0

Hej psst nie ma nic o Cou :D

1

Sensacją? Burnley w tym roku gra bardzo dobrze :D

0

chciałeś powiedziec SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON

0

a jaką formacje polecasz ?

0

to się chyba zapytałem co ulepszyć ;)

0

wpuszczam wernera :P

0

Fahrman broni jak bestia :x

0

http://www.futhead.com/18/squads/2255532/ co byście zmienli ? Zbieram na (kyliana,lepszych śo i alliego)

0

transfer Cou jest po prostu za drogi w dodatku Live nie musi go sprzedawać kontrakt ma długi a wątpie by Klopp w połowie sezonu musiał przebudowywać drużynę :)

0

Jedna gazeta powie :Antek druga gazeta powie:Cou a trzecia natomiast "kwestia godzin" narazie nie ma się co tym przejmować :)

0

Nie mam słabego poczucia wartości $ mówie że 100 mln to mało za takiego grajka i nie ma co tutaj gdybać facet jest trochę jak Ney (nie chodzi o umiejętności) tylko o wartość medialną pozatym Cou nie jest wart takich pieniędzy jakich za niego wołają + nie jest medialnym piłkarzem

0

Myślę że odejdzie Turan i Denis a nie Gomes bo jednak on minuty dostaje ;x

1

Antek:
-100 mln to zerowe $ przy takiej marce jaką reprezentuje ten piłkarz
-minuty na pewno będzie łapał skoro chcą go kupić
-tańszy niż cou
-zainteresowanie klubem wzrasta
-być może będzie łatwiej kupić młodzików z Francji bo łatwiej im się będzie zaadptować czy też bedą chcieli zagrać ze swoim idolem mamy już (Dembele,Dignie,Umtitiego) i może dojść właśnie Antek
-osłabiasz ligowego rywala

Jak dla mnie same profity

1

Antek jest lepszym ruchem transferowym patrząc praktycznie z każdej możliwej trony :)

2

w zimowym okienku 2018 będzie się działo :

-wróci Dembele

-prawdopodbnie przyjdzie jakiś pomocnik (Arthur(edit)/Cou/Ozil)

-może przyjść Mina

-legendarny snajper Marscherano może odejść

-prawdopodbnie wylecą (Denis i Arda) może też Gomes



Nie mogę się już doczekać będzie grubo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Jeszce tylko kilka dni i zacznie się "transfer Cou kwestią godzin" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

0

a naali 5 zł :D

0

i tak zawsze będę sądził że zarobki piłkarzy są o wiele wiele ... za duże :/

0

alieexpres polecam zamówić sobie "słomke" a smak to według własnych upodobąń jeden lubi gorzkie drugi słodkie :D a tak to nie wiem dobreziele.pl masz zestawy startowe :)

0

obejrzałem ale już troche za późno by zarbiac po 200-300 monet na sztuce :P

0

Ktoś mi powie jak najlepiej zarbiać w obecnej fifie :D ?

0

Już jutro w MD : "zmiana La Rambli kwestią godzin"

2

Coś dla fanów Dragon Balla z cyklu gdyby Akira nie był leniem :

3

tak się zastanawiam czy kylian nie jest większą gwiazdą niż Ney i wgl po co jest fiansowe fair play :P

1

Martiala ale MU nie będzie go chciał sprzedać :)

0

mi się świetnie czytało zlatana

0

Ktoś mi wytłumaczy czemu tekken 7 na ps4 jest taki drogi :D ?

0

na koniec sezonu na stronie nike zazwyczaj są promocje :P a tak to wpiz w ceneo czy cos i ci wysoczy

0

a Antkowi nie wzrasta klauzula latem i nie będzie na odwrót ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?