Barteo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przecież oni się lubią :D
0
na wiki o dembele niedawno było że admini tej strony to ... (wstaw wulgaryzmy) więc nie bierz wszystkiego dosłownie :D
0
No nie wiem czy graz z Finalistą i kimś kto nas pokonał w półfinale to posmarowanie :D
1
jakieś źródło ?
0
Caballeos ma 600 albo 700
0
ale spotkanie trwa więc coś jest na rzeczy
0
a potem oddajmy za darmo bo kontrakt wygaśnie lepsza by była sprzedaż z opcją odkupu :)
0
to może wpierw ich sprzedajcie bo pomocników to mamy za dużo z 2-3 musi odejść jeśli ma przyjśc Cou a się na to nie zapowiada
0
i gdzie tego Cou wstawisz :) ?
5
150 mln za młodzika moje serce pomocy ...
5
Andre Gomes zainwestował w G2 ESPORTS.
Młody piłkarz FC Barcelony jest kolejnym sportowcem i wydaje mi się, że jednym z pierwszych piłkarzy, którzy widzą potencjał w sportach elektronicznych.No to wiadomo po co go ściągneli
0
pewno mają NORMALNĄ pralnie :)
1
Czemu nie kupimy Draxlera czy Insignie ? tylko Cou i Demebele są na rynku nie są warci takich pieniędzy i ja bym za nich tyle nie dawał :)
0
A ja będę powtarzał jak mantrę :Draxler,Seri,Martinez out: Gomes(chcą go to sprzedać za tyle ile przyszedł),Vidal(za niego palencia),Arda,Vermalen i Samper może jeszcze Rafinhia a do 1 składu dać Alene niech się ogrywa
31
Bartek w grudniu 2017 "Messi nie odchodź mam horom curke"
1
A po 4 latach do Bayernu za darmo BVB logic ...
1
Liczę że przyjdzie tylko przypomne, że nikogo jeszcze nie sprzedaliśmy poza Neymarem,a pomocników to mamy małą armię :D
3
Cou to LS a nie pomocnik
1
Nie mogą kupić po prostu Draxlera,Seriego i Inigo Martineza 3 dobre transfery wzmacniamy każdą pozycję pozbyć się Rafinhi/Turana/Vermalena/Sampera i zostaje jeszcze kasa na sprowadzenie kogoś konkretnego w następnym sezonie albo w zimowym okienku :)
1
Cou nie jest wart 100 mln więc o co się tak spinasz ?
0
Nie rozumiem ruchów transferowych naszego zarządu jasne Seri się przyda ale nikogo z pomocy nie sprzedaliśmy a pomocników mamy aż za dużo mimo że żaden z nich nie gra na poziomie w dodatku czemu ma przyjść do nas 29 letni di maria widzę że zaczyna się robić tutaj klub emerytów :)
1
Zapewnia że Messi zostaje na 200% a tymczasem pod koniec okienka lub w następnym sezonie "Nie żałuję swoich słów. W poprzednim sezonie pojawiło się wiele komentarzy na temat Messiego, a w momencie, w którym zadano mi to pytanie, moja odpowiedź była prawdziwa. Wątpliwości pojawiły się, gdy zobaczyliśmy, że Messi zwleka z podjęciem decyzji. Dopiero gdy powiedział że odchodzi zorientowaliśmy się, że sytuacja była poważna. Powiedziałem, że zostaje na 200%, bo nie miałem informacji, które świadczyłyby o czymś innym. Chcieliśmy go zatrzymać." tak będzie pewno w najbliższej przyszłości :D
0
Marny z ciebie troll kończę dyskusję z takim bezmózgiem jak ty :)
0
Tak a jego kosztem odejdzie Roberto to będzie zajebiście przydatny :)
1
Niech wszyscy argumentujący za Paulinhio którzy mówią "a oglądałeś lige chińską że wiesz jak gra ?" najlepiej pousuwają konta bo to jest jakiś dramat kto chce oglądać jakąś pseudo lige z gwiazdami z Ameryki Płd lub Afryki którzy lecą po hajs ? Nie Paulinhio nie będzie dobrym zakupem nic nie pokazał w światowej piłce po prostu NIC a ma 29 lat to nie jest chłopak który ma 22-24 lata i może się jeszcze rozwinąć to nic innego jak przekręt Bartomeu który dobrze skomentował @elrubio
10
No przecież Paulinhio już leci Busquets uspokój się
0
Cóż trzeba to sobie powiedzieć szczerze od kiedy Bartomeu jest szefem zarządu totalnie niszczy ten klub. Brak odwagi na wydanie grubych milionów na potrzebne wzmocnienia przyjdzie do nas Paulinhio który dostanie kontrakt na 4 lata i na pewno go nie sprzedamy jestem tego pewien że będzie naszym drugim Masipem czy Douglasem który zablokuje rozwój kolejnych młodych wychowanków. Będzie tylko gnił w tym klubie zamiast dembele i cou przyjdą znowu jakieś półśrodki choć nawet ciężko mi i w to uwierzyć bo Paulinhio to nawet nie półśrodek tylko jawna kpina i naplucie w twarz każdemu kto kocha ten klub. Sprawa trenera też jest oczywista że to jest totalne dno bo oczywiście jedynym argumentem przy wyborze było to "że zna klub" po co rewolucja w stylu Conte,Klopa,Allgieriego,Sampoliego lepiej brać trenera który nie ma większych sukcesów w światowej piłce ani jaj by prowadzić Barcelonę bo tyle bezsensownych zagran co posyłał Vidal i to jak był upokarzany na obronie nie doczekało się zmiany po to kupilśmy Semedo by siedział na ławce gdy jest potrzebny. W tym sezonie nie liczmy na mistrza ani wyniki sam Messi tego nie uciągnie nie mamy ani Pomocy w której o dziwo jest przesyt ani zastępstwa Neymara który mimo wszystko chyba dobrze że odszedł z Barcelony bo w PSG przynajmniej pokazano mu konkretny projekt sportowy którego u nas brakuje bez galaktycznych transferów będziemy tylko oglądać plecy Realu ale cóż pamiętejmy lepiej kupić drożej Paulinhio niż taniej młodego utalentowanego Cablleosa :)
0
tak tylko ze klauzule w Hiszpani są obowiązkowe a w Angli nie więc gdzietu sprawiedliwość :) ?
0
Halo Barcelona ??? Bartomeu ty ... boże tym razem modle się aby to były tylko plotki jeśli mamy grać 2 SPD lub coś w tym stylu to mamy : Gomesa,Busiego,Marscherano,Roberto i Rakiete to Paulinhio rzeczywiście potrzebny w pomocy jak nikt inny ...
0
może dlatego Brazylia nic nie wygrała :D