0

no choćby afere szpiegowską :) tu potrzeba kogoś nowego, bo to jakby wybierać pomiędzy PiS a PO czyli to mniejsze zło :D

0

czyli znowu zamienimy kijek na kijek i nic się nie zmieni super :d

0

ktoś wie kto będzie startował w wyborach jeśli wotum przejdzie :D ?

1

Ehh co się stało z tymi prezydentami od 2003 r. :/ czemu Katalończycy nie zagłosują na kogoś świeżego ... ?

0

lepiej z niego :D

9

A ja się w sumie cieszę że nie kupili tego Cou bo nie jest wart 160 mln :) żałuje natmoiast że nie pozbyli się ani Turana ani Vermalena i nie sprowadzili w ich miejsce Inigo i seriego

0

Odegard czy jakoś tak

0

a ja się cieszę bo może Munir w Alves odpali i będzie grał za Paco bo talent na pewno ma :)

2

Obecnie to hamulcem Arsenalu jest Wenger tam się nikomu nie chce grać :)

1

przecież Özil jest świetnym piłkarzem więc nie wiem o co tyle hejtu :D

2

Mam nadzieję że jutro przyjdzie Inigo albo Seri i skończy się okienko transferowe ,a nie wywalimy 160-170 mln na Cou który tak naprawdę nic konkretnego w swojej karierze nie wygrał. Nie jest wart takich pieniędzy nawet gdy rynek zwariował opamiętajmy się trochę i nie dajmy się zwariować on nawet nie ma podjazdu do Neymara a ma być 40-50 mln tańszy no ludzie ...

6

15:57 Verminator na celowniku Evertonu [SkySports]

1

dokładnie przydałby się ktoś nowy i świeży a nie te nieudaczniki :D

2

Żeby tylko fax się nie popsuł jak białym ostatnio :D

0

Na pewno Juve zaakceptuje mając kilka godzin na znalezienie zastępcy :D

1

Ciekaw jestem za co Barca płaci scoutom i panu Robertowi bo jakoś nie widać wzmocnienia potrzbnych pozycji ?
ŚO:
-Martinez(istna promocja za solidnego obrońcę 37 mln)
-Jorge Mere bardzo dobrze rokujący młody zawodnik był do wyjęcia za sportingu za 6 mln euro
-Juve za groszę sciąga Howedesa
Pomocnicy:
-Eriksen myślę że tańszy od Cou amyślę że byłby lepszym wyborem
-Delle Alli
-Saul z Altetico
-Rabiot z PSG

0

Jodłowca z Ekstraklasy :D

7

pytanie po cholere :D

0

statystyka bramkowa Rigcz

0

i sie nie podoba strasznie sztuczna ale to mój gust :)

0

przecież żone ma średnią :x

0

mogą go po prostu nie sprzdać :D

1

nie wiem co wy widzicie w G-Shockach dla mnie to najbrzydsze zgarki na rynku ale każdy ma swój gust :D

0

myślisz że klubu z Premier League na to nie stać zwłaszcza że oni skąpią na transfery i mają działaczy w Ameryce :D ?

4

Ta to Celina jesk zobczy to miasto to chyba z nim do łóżka więcej nie pójdzie xD

0

No i co wtym złego 33 zł to mało ? Sam bym w takiej sytuacji wybrał te z ciuchlandu ;)

0

no chyba że tak ale cudownie by go było u nas widzieć :)

0

w przyszłym okienku pewno przedłuży kontrakt brać i nie myśleć :D przecież to dobra marka Griezmann jest świetnym piłkarzem + bardzo medialnym więc szybko się zwróci :P

0

Wyślij mnie to piwo :v

1

bo finansowe FairPlay :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?