2

I bardzo dobrze że go nie wypożyczyli nie chcieli nam go sprzedać to z jakiej paki my mamy im go wypożyczać ?

0

napisałem na pw :)

0

Mamy tu jakiś handlarzy w fifie 18 ? :D

3

Marcelo słaby proszę cię chociaż trochę obiektywizmu ...

4

Moim zdaniem Valverde idealnie rotuje zespołem i buduje w nim konkurencyjność nawet Gomes pod jego skrzydłami ostatnio błyszczy i nagradza piłkarzy za dobrą grę patrz Arnaiz i kara za słabą: Vidal/Denis/Delefele :)

11

Przeciętnie nie zatracił szybkości ale brakuje mu zgrania :)

0

Gomes nam się chyba w końcu przebudził oby tak dalej to kto wie kto wie :D

1

jak jedziesz na mecz z ogórkami to kupisz bez problemu a tak to polecam przez aplikację Barcelony :)

0

u nas to jest DRAMAT :D (chodzi o poziom piłkarski)

1

Tyle odnośnie ciągłego "znowu Roberto na PO"

1

Skończcie już ten temat ile razy można to wałkować ...

0

a nie ma tuaj kogoś innego kto zna się na bukmaherce :/

1

pracuje jako tester aut ale póki co mam wolne więc mam ohote na wariata za 2zł :)

1

a to tutaj można pisać na priv sorka nie wiedziałem dzięki za info :)

0

@Socjopata na którego nie ma bata jesteś mi potrzebny bo mam pare pytań :D ?

0

najprędzej Hazarda wykupią z Chelsea

7

Jak ktoś chce jechać na mecz Barcelony to jest teraz okazja za 547 zł na Fly4Free 3 dni z przelotem hotelem i biletem na mecz z Alves :)

1

ale czasami mnie tak kusi żeby postawić przez te posty to wolę wiedzieć przynajmniej teraz mniej mi się chce :D

0

a tak z ciekawości raczej wychodzisz na + czy - :D ?

1

Krótko :

0

Kiedyś czytałem że Barcelona ma otworzyć filię E-Sportową ktoś może ma więcej inforacji a ten temat ?

Oraz czy to prawda że Piqe i Ramos mają założyć wspólny interes który ma mieć związek z E-sportem ?

0

Coś się popsuło i nie było mnie słychać więc powtórze jeszcze raz temu komu się nie podoba BarcaInfo powinno się ... Jeśli tyle dla was znaczy takie zaangażowanie jak jego gdzie wstawia ciekawostki siedzi całe dnie na twitterze i czyta te gówniane tabloidy i wychwytuje wszystkie ważne informacjie ... Jadę do Madrytu już bilet kupiony :D

0

Czami mnie kusisz judasz żeby postawić swój pierwszy kupon ale narazie się opieram :D

0

Jak myślicie czy trio Neymar-Cr7-Messi było by najbardziej niszczycielskim atakiem w histori piłki nożnej ?

2

czy ja wiem ja tak niskiej noty nie dałem ale dziś zepsuł parę akcji które mogły skończyć się bramką :/

0

Powiem krótko słabo ale nie grał szmat czasu i musiał grać na "9" dajmy mu czas :)

0

nie załamuj mnie jak dla ciebie Denis to BARDZO dobry rezerowy to nie mam pytań :D

0

Myślę że też strach wiesz młody wraca po kontuzji a chce jechać na mundial i odpukać ... coś by mu się stało :/

6

No mam nadzieje że Denis pożegna się z Barceloną :) a mecz jak na rezerwy b.dobry zabrakło skuteczności :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?