0

Vidal to nie PO a Roberto się nie wlicza(napisałem e do rotacji) skoro ma iść do pomocy czyli zostaje 1

0

o obojgu wiem tyle co ty ale Mina jet bramkostrzelny :D

0

Real ma podobno proponowć za Hazarda 110+szklanke a Totki by się na pewno zgodzili bo oni lubią za transfery dostawać duże pieniądze i pozbywają się często ważnych graczy (Walker/Bale) a mi się wydaje że Eriksen jest lepszy od Cou :)

0

Ile razy można to pisać dopóki nie będziemy mieli 2 PO (jest tylko Semedo) to Roberto będzie grał na tej pozycji bo potrzebna jest rotacja ...

0

A czemu nie Eriksen czy Hazard myślę że za 180 to dałoby się wyciągnąć 1 z nich i proszę nie mówić że nie bo za tyle na spokojnie :)

2

to już wolę Hazarda za te cenę :)

0

fake w ch** oni nie czytaja wiadomosci od fanów

8

Coutinho przylatuj mam horom curke :c

0

Ja mam Pro i też polecam kumpel ma np zwykłą slimke i np mów że czasami Desteniy 2 mu się przytnie ale jak kupujesz głównie do fify i nie zamierzasz grać np w Battlefronty to kup slimke :)

0

a czemu ma nie działać ma HDMI to ps4 ci pójdzie :D

0

Samsung mi się wydaje lepszy na pewno będziesz zadowolony bo jest bardziej intuicyjny i ma więcej funkcji. Nawet sam mogę z czystym smieniem Samsunga polecać

0

Szczerze to mam Samsunga(fullHD) i LG(4K+HDR) i oba są dobre choć wydaje mi się że samsung ma więcej funkcji i ma lepszego Pilota co do Phillipsa nie jestem w stanie ci pomóc ale Samsunga mogę polecić pokaż modele TV to ci powiem który lepszy

0

w telewizorze to ważne jest 4k/oled etc a nie liczba rdzeni to nie komputer

0

Lorusy były fajne ale obecnie ich nie ma :/ a Seiko to 800-1000 zł:/

1

Potem dowiadujesz sięże Live żąda conajmniej 180 mln+40 zmiennych po czym nigdy go nie kupujesz :)

0

Są jakieś fajne zegarki z motywem FcBarcelony tak do 400 zł ?

1

wcale że nie bo wpierw negocjacje zaczynasz od najniższej kwoty a nie odrazu rzucasz 140 :D

4

Czekajcie zadzwonie do Liverpoolu i się zapytam bo tu sprzecne informacje ciągle oni mi powiedzą 100% legit informacje

0

Tak oczywiśćie że sie da

0

no przecież wytarczy wpisać w google ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie wiem dla mnie słuchawki przez Blutacza żeby dobrze brzmieć to muszą być naprawde dobre zależy też do czego mają słżyć bo jak do biegania to i ja znjde ale słuchania muzyki to nie za bardzo

0

niestety żadne :D

3

Czemu brudna zagrywka Nike przecież to wszystko jest zgodne z prawem :)

0

brzmi tak samo jak na każdej innej

0

i po cholere im ten Kałen ajk tylko będzie grzał miejsce najlepszej 9 na świecie jaka gra w Realu

0

a kiedy ktoś w Barcelonie sprzedał kogoś za dobre pieniądze prawdopodobnie 1x arobimy konkretnie nasprzedaży Deulo

0

w końcu Despacito kosztowało tylko 0,5 mln :D

0

tak ale to on dobiera ludzi który te transfery wkykonują pozatym nie ma za bardzo afer z nim związanych i jakoś na nie się nie zanosi :)

0

e-sky lub inna porównywarka cen lotów naj latać z Poznania lub z Berlina(jeśli mieszkasz przy granicy) jest wtedy o wiele taniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?