Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal to nie PO a Roberto się nie wlicza(napisałem e do rotacji) skoro ma iść do pomocy czyli zostaje 1
0
o obojgu wiem tyle co ty ale Mina jet bramkostrzelny :D
0
Real ma podobno proponowć za Hazarda 110+szklanke a Totki by się na pewno zgodzili bo oni lubią za transfery dostawać duże pieniądze i pozbywają się często ważnych graczy (Walker/Bale) a mi się wydaje że Eriksen jest lepszy od Cou :)
0
Ile razy można to pisać dopóki nie będziemy mieli 2 PO (jest tylko Semedo) to Roberto będzie grał na tej pozycji bo potrzebna jest rotacja ...
0
A czemu nie Eriksen czy Hazard myślę że za 180 to dałoby się wyciągnąć 1 z nich i proszę nie mówić że nie bo za tyle na spokojnie :)
2
to już wolę Hazarda za te cenę :)
0
fake w ch** oni nie czytaja wiadomosci od fanów
8
Coutinho przylatuj mam horom curke :c
0
Ja mam Pro i też polecam kumpel ma np zwykłą slimke i np mów że czasami Desteniy 2 mu się przytnie ale jak kupujesz głównie do fify i nie zamierzasz grać np w Battlefronty to kup slimke :)
0
a czemu ma nie działać ma HDMI to ps4 ci pójdzie :D
0
Samsung mi się wydaje lepszy na pewno będziesz zadowolony bo jest bardziej intuicyjny i ma więcej funkcji. Nawet sam mogę z czystym smieniem Samsunga polecać
0
Szczerze to mam Samsunga(fullHD) i LG(4K+HDR) i oba są dobre choć wydaje mi się że samsung ma więcej funkcji i ma lepszego Pilota co do Phillipsa nie jestem w stanie ci pomóc ale Samsunga mogę polecić pokaż modele TV to ci powiem który lepszy
0
w telewizorze to ważne jest 4k/oled etc a nie liczba rdzeni to nie komputer
0
Lorusy były fajne ale obecnie ich nie ma :/ a Seiko to 800-1000 zł:/
1
Potem dowiadujesz sięże Live żąda conajmniej 180 mln+40 zmiennych po czym nigdy go nie kupujesz :)
0
Są jakieś fajne zegarki z motywem FcBarcelony tak do 400 zł ?
1
wcale że nie bo wpierw negocjacje zaczynasz od najniższej kwoty a nie odrazu rzucasz 140 :D
4
Czekajcie zadzwonie do Liverpoolu i się zapytam bo tu sprzecne informacje ciągle oni mi powiedzą 100% legit informacje
0
Tak oczywiśćie że sie da
0
no przecież wytarczy wpisać w google ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie wiem dla mnie słuchawki przez Blutacza żeby dobrze brzmieć to muszą być naprawde dobre zależy też do czego mają słżyć bo jak do biegania to i ja znjde ale słuchania muzyki to nie za bardzo
0
niestety żadne :D
3
Czemu brudna zagrywka Nike przecież to wszystko jest zgodne z prawem :)
0
brzmi tak samo jak na każdej innej
0
i po cholere im ten Kałen ajk tylko będzie grzał miejsce najlepszej 9 na świecie jaka gra w Realu
0
a kiedy ktoś w Barcelonie sprzedał kogoś za dobre pieniądze prawdopodobnie 1x arobimy konkretnie nasprzedaży Deulo
0
w końcu Despacito kosztowało tylko 0,5 mln :D
0
tak ale to on dobiera ludzi który te transfery wkykonują pozatym nie ma za bardzo afer z nim związanych i jakoś na nie się nie zanosi :)
0
e-sky lub inna porównywarka cen lotów naj latać z Poznania lub z Berlina(jeśli mieszkasz przy granicy) jest wtedy o wiele taniej