Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej psst nie ma nic o Cou :D
1
Sensacją? Burnley w tym roku gra bardzo dobrze :D
0
chciałeś powiedziec SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
0
a jaką formacje polecasz ?
0
to się chyba zapytałem co ulepszyć ;)
0
wpuszczam wernera :P
0
Fahrman broni jak bestia :x
0
http://www.futhead.com/18/squads/2255532/ co byście zmienli ? Zbieram na (kyliana,lepszych śo i alliego)
0
transfer Cou jest po prostu za drogi w dodatku Live nie musi go sprzedawać kontrakt ma długi a wątpie by Klopp w połowie sezonu musiał przebudowywać drużynę :)
0
Jedna gazeta powie :Antek druga gazeta powie:Cou a trzecia natomiast "kwestia godzin" narazie nie ma się co tym przejmować :)
0
Nie mam słabego poczucia wartości $ mówie że 100 mln to mało za takiego grajka i nie ma co tutaj gdybać facet jest trochę jak Ney (nie chodzi o umiejętności) tylko o wartość medialną pozatym Cou nie jest wart takich pieniędzy jakich za niego wołają + nie jest medialnym piłkarzem
0
Myślę że odejdzie Turan i Denis a nie Gomes bo jednak on minuty dostaje ;x
1
Antek:
-100 mln to zerowe $ przy takiej marce jaką reprezentuje ten piłkarz
-minuty na pewno będzie łapał skoro chcą go kupić
-tańszy niż cou
-zainteresowanie klubem wzrasta
-być może będzie łatwiej kupić młodzików z Francji bo łatwiej im się będzie zaadptować czy też bedą chcieli zagrać ze swoim idolem mamy już (Dembele,Dignie,Umtitiego) i może dojść właśnie Antek
-osłabiasz ligowego rywala
Jak dla mnie same profity
1
Antek jest lepszym ruchem transferowym patrząc praktycznie z każdej możliwej trony :)
2
w zimowym okienku 2018 będzie się działo :
-wróci Dembele
-prawdopodbnie przyjdzie jakiś pomocnik (Arthur(edit)/Cou/Ozil)
-może przyjść Mina
-legendarny snajper Marscherano może odejść
-prawdopodbnie wylecą (Denis i Arda) może też Gomes
Nie mogę się już doczekać będzie grubo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Jeszce tylko kilka dni i zacznie się "transfer Cou kwestią godzin" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
0
a naali 5 zł :D
0
i tak zawsze będę sądził że zarobki piłkarzy są o wiele wiele ... za duże :/
0
alieexpres polecam zamówić sobie "słomke" a smak to według własnych upodobąń jeden lubi gorzkie drugi słodkie :D a tak to nie wiem dobreziele.pl masz zestawy startowe :)
0
obejrzałem ale już troche za późno by zarbiac po 200-300 monet na sztuce :P
0
Ktoś mi powie jak najlepiej zarbiać w obecnej fifie :D ?
0
Już jutro w MD : "zmiana La Rambli kwestią godzin"
2
Coś dla fanów Dragon Balla z cyklu gdyby Akira nie był leniem :
3
tak się zastanawiam czy kylian nie jest większą gwiazdą niż Ney i wgl po co jest fiansowe fair play :P
1
Martiala ale MU nie będzie go chciał sprzedać :)
0
mi się świetnie czytało zlatana
0
Ktoś mi wytłumaczy czemu tekken 7 na ps4 jest taki drogi :D ?
0
na koniec sezonu na stronie nike zazwyczaj są promocje :P a tak to wpiz w ceneo czy cos i ci wysoczy
0
a Antkowi nie wzrasta klauzula latem i nie będzie na odwrót ?