Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no choćby afere szpiegowską :) tu potrzeba kogoś nowego, bo to jakby wybierać pomiędzy PiS a PO czyli to mniejsze zło :D
0
czyli znowu zamienimy kijek na kijek i nic się nie zmieni super :d
0
ktoś wie kto będzie startował w wyborach jeśli wotum przejdzie :D ?
1
Ehh co się stało z tymi prezydentami od 2003 r. :/ czemu Katalończycy nie zagłosują na kogoś świeżego ... ?
0
lepiej z niego :D
9
A ja się w sumie cieszę że nie kupili tego Cou bo nie jest wart 160 mln :) żałuje natmoiast że nie pozbyli się ani Turana ani Vermalena i nie sprowadzili w ich miejsce Inigo i seriego
0
Odegard czy jakoś tak
0
a ja się cieszę bo może Munir w Alves odpali i będzie grał za Paco bo talent na pewno ma :)
2
Obecnie to hamulcem Arsenalu jest Wenger tam się nikomu nie chce grać :)
1
przecież Özil jest świetnym piłkarzem więc nie wiem o co tyle hejtu :D
2
Mam nadzieję że jutro przyjdzie Inigo albo Seri i skończy się okienko transferowe ,a nie wywalimy 160-170 mln na Cou który tak naprawdę nic konkretnego w swojej karierze nie wygrał. Nie jest wart takich pieniędzy nawet gdy rynek zwariował opamiętajmy się trochę i nie dajmy się zwariować on nawet nie ma podjazdu do Neymara a ma być 40-50 mln tańszy no ludzie ...
6
15:57 Verminator na celowniku Evertonu [SkySports]
1
dokładnie przydałby się ktoś nowy i świeży a nie te nieudaczniki :D
2
Żeby tylko fax się nie popsuł jak białym ostatnio :D
0
Na pewno Juve zaakceptuje mając kilka godzin na znalezienie zastępcy :D
1
Ciekaw jestem za co Barca płaci scoutom i panu Robertowi bo jakoś nie widać wzmocnienia potrzbnych pozycji ?
ŚO:
-Martinez(istna promocja za solidnego obrońcę 37 mln)
-Jorge Mere bardzo dobrze rokujący młody zawodnik był do wyjęcia za sportingu za 6 mln euro
-Juve za groszę sciąga Howedesa
Pomocnicy:
-Eriksen myślę że tańszy od Cou amyślę że byłby lepszym wyborem
-Delle Alli
-Saul z Altetico
-Rabiot z PSG
0
Jodłowca z Ekstraklasy :D
7
pytanie po cholere :D
0
statystyka bramkowa Rigcz
0
i sie nie podoba strasznie sztuczna ale to mój gust :)
0
przecież żone ma średnią :x
0
mogą go po prostu nie sprzdać :D
1
nie wiem co wy widzicie w G-Shockach dla mnie to najbrzydsze zgarki na rynku ale każdy ma swój gust :D
0
myślisz że klubu z Premier League na to nie stać zwłaszcza że oni skąpią na transfery i mają działaczy w Ameryce :D ?
4
Ta to Celina jesk zobczy to miasto to chyba z nim do łóżka więcej nie pójdzie xD
0
No i co wtym złego 33 zł to mało ? Sam bym w takiej sytuacji wybrał te z ciuchlandu ;)
0
no chyba że tak ale cudownie by go było u nas widzieć :)
0
w przyszłym okienku pewno przedłuży kontrakt brać i nie myśleć :D przecież to dobra marka Griezmann jest świetnym piłkarzem + bardzo medialnym więc szybko się zwróci :P
0
Wyślij mnie to piwo :v
1
bo finansowe FairPlay :v