna jest chętna jakby co to pw :P

1

Ja na miejscu Juve zastanawiałbym sie nad napastnikiem bo co jak co ale Higuain to straszny leń jest odkąd gra w Juve :P

61

Czyli Messi ją zdradzał bo ma już 5 złotych piłek najwidoczniej strzelał gole gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡° )

0

Jak Bale puścili w tamtych czasach za 100 to w tych Eriksena poniżej 200 nie puszczą :P

1

http://joemonster.org/art/38809 tu masz ale gdzieś ostatnio widziałem zdjęcia jak były mocno zapuszczone i wyglądało to jeszcze lepiej tylko teraz nmg znaleźć

2

Czy wam też podobają się takie postapokaliptyczne klimaty jak np boiska po Igrzyskach w Rio :D ?

0

Teraz tą patologie przejała inna gorsza patologia Magicale,Rafatusy :x

0

aj źle przeczytałem wybacz :D

0

W sensie ze odejdzie z zespołu czy będzie powoływany na mecze pokroju z Chelsea

2

Jakby nie mogli go sprzedać z transferem definitywnym po sezonie kolejny co odejdzie za darmo ...

0

Już widzę jak Bayern kupuje piłkarza za 200mln

0

Dziś o 19 (dla znaków)

10

I teraz do końca sezonu #Villarrealmusisz :D

0

ebay może amazon ?

0

przeczytaj pw :D

0

Wątpie żeby Salah poszedł do Realu póki gra tam Bale(to chyba ta sama pozyscja PS) a im potrzeba LS i N

0

W sumie masz rację że napisałem masło maślane mój komentarz był głupi sorka macie racje :v

0

Chętnie nie ale jednak sprzedaje dla przykładu : Masche,Suarez,Cou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To może jak ktoś jest kibicem Liverpoolu to niech komentuje na swojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Śmiechom nie było końca ...

0

100% pożałuje tu wygra ligę a w Liverpoolu nie zobaczą jej przez kolejne 10 lat :D

0

Ja obecnie nie wyobrażam sobie bramkarza który nie umie grać nogami radzę się przyglądać na bramkarzy naszych rywali zazwyczaj wygląda to tak że wystarczy leciutki pressing a ten wykopuje jak najdalej przez co piłka zazwyczaj jest nasza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?